Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-21 21:50 / Tysiącznik na forum
ty gosciu, nie pisz o mnie, to jest forum Petrola. Oceniaj Petrol, a nie czepiaj sie innych.
Taka ciemnota tu wszedzie siedzi wsciekla !!
Golfistka / 2010-03-21 23:16 / Tysiącznik na forum
tak, tak od nas tu duzo zalezy pewnie, buchahahaha!! zyj dalej w takim przekonaniu - daleko i POwoli zajdziesz! Zycze powodzenia!
Golfistka / 2010-03-22 08:41 / Tysiącznik na forum
pelno osob wtedy po info z TOTAL mysleli, że bedzie dobrze i kupowali, madrali zaczeli sie wymadrzac, jak juz wszyscy byli obkupieni po 10.00/
Po za tym nikt nie miala zadnych wyjasnien logicznych na tam ta sytuacje - tylko okrzyki bez sensu: ratuj sie kto może!! nie bylo cie po prostu w tam tej chwili, dlatego tak mowisz. Lub kupiles wczesniej w dobrej cenie i 17 marca miales w dupie czy spadnie, bo 30-50% wzrostow i tak juz zaliczyles.
Nie badz taki zarozumialy - kazdego to moze spotkac. Byli tacy, co kupili w tym dniu (same dobre infa !!) za 200.000 PLN i teraz im zostalo 100.000 pln na koncie

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-22 10:06 / Tysiącznik na forum
http://nafta.wnp.pl/petrolinvest-ma-w-tej-chwili-zloza-warte-miliard-dolarow,104274_1_0_0.html
Golfistka / 2010-03-22 10:11 / Tysiącznik na forum
A swoja droga, tak jak pisalam wczoraj wyniki jak na spolke poszukiwawczą wcale nie muszą byc złe.
Lub druga mozliwosc - te wyniki juz byly zaliczone w obecnej cenie- niżej nie spadnie od strony fundamentalnej (egzekwując gre trzech graczy - bo to juz inna sprawa - w wyniku chwilowe spadki mogą byc. Pytanie za milion.. do ilu?)
Golfistka / 2010-03-22 10:24 / Tysiącznik na forum
wie wie
Golfistka / 2010-03-22 15:42 / Tysiącznik na forum
czesc Egarik :)? jak tam? Ja sprzedalam Chemosa bez strat z nieduzym zyskiem na tam tej ostatniej gorce po 1 pln. I wdepnelam w Petrola, buchahaha!! 45% w plecy mam (tak euforia podzialala na mnie - same przepiekne infa na PB non-stop, dużo ludzi sie umoczylo, tylko sie boja przyznac do tego i tyle, a ja mam gdzieś te wszystkie konwenanse). Ale mysle ze niedlugo i tak bedzie 50-60 PLNów. A u Ciebie co słychać?
Golfistka / 2010-03-22 15:48 / Tysiącznik na forum
docelowo? ja obstawiam docelowo w kwietniu 50 PLN

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-22 16:28 / Tysiącznik na forum
No cóż: tak jak mowilam w piatek: poniedzialek moze być na plusie. I jest na plusie :)!
Czyli dobrze ze nie zaczelam redukowac swojej straty w oczekiwaniu na te 18 PLN, których już na pewno nie zobaczycie na Petrolu.
Stawiam na 50PLN w kwietniu i czekam cierpliwie.

PS. Egar!! cześć:). Widzialam Cię na tym forum. Cos Tobie napisalam, ale to coś już wymknelo sie z polu widzenia na starsze strony.
Golfistka / 2010-03-22 16:42 / Tysiącznik na forum
Jak zobaczycie WK w raporcie to sie posracie dopiero
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Kazek ze spychowa.]
Golfistka / 2010-03-22 16:49 / Tysiącznik na forum
bo wiedza!!
Golfistka / 2010-03-22 17:12 / Tysiącznik na forum
dobrze myslisz :). straty dla takiej spolki rzecz normalna. Pytanie czy ja stać dalej poszukiwać przy zaakceptowanym przez normy poziomie procentowym strat? W przypadku gdy ten oczekiwany (dozwolony) próg strat okaże się mniejszy, to można to odbierać jako wynik dzialalności z zyskiem netto :)!
Ale większość ma tu kwadratowe głowy i tego nie rozumie..
Golfistka / 2010-03-22 17:23 / Tysiącznik na forum
z ponaru wyszlam po zeram. Kto mogl by wiedzieć ze w koncu nie bedzie przejecia przez polną. Nie jest w porzadku mnie to wypominac z twojej strony. Kazdy inwestujac lub grajac ma w portfeku kilko spolek - co to ma do rzeczy???
Golfistka / 2010-03-22 20:43 / Tysiącznik na forum
Odważny człowiek!
Ale w tym miejscu było duzo moich wypowiedzi i wszystkie znikneły :((.. CZEMU??
Golfistka / 2010-03-22 21:40 / Tysiącznik na forum
chciałbyś co?
Wk jest ważna, bo jest częścia C/Wk - jest to bardzo wazny wskaźnik do wybory spolki do inwestycji, do dalszych jej wzrostów. Czym mniejszy ten wskaźnik, tym spolka jest bardziej atrakcyjniejsza dla inwestorów. A ty mowisz, że Wk nie ma tu nic do rzeczy... A widzisz?

Najnowsze wpisy