Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-01-20 18:55 / Tysiącznik na forum
Jesteś, jesteś :), bo zrozumiałaś o co tu mnie chodzi. Wcześniej też pisałam .. ale chyba nikt nie zrozumial o co coman w tym wszystkim lub, w najlepszym przypadku, takich zdolnych w tym czasie nie było na forum
Golfistka / 2010-01-20 19:11 / Tysiącznik na forum
hem ;) prawdopodobnie
Golfistka / 2010-01-20 19:48 / Tysiącznik na forum
To co napisałaś wyżej - nie ma siły, muszę do tego się odnieść :) - jestem pod wrażeniem tego co piszesz. Ze swojej strony mogę dodać, że spadki cen ropy od stycznia były przewidywane w zeszłym roku (czytałam o tym), jak i to, że hossa będzie dalej trwała w 2010 roku.. Na poparcie tej prognozy mogę przytoczyć dane ze statystyk historycznych, które mówią, że hossa trwa 3 lata, bessa 1 rok. Ale bez względu na to, doskonale rozumiem także i Twoje obawy, że to wszystko może szlak trafić i żadne statystyki i prognozy nie pomogą, jeśli gospodarka w Stanach się zawali - a dolar mocno do góry strzeli.
No cóż, zostaje nam tylko trzymać kciuki, aby tak się nie stało i żeby hossa nadal trwała!
Golfistka / 2010-01-20 20:21 / Tysiącznik na forum
Napisałaś: "Pytanie , które mnie dręczy, to dlaczego codziennie spadek jest o 2grosze, 1 grosz - zupełnie jakby ktoś tym kierował i lekko zaniżał kurs aby uniknąć panicznej wyprzedaży."

- tak, i tak to wygląda, ktoś tym kieruje, aby uniknąć panicznej wyprzedaży. Czemu? A temu, ponieważ potem grubasom będzie ciężej podnieść kurs w opłacalnym dla nich momencie - większe wydatki.
PS. Ale jest to tylko moje zdanie i mogę się mylić naturalnie.. pisząc takie bajki
Golfistka / 2010-01-21 13:46 / Tysiącznik na forum
Jestem wiemik :). Nie, nie jestem chora - jestem zdezorientowana całkiem - chemos zaczął rosnąć, a ja czekalam jeszcze na niższe ceny do 1,05 pfuj..! Pronox teraz jak rośnie, to nie będę kupować - musze poczekać na korektę. A w ogóle to ja jestem na Chemos jestem napalona, tylko nie wiem, czy mam rację. Nic nie wiem :) !! taki okres
Golfistka / 2010-01-21 13:50 / Tysiącznik na forum
Expol i Wiem10 aaaaa .... !! poradźcie coś. Wy wszyscy zarabiacie, a ja nie, ojojojojoj-oj-oj
Golfistka / 2010-01-21 14:17 / Tysiącznik na forum
Klarysa .. okropne rzeczy wygadywałaś na Skotanie - nie rób tak wiecej!! Nikt nie jest świety, Ty też.
No a co teraz sądzisz o Chemos - bo tez czekam na niższą cenę po 1,05 powiedzmy, a dziś widze kurs zaczął w drugim kierunku sie odbijać.
Tak, i prosiłabym jakoś swoją wypowiedź w miarę rozszerzyć - pomóż innym. Co kilka głów, to nie jedna, zawsze łatwiej jakąś decyzje podjąć
Golfistka / 2010-01-21 14:26 / Tysiącznik na forum
co to oznacza 06N?
Golfistka / 2010-01-21 14:32 / Tysiącznik na forum
Cześć Magdziu :). Cholera poszedł w góre :( tylko mam nadzieje, że chwilowo.. Niech poczeka na mnie Chemos
Golfistka / 2010-01-21 19:35 / Tysiącznik na forum
Wiemuś-wiemik, co ty piszesz? Bo nic nie pojmuję
Golfistka / 2010-01-21 21:27 / Tysiącznik na forum
Drogi wierny kolego Expolu1, co robimy z Chemosem? Teraz kupić przed PP, jeszcze poczekać na zakonczenie notowań PP? Jak juz pewnie czytałeś notowania PP będa się odbywać od 29.01 do 16.02 I wtedy kupić? Wiem, że nie ma odpowiedzi na te pytania lub je znają tylko grubasy ..
Golfistka / 2010-01-21 22:19 / Tysiącznik na forum
nie mogę wydawać kasiorę, bo się boję ponieważ - chyba zachorowałam.
Kiedy będę miała własnego kota, to nazwę go "Wiemem", bo Ty mnie przypominasz takiego .. trochę grubszego kota, który chodzi własnymi ścieżkami :). Lubię takich kotów.
Golfistka / 2010-01-22 13:05 / Tysiącznik na forum
Niedzielan często miał trafne uwagi 100% na niektórych spółkach, sama to zauważyłam, przestańcie, niech mówi - chcecie, możecie to analizować lub nie.
Golfistka / 2010-01-22 14:57 / Tysiącznik na forum
Zgadzam się - ruletka.
Jeśli w połowie lutego okaże siś, że PP warte są wiecej niz 0,14zł, to
cena rynkowa akcji od razu po PP też pójdzie do góry i dlatego warto
kupić do 29.01.
Ale może sie też okazać, że PP będą w wyniku notowań bardzo tanie, to
wtedy cena akcji rynkowych spadnie jeszcze bardziej po notowaniach PP
powiedzmy do 80gr-70gr i dlatego może warto poczekać i kupić po
notowaniach PP - po 16.02.
Za miesiąc-dwa kurs i tak poleci w górę. Spółka ma nie złe podstawy i wyniki, a do tego jest spekulacyjna. Kurs może i w przeciągu 10 dni od momentu zakończenia notowań PP za 2-3 dni polecieć w górę z 80 gr do 3 pln.
PS. Przepraszam, że tu piszę o Chemos, bo mi nie podoba się już forum Chemosa - za duzo nowo-przyszytych hien, jak mowi nasz kochany wiem10, pozlatywało się tam
Golfistka / 2010-01-22 15:04 / Tysiącznik na forum
Tak, teraz strach wejść - to samo czuję dokładnie - logicznie podsuwa się rozwiązanie: kupić po notowaniach PP, no nie?
Ale z drugiej strony, na giełdzie, kiedy wszyscy mówią, że to coś zachowa się tak, to to coś zachowuje się zupełnie w odwrotnym kierunku - sprawa ryzyka. Chociaż i ryzykując, trzeba używać głowy

Najnowsze wpisy