Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-05-25 17:17 / Tysiącznik na forum
Petrolek, Zorak? Jak się macie? Trzymacie jeszcze? Jesli tak, to jak Wy to widzicie w dalszej perspektywie? Czekamy na .. 10PLN, aby uśrednić? Czy raczej na 8 PLN, hahahaha!!!

Pozdrawiam

Re: TRION

Golfistka / 2010-05-25 19:35 / Tysiącznik na forum
Witam wszystkich. Co dalej? Zostaniemy na poziomie 35-36 czy kurs będzie zmierzać w kierunku 21 gr?
Czy tak długo stany maja zamiar strajkować i panikować?
Golfistka / 2010-05-25 21:29 / Tysiącznik na forum
sama mam te papiery i nie po 36 gr, a w wyższej cenie. Kombinuję po prostu jaka strategię wybrac na przyszłość.
Golfistka / 2010-05-26 14:14 / Tysiącznik na forum
Sądzę że tak, poczekać z dwa-trzy miesiące i sprzedać za 1,5-2,0 PLN. Jestem pewna, że Ty lepiej ode mnie znasz się na takich upadających ledwo zipiących firmach :), t.j. na takich, na których można zarobić najwięcej.
Pzdr.
Golfistka / 2010-05-26 14:23 / Tysiącznik na forum
dzis ktoś juz sie obkupił solidnie. Chyba niebawem coś ruszy.
Golfistka / 2010-05-26 17:38 / Tysiącznik na forum
Ty to masz nosa Lisie :)
PS. Ale co tu się, bladź, dzieje w ogóle, żeby tak z 13,70 do 12,35 zwaliło się i to w dzień odbicia w górę na całej giełdzie - trzeba pisać do KNF !!!
Golfistka / 2010-05-26 17:48 / Tysiącznik na forum
Ja natomiast uważam że trzeba pisać do KNF i do Prezesa spółki z żądaniem wyjaśnienia sytuacji w spółce !!
Żeby była podbitka najpierw do +5% względem wielkości otwarcia, a następnie zwalenie kursu o -10%, licząc od ceny 13,70. To jest nienormalne !!
Na domiar złego w takim dniu jak dziś, kiedy cała giełda odrabia straty z tych ostatnich durnych czerwonych dni w stanach.
Po prostu bladź, bladź, bladź !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po rosyjsku. To już moderator nie skreśli !!!
Golfistka / 2010-05-26 18:04 / Tysiącznik na forum
dobrze mówisz!! Zdążyłeś dziś wejść po 37-38?
Golfistka / 2010-05-26 18:05 / Tysiącznik na forum
Ok, ja się zgadzam na 1 złotówkę ;)
Golfistka / 2010-05-26 20:15 / Tysiącznik na forum
może byc i nie takie proste, bo ktoś poważnie wywalał po godzinie 14.30, tylko kto? Oby nie ten kto coś juz wie. Co wie? Na przykład o szczegółach dot. umów z EBOiR i TOTALem.
Z ich strony oferta była poważna ale tylko czy ci cwani rysiek i gricuk także poważnie do tego podchodzą czy tylko skrobią kasę z tych umów i z całej społeczności drobnych i średnich akcjonariuszy spółki??
Golfistka / 2010-05-26 20:20 / Tysiącznik na forum
Oby miałeś rację! Ja juz zaczęłam snuć straszliwą teorię spiskową. Że ktoś coś wie i to dlatego ...
Pozdrawiam
Golfistka / 2010-05-26 20:46 / Tysiącznik na forum
Chyba masz rację, że nic strasznego (to mam na myśli, uff..), a chodzi raczej o transakcje pakietowe - zauważyłeś ostatnio, tak? Przerzucenie pakietów a godzinę przed zamknięciem wywalają wszystko jak leci. Dlaczego? Można domniemywać ze tak się dzieje za sprawą umów "inwestycyjnych", które zostały podpisane z GEM, jego córkami oraz Prokom. I chyba nie chodzi im o nasze akcje, a o średnią arytmetyczną z pewnego okresu czasu.

Także spoko, fajnie że dzis kupiłeś (zazdroszczę białą zazdrością :)), a my nie musimy też sprzedawać w panice, bo sprzedając pomagamy grubym rybom. Niech sami walczą o swoja cenę..
Golfistka / 2010-05-26 20:56 / Tysiącznik na forum
qazwsxedcrfv, Fajnie, że patrzysz na pakiety i w tym, jeśli się nie mylę, leży pies pogrzebany. Wszystko pod kontrolą - nie sprzedawać !!
Na ten temat napisałam niżej w odpowiedzi dla Kazika wiecie skąd, który ma znakomite wyczucie co do dołków i szczytów spółek giełdowych.
Golfistka / 2010-05-26 21:08 / Tysiącznik na forum
rozważałam różne sytuacje i strategię w związku z tym, ale potoczyło się w górę, co też nie wykluczałam. Kwiatku co tak p**************** się do mnie z tym?
Golfistka / 2010-05-26 21:35 / Tysiącznik na forum
Może jestem optymistką, a może będę miała rację (oby!!) i podtrzymuję Twoje nastawienia na plus dla Petrola w jego niedługiej cholernie świetlanej przyszłości.
Kurs jest sztucznie zaniżany celem objęcia reszty V i stąd te spadki, nie zwracają uwagę nawet na wzrosty WIG20, dołują kurs, tak im się śpieszy. Czemu? Bo chyba już wiedzą, że jest jakieś dobre info w drodze i chcą jak najtaniej objąć przed tym następne transze skierowanej do nich emisji V.
Pożyjemy, zobaczymy co będzie za jakiś tydzień.

Najnowsze wpisy