Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-04 17:22 / Tysiącznik na forum
Dokładnie
Golfistka / 2010-06-05 06:15 / Tysiącznik na forum
Ale miejmy nadzieję, że to kolejna wydmuszka amerykanów, aby obniżyć ceny zakupu - oni to robią co trzy dni i uwielbiają to, może dobrze się bawią przy tym. Przeciez co? Teraz wszystko oddać ze strachu, aby patrzeć jak za 3 dni cała giełda z powrotem rośnie +8%? Debile. Brak słów po prostu
Golfistka / 2010-06-05 23:23 / Tysiącznik na forum
O Kazik, gdzie byłeś jak Cię nie było :)? Ok, MW Trade nie mam, mam Boryszew i co prawda, to prawda - ostatnio zaczął rosnąć. MWTrade bardzo ładnie się zachowuje, jako jedyna taka spółka na giełdzie. Ale przecież wiesz o co mi chodzi. Boję się o załamanie ogólnego rynku na poważnie - może przesadzam, ale a nóż wszystko poleci z dużą prędkością w dół? Ty przecież pozbyłeś się prawie wszystkich niepewnych papierów.

PS. Fajnie że się odezwałeś, bo zaczynało mi Ciebie brakować ;).
Golfistka / 2010-06-07 23:57 / Tysiącznik na forum
O Boże, dużo artykułów o tym że koniec mini-hossy. Co będzie? Kazik, odpowiadaj co myślisz?
Golfistka / 2010-06-08 09:54 / Tysiącznik na forum
napisz mi na maila jak budujesz swój portfel, ok? Po za tym, myślę, że MWTrade trzeba się pozbyć - nie może rosnąć w nieskończoność.
Golfistka / 2010-06-08 12:10 / Tysiącznik na forum
Dzięki
Golfistka / 2010-06-08 16:49 / Tysiącznik na forum
Oj Klario-fabioS :), jak się cieszę na Twój widok!! Tak uważasz? To fajnie :).
Witam Cie też serdecznie.
Tylko kiedy to poleci? Kiedy już podpiszą umowę z Orco? A może coś jeszcze wymyślą? Aby szybciej:).
Golfistka / 2010-06-09 09:57 / Tysiącznik na forum
to podpucha, coś się szykuje
Golfistka / 2010-06-09 10:37 / Tysiącznik na forum
a skąd ja wiem? może i w dół
Golfistka / 2010-06-09 10:37 / Tysiącznik na forum
krótkoterminowo
Golfistka / 2010-06-09 19:02 / Tysiącznik na forum
tak cudowny jesteś, chce powiedzieć, że "masz nosa". Pozdr.
Golfistka / 2010-06-09 19:09 / Tysiącznik na forum
Lepiej Prokom, niż GEM-y i ich córki. A niezastąpionych nie ma - zastąpią i to jak!! Jeszcze lepszego znajdą.
Golfistka / 2010-06-09 19:15 / Tysiącznik na forum
Całkowicie się zgadzam z Kazikiem, taka już jest ta spółka. Żałuję że swojego czasu tak bezmyślnie wskoczyłam do Petrola, ale to właśnie przez Total. I nie sprzedałam od razu ze stratą, bo też nie przypuszczałam, że tak nisko spadnie. Także nie tylko Ty jesteś tutaj taki, umoczony po uszy.
PS. Wracając do Total, to pewnie, cały czas jest w spółce z Petrol, przecież nie otrzymaliśmy żadnego info, że sytuacja uległa diametralnej zmianie.
Golfistka / 2010-06-09 21:26 / Tysiącznik na forum
Zauważcie, EBOR też nie chciał gemu
Golfistka / 2010-06-09 22:04 / Tysiącznik na forum
No i mamy wydaje mi się cudowne infa. Coś się dzieje, wiatr świeży zawiał, fachowcy dochodzą stanowisk, a nieudacznik Gricuk zrobił swoje, nikt za nim płakać nie będzie i dobrym słowem nie wspomni tez na pewno.
Jutro Petrol na pewno na plus, bedzie ciekawie. Na jaki plus nie wiem, może JAKIEŚ 8% :)

Najnowsze wpisy