Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-15 16:11 / Tysiącznik na forum
hmm.. to co ja mam robić, bo kupiłam :)? Teraz ma być info o podpisaniu umowy inwestycyjnej pomiędzy BRE bankiem, MCI i IGROUP. Też firma w tarapatach, podobnych do Trion lub Kola. Pomyśl i napisz co myślisz lub że kupujesz też - od razu lepiej się poczuję lub może mam stamtąd wyskakiwać..
Golfistka / 2010-06-15 16:21 / Tysiącznik na forum
Prezes Igroup ostatnio zwiększył swoje zaangażowanie w akcje, to chyba nie tak po prostu
Golfistka / 2010-06-15 17:27 / Tysiącznik na forum
kupiłam teraz, tak. Kupiłam, bo liczę ze jeszcze w tym tygodniu urosnie do przysłowiowej kwoty 1,1 pln powiedzmy. No zobaczymy.. dobrze, że też wchodzisz.
PS. Zorak, jeśli czytasz nas, to moze też spróbujesz tam odrobić część strat?
Golfistka / 2010-06-15 17:37 / Tysiącznik na forum
też tak uważam
Golfistka / 2010-06-15 18:13 / Tysiącznik na forum
To tak zwane skutki inwestowania swojego czasu w Petrolinvest :) - dużo są tu osób z wielkimi stratami i szukam sposobów żeby jakoś to odrobić. Czemu tak się przejmujesz o Petrol, który nas obrabia codziennie z ostatnich groszy?
Myślę, że ta informacja może być przydatna co niektórym, na przyklad Zorak mnie o to prosił, może jeszcze ktoś skorzysta. A przy okazji Kazik zaklepał na "tak" moją decyzję :), to już inni też mogą pewniej się poczuć co do tej inwestycji.
Golfistka / 2010-06-15 18:26 / Tysiącznik na forum
PS. Dawajcie luczsze drużyć wse budiem :))). Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-06-15 18:44 / Tysiącznik na forum
hehe, chemosika sprzedałam po złotówce i wcale nie stracilam, tylko zarobiłam - bo miałam go po 92 gr. A kiedy mialam go po 1,47, to sprzedałam po 1,70. Także spoko z chemosem :). Pozdrawiam cieplutko
Golfistka / 2010-06-16 08:25 / Tysiącznik na forum
Też muszę szybko zarobić :)... rozumiem Cię. Ale nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje fundamentalne pytanie :). Każdy ma swoje preferencje i niestety nie zawsze trafne. Takie życie. Buffet inwestował w spółki upadłe i na tym zrobił fortunę :). To masz na gpw kilka takich - na pewno nie musze wymieniać, ale jak chcesz to mogę i wymienić :). Ja uważam że Petrol to na pewno szybko nie zarobisz jeśli już - szykuj się na okres około roku czasu..
Golfistka / 2010-06-16 10:01 / Tysiącznik na forum
Wyrazy mojej szczerej sympatii dla wszystkich moich obrońców :). Ale Petrol nas nie cieszy wcale, no cóż czekamy czekamy.. chociaż na nazwisko przyszłego, fachowego, a za razem spektakularnego, mam nadzieję, Prezesa spolki!
Golfistka / 2010-06-16 10:28 / Tysiącznik na forum
hahaha, nie można, trzeba niestety chwilkę zaczekać :)
Golfistka / 2010-06-16 10:32 / Tysiącznik na forum
IGROUP też masz?
Golfistka / 2010-06-16 10:37 / Tysiącznik na forum
Zaczyna się pakowanie i niebawem odjazd, po którym oczywiście trzeba będzie szybko wyskoczyć :)
Golfistka / 2010-06-16 12:03 / Tysiącznik na forum
no wiadomo można kupić na tym dołku, zeby później trochę odbic sobie grosza
Golfistka / 2010-06-16 12:04 / Tysiącznik na forum
lub zagrać w krótką sprzedaż teraz, hehe. Ale drobny jeszcze nie może w to grać.
Golfistka / 2010-06-16 13:50 / Tysiącznik na forum
poszybuje jak udepcze następny dołek po 43-44 gr

Najnowsze wpisy