Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-16 13:51 / Tysiącznik na forum
no może 45 gr
Golfistka / 2010-06-16 14:10 / Tysiącznik na forum
85 - 84 gr
Golfistka / 2010-06-16 21:13 / Tysiącznik na forum
2010-06-16 15:25:42 | 195.205.27.* | roobb
to na rok odpuść sobie petrola. sprzedaj, kup coś innego, za rok wrócisz do
niego kupisz za więcej i zarobisz. przełknij gorycz chwilowej porażki i
zacznij odrabiać a petrola obserwuj. wskoczyć zawsze zdązysz i nie sugeruj
się wpisami typu w pt 8% wzrostu a pod koniec czerwca +25 zł... jedyną
rozsądna opinią jak dla mnie to opinia lescza 10000000 i w tej chwili waro
brać to co on pisze pod uwagę. Większa część osób, która się tu udziela to
gracze z podrażnioną ambicją i chęcią uwalenia innych po to żeby było im
raźniej w KUPIE ( dosłownie i w przenośni)

Do roobb:
Ty fachowca od warzyw i cudzych opinii, mam nadzieję, że się udasz za ciosem swojej rady, sprzedasz Petrol na rok czasu i przestaniesz udzielać się na forum Petrola, bo nic nowego tu i tak nie wnosisz prócz nudnej agresji i szarości.
PS. Pojedynkować się z Kazikiem wiecie skad nie radzę, od razu uprzedzam :). Jesteś za "cienki" jak na Kazika :)
Golfistka / 2010-06-16 21:37 / Tysiącznik na forum
Petrolek, no niestety tak będzie, muszą objąć jak najtaniej następne transze i muszą mieć również na jej wykup kasę, to wywalają na gpw akcji z poprzednio kupionej transzy. Takie umowy podpisał Gricuk. Jak jakaś sesja nie będzie potrzebna Ryśkowi do kumulacji średniej ceny, to odpuści na chwilę - w efekcie kurs podskoczy do góry +3% i tak w kółko. Do tego czas od czasu jakaś pozyt. informacja i czasami możemy mieć +8, +10%.
I tak aż do momentu wyjścia na prawdę znaczącego infa, ale to dopiero za rok, jeżeli już, lub jakieś 9-10 miesięcy.
Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-06-16 21:51 / Tysiącznik na forum
nominalna cena nowych akcji 1,20. Więc może to być przysłowiowa złotówka.. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-06-16 22:03 / Tysiącznik na forum
A, chyba (bo nie chcę mi grzebać) było jedno zastrzeżenie, że trzecią transze i czwartą trzeba objąć nie niżej niż 30PLN... a może to było tylko w stosunku do IV. Może Ty doczytasz się?
Golfistka / 2010-06-17 10:25 / Tysiącznik na forum
pewnie, ze jeszcze nie objęli pieniędzy EBOIR, Czekam na to jak na rzadkie kolejne pozytywne info, bo powinno być (jeśli już) niedługo. Muszą spełnić warunki i spełnią: nie ma nowych emisji, nie ma GEMu, obejmuje się kolejne transze. A że przy okazji mają gdzieś akcjonariuszu, to trudno się mówi.
Golfistka / 2010-06-17 10:59 / Tysiącznik na forum
spoko, uśrednisz gdy będzie po złotówce, hahahahaha!!! Lub czekaj na najblizszą lokalna górkę i sprzedawaj, a straty odrabiaj na innych spółkach.
Golfistka / 2010-06-17 11:44 / Tysiącznik na forum
kolejna czarna wróżka, dokładnie tak "na tę chwilę wkurzony". Wszędzie takich baardzo dużo: wszystko źle, rozrzutność (oj ja nie mogę, haha!), nie kompetencja :), nie wygląda to dobrze, podejrzewam, chyba nie zobaczą wcale pieniędzy, hahaha!!! Amerykę odkrył. Suaaaper!!
Chyba leszcz 10000000 nie wie, że to spółka poszukiwawcza i żyje tylko z emisji i kredytów.
Ten interes nie ma prawa wyglądać na razie dobrze, dopóki nie potwierdzą to porządnym przemysłowym odwiertem. A nie potwierdzą bez wystarczającej ilości kasy chociażby z Eboir i kupna-sprzedaży kolejnych transz, które obejmują. Tu albo Pan albo przepadł - wiadomo i bez takich pesymistycznych wróżb. Kto nie chce w to sie bawić - wywalac i odrabiać straty na innych spółkach!!
Kto chce dalej w to grać, to może dalej sobie uśredniać lub zarabiać kupując na lokalnych dołkach i sprzedając na lokalnych górkach.

I nie tu ma żadnych innych prawd i przeświadczeń!!
Golfistka / 2010-06-17 11:59 / Tysiącznik na forum
Widzę że złapałeś wiatr w żagle !! Dobrze Ci Wróżko idzie, ale ciagle powtarzasz bez sensu te stare po 100 razy przeżute przez wszystkie fora w Polsce słowa o Petrolu.
Na prawdę nić nowego dla nas nie mówisz, uwierz mi, tylko wkurzasz tym stałych bywalców forum.
Jeszcze raz powtórze: Tu nie ma prawa na razie wyglądać dobrze! Tu albo Pan albo przepadł.
Kto nie chce w to sie bawić - nie kupować, wywalać, jeśli przez pomyłkę ktoś kupił!! Kto chce dalej w tym uczestniczyć, to może dalej sobie uśredniać, odrabiając straty na innych spółkach lub na samym Petrolu, kupując i sprzedając na lokalnych górkach.
I nie tu ma żadnych innych prawd i przeświadczeń!!
Golfistka / 2010-06-17 12:20 / Tysiącznik na forum
He he, dlatego piszę o innych spółkach na forum Petrol (gdzie odrobić, aby zarobić, hehe), bo o Petrolu juz nic nowego nie da sie napisać, a po co powtarzać w kołko to samo?
Mam tylko nadzieję, że spółka jakoś dociągnie na pożyczkach z Eboir (teraz robi wszystko, żeby ją otrzymać) i przy współpracy z Total do pierwszej porządnej pozytywnej wiadomości. Bez wiadomości o ropie nie będzie się tu polepszać, a tylko sie pogarszać - spółka nie ma kasy - wiadomo.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-17 13:02 / Tysiącznik na forum
Petrolek, lub ktoś jeszcze z forumowiczy może doczytali się jaką transzę (III czy IV?) można objąć z zastrzeżeniem "nie mniej niż 30PLN"? Może nowy mądry leszcz 10000000 nam doczyta i w reszcie powie coś przydatnego i nowego? Bo w tym okresie można będzie wyskoczyć ze znacznie mniejszą stratą, a za parę miesięcy dokupić Petrol z powrotem już po znacznie niższej cenie (oczywiście jak ktoś będzie chciał z powrotem podejmować ryzyko, bo tu jest wiadomo jak w ruletce: 50% na 50%)
Golfistka / 2010-06-17 13:30 / Tysiącznik na forum
oczywiście to trudniej (wymaga wysiłku) niż powtarzać w kółko: czuje i podejrzewam, chyba nie zobaczą wcale pieniędzy, nie mają pieniędzy, wszystko źle, rozrzutność, nie kompetencja, nie wygląda to dobrze ..
no comment...
Golfistka / 2010-06-17 13:35 / Tysiącznik na forum
sam bladz w dwóch słowach nie potrafisz napisać??!!! PO CHOLERĘ TO WKLEJASZ, TĘPAKU TY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLE MIEJSCA ZAJĄŁEŚ!

no comment..

ps. Przepraszam wszystkich normalnych ludzi (Rupert, Petrolek i jeszcze parę osób), bo nie wytrzymałam

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-17 14:27 / Tysiącznik na forum
OK, nie ma warunku objęcia jakieś transzy po min. 30PLN. Pomyliło mi się, za co przepraszam. To już wiemy na czym stoimy. Reszta moich komentarzy bez zmian. W takim razie najbliższe z najlepszych info, które na nas czeka, to wypłata przez EBOR obiecanej pożyczki pod warunkiem spełnienia warunków umowy. No i lokalne górki i dołki po drodze. Może coś nowego wymyślą na ZWZ pod koniec czerwca, a na pewno poznamy nazwisko nowego Prezesa. Spółka nie wyklucza również znalezienie kolejnych inwestorów. Wnioski każdy sam wyciąga czy w tym niepewnym bałaganie zostaje i czeka na 100-200PLN za rok za dwa czy sprzedaje akcji i wychodzi z tego interesu. Zmniejszając równolegle straty w obu z tych dwóch możliwie wybranych przez siebie kierunkach.
PS. Ciekawa jestem co będzie z Petrolinvest za dwa lata. Jak to wszystko będzie wyglądać?

Najnowsze wpisy