Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-21 15:10 / Tysiącznik na forum
Nie masz racji nie madre rzeczy piszesz. Jakie zyski? z jakiego powodu? Gdy znajda rope wtedy beda zyski z podwyzszonej i tym razem nie nadmuchanej marzeniami wartosci własnych akcji, ktore kazdy bedzie chcial wtedy kupic. To nie jest spolka produkcyjna lub typowa handlowa.

Wkurzaja mnie inne sprawy - wachania kursem zbyt brutalne - infa wykorzystuje sie do upychania kieszeni grubych. A maly inwestor siedzi sobie w lodzi bez silnika i nawet wioseł - plynie sobie tam gdzie wiatr go poniesie. Bo tu nic nie działa zgodnie z przypuszczeniami, na ktore wskazuje chociaz minimum logicznego myslenia.
Wszystko tam ci wiedza wczesniej i wszystko sie rozgrywa zgodnie z ich planem. I to wszystko. Teraz sa trzech graczy - Ok, ale najgorsze z tego wszystkiego jest to ze jednym z nich jest GEM...
Golfistka / 2010-03-21 15:14 / Tysiącznik na forum
Bzdura!! Spolka nie jest beznadziejna, to juz udowodnione i stalo sie faktem.
A to drugie niestety jest prawda :((
Golfistka / 2010-03-21 15:22 / Tysiącznik na forum
Spolka skrajnie zadluzona, dlatego Krauze musial za te nieszczestne 70 mln $ sprzedac 80% koncesji w Kazachstanie - nie mial innego wyjscia, lepiej miec cos niz nic. Tylko czy my na tym skorzystamy? Krauze wiadomo, że tak. Ale my? Pod wielkim znakiem zapytania.
Golfistka / 2010-03-21 15:28 / Tysiącznik na forum
racja

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-21 15:39 / Tysiącznik na forum
Przemyslalam troche dalsze zachowanie kursu. Jutro moze isc do gory.
Golfistka / 2010-03-21 16:24 / Tysiącznik na forum
Raport wcale może nie byc zalosny jak na realia spolki poszukiwawczej.
Sceptyczna to jestem w stosunku do tych co pisza o korektach na Petrolu lub dymaniu leszcza, ktorego gruby ma gdzies i od ktorego tu nic nie zalezy. Jest duze ryzyko dla malego inwestora wchodzic do takiej spolki i duzo jest strat w zwiazku z tym, czasem bardzo tragicznych. Ale to wlasny wybor leszcza - co z tym zrosz? nic. Sama stacilam wirtualnie od groma (jak na mnie, nie wymiotuje, ale apetytu zadnego nie mam nic przez gardlo nie przechodzi) - tyle pieknych inf tu bylo - zrobilam blad i weszlam 17 marca, a jakby juz mam doswiadczenie.
Ale wlasnie na tej spolce doswiadczenia nic sa nie warte (o tym nie wiedzialam) - kurs w kazdej chwili moze sie zachowac wbrew zadnej logiki.
Jak kupiles drozej i masz strate, to jaka tu moze byc jeszcze rada? Trzymaj dalej, nie ma innego wyjscia !! Jak juz nie bedzie cie stac na chleb, to sprzedasz ze strata. Tak to wyglada i nic nowego. Ale ze za 6-10 miesiecy zarobic tu mozna sporo, to 90% na to stawiam, a moze i 99%.
Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-03-21 16:43 / Tysiącznik na forum
jakich leszcz? tu grubi tylko miedzy soba grają, daj spokoj z leszczami
Golfistka / 2010-03-21 16:44 / Tysiącznik na forum
Ale teraz to by byl dobry moment na wejscie w Petrol!! Żaluje ze juz dla mnie tej szansy nie ma :(.
Golfistka / 2010-03-21 16:45 / Tysiącznik na forum
tam gdzie wszedl GEM raczej
Golfistka / 2010-03-21 16:48 / Tysiącznik na forum
tu bylo kilka razy w jedna i w druga strone. Ale obroty swiadcza o tym, że graja fundy, nie leszcze. Leszcze nic do powiedzenia nie maja w jednym dniu moze to byc duzy pul, w nastepnym duzy minus.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-21 17:41 / Tysiącznik na forum
A moze byc jeszcze taki wariat: teraz sprzedac i czekac na 15-18 zl aby kupic z powrotem :). Ktos ma jeszcze jakies propozycje?
Golfistka / 2010-03-21 21:08 / Tysiącznik na forum
kazdy zrobi jak uwaza - sa duzo rowiazan i nie wiadomo co jest lepsze i niepotrzebnie sie tak denerwujesz. Bo na Petro niewiadomo co robić - w kazda strone moze iść. Dla inf. mam akcji Petrola (czytaj nizej) po 42 PLN - zależy mnie na wzrostach. Ale tez m/i rozważam sprzedaz z pozniejszym odkupem, w ten sposob zniweluje 25% strat. Ale ten sposob jest bardzo ryzykowny.
Golfistka / 2010-03-21 21:16 / Tysiącznik na forum
dla tych kto nie ma akcji to na pewno dobry moment na kupno - chcialabym miec akcji po 25, a nie po 42. Odrozniaj troche sytuacji
Golfistka / 2010-03-21 21:26 / Tysiącznik na forum
oczywiscie takiej ceny 18PLN moze wcale nie byc - wiadomo. PIsze na wypadek, moze ktos ma jakies argumenty pod taki spadek w miedzyczasie na te 18? Pierwszy argument to ze wszedl GEM na nową emisję, a wiadomo zo zrobil z Centrozapem. Ale moze w przypadku Petrola mu sie tak nie uda zdolowac - (chwilowo mam na mysli) i jak sprzedam, to juz nie zdążę odkupic taniej.
Tragedia .. to co sie dzieje.
Golfistka / 2010-03-21 21:46 / Tysiącznik na forum
Dziekuję. Znam te wszystkie teorie. Ale nie dla Petrola w obecnej sytuacji - tu dużo rzeczy sie dzieje wbrew logiki.

Najnowsze wpisy