Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-06-17 14:29 / Tysiącznik na forum
buchahahaha :)!! To jest dobre :). Pozdrawiam :).

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-17 14:35 / Tysiącznik na forum
Patrząc po dzisiejszych notowaniach, jutro powinno się odbić +5% do góry. Najniższy kurs w historii Petrola............ Ale uwalają ..
Golfistka / 2010-06-17 14:37 / Tysiącznik na forum
Zorak,

IGROUP, powinno pójść w swoim czasie na 1,13 zł
Golfistka / 2010-06-17 16:06 / Tysiącznik na forum
do tego właśnie nawiązuję. Mając wolną kasę można by było dziś wejść po 12,20 i wyjść jutro-pojutrze po 13,00, ale sam wiesz jak to jest, nikt nie da Ci pewności że tak na pewno będzie. Kazik tak potrafi :), ja tak dobra w DT nie będę.
Golfistka / 2010-06-17 16:13 / Tysiącznik na forum
taa.. Trion ma fajny kurs :), tylko kupować z powrotem. Ale może jeszcze poczekać? 42 gr niedługo zaczną oddawać, chyba..
Golfistka / 2010-06-17 18:01 / Tysiącznik na forum
możesz mieć racje, djastra, zobaczymy. A może dołkiem będzie śr. arytmetyczna z naszych z Tobą prognoz :) - 39gr. Pozdrawiam

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-06-17 19:24 / Tysiącznik na forum
znam tylko jeden sposób na wyjście z Petrola bez straty, a nawet z niedużym zarobkiem :).
Powiedzmy ktoś kupił w marcu 250 szt po 40 zł sztuka, czyli zainwestował w sumie 10.000zł. Teraz musi po prostu kupić 10.000 szt akcji po 12 zł stuka. Wyjdzie na wartość 1 akcji 12,68zł. No i na najbliższym pagórku po 13zł za sztukę sprzedać. Otrzymany zarobek z transakcji a mianowicie 3.250zł może wykorzystać społecznie - zapraszając nieszczęśliwych leszczy do knajpy lub wg uznania sprezentować rado-dawczynie .. :)
Golfistka / 2010-06-17 19:35 / Tysiącznik na forum
okropnie................. :) to czekamy na 1 PLN, aby uśrednić? Chyba zaśmiecam forum, sorry :).
Golfistka / 2010-06-17 19:43 / Tysiącznik na forum
a tak na poważnie, to z otrzymanych informacji i AT, generalnie będzie dalej spadało, także nie uśredniajcie teraz jeszcze. A do pierwszej mniej więcej optymistycznej informacji jeszcze mamy min z dwa miesiące. Tak to widzę.
Golfistka / 2010-06-17 21:31 / Tysiącznik na forum
następny świeży mądry polak po szkodzie :), hehehe
Golfistka / 2010-06-17 22:38 / Tysiącznik na forum
Dzięki :), to było piękne :)))) Apropos, jestem średnia :) pomiędzy blond a szatynką
Golfistka / 2010-06-18 19:14 / Tysiącznik na forum
O buchahaha!! Dobre djastro!!!!!

Pozdrawiam moich kochanych zoraka i Petrolka :). Zorak, "napracowałeś się" dziś, biedny!!! Właśnie teraz czytam to okropne jak na dzień dzisiejszy forum. Ależ wkurzone małpy!! Dokładnie - radio Maryja. Poziom prostactwa i nic po za tym, no comment..

PS. Do: Na tę chwilę stratny,
Potwierdź proszę człowieku, że pisałam o nadchodzących wzrostach Triona (że niebawem sygnał sprzedaży, tak?) na tym forum i to się ziściło za 2 dni i pojechało w górę w jednym dniu z 40 gr. do 52gr.
Jeżeli ten prostacki goryl, który mnie obwinia o Trion, był na tyle tępy i chciwy, aby nie sprzedać następnego dnia po wzrostach, to już nie moja wina, a tylko jego zasługa. Niech sobie podziękuje, a nie innych obwinia o swoją porażkę. Tacy w ogóle nie powinni grać na giełdzie, tak jak słusznie mówił Djastra.
Golfistka / 2010-06-18 20:26 / Tysiącznik na forum
Właśnie w tym temacie:

Petrol będzie sie poruszał przez najbliższe 2-3 miesiące w trendzie spadkowym + trend boczny. Dlaczego piszę o 2-3 miesiącach? Bo oczekuję po tym czasie ukazania się info o pożyczce z EBOIR. W międzyczasie jakieś korekty na plus (3-5, 7%) potem znów spadki. Po infie o EBOIR powinno już solidnie odbić się do góry, ale to nie oznacza, że się utrzyma na tym samym poziomie - znów spadnie do mniej więcej obecnych poziomów, jeśli do tego czasu nie wszystkie transze zostaną wykupione, a za tym sprzedane - wiadomo. Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że to jest spółka poszukiwawcza, która żyje tylko i wylącznie z akcji i kredytów. Tu nie ma prawa wyglądać dobrze, jak na razie. Nie ma co narzekać, ze Krauze sprzedaje-pożycza i że kurs w związku z tym spada.
Każdy postąpi wg swojego własnego widzi-misi, tu nikt nikogo nie naciąga i nie zmusza:
1. chcecie sprzedać - sprzedajcie (za rok zawsze można tutaj wrócić),
2. chcecie uśrednić - uśredniajcie (czekając na info o odwiercie przemysłowym).
Przestańcie w końcu siać nikomu nie potrzebne gorące tępe emocje.

PS. To moje zdanie. Przepraszam również, że powtarzam się już po raz który pisząc te same banały, ale z tego co czytam, wnioskuję, że nie dla każdego są to banały. Na forum toczy się krwawa bitwa :) nie wiadomo o co tak na prawdę...
Jeśli ja będę uśredniać, to właśnie za miesiąc - dwa. Ale nie wiem jeszcze co zrobię, może sprzedam na najbliższym pagórku (korekcie), a za tym odkupię z powrotem za dwa miesiące większą ilość akcji (w sumie wyjdzie się prawie na to samo). A może wcale nie wrócę do Petrolinvest.
Zastrzegam sobie, że każdy ma prawo wyrażać swoją opinię - ja również bardzo chętnie poczytam i byc może z czegoś skorzystam, a z czegoś nie skorzystam etc etc..
Golfistka / 2010-06-18 20:29 / Tysiącznik na forum
jesli nie było na Petrolu dziś korekty na plus, to będzie w poniedziałek - ale to też banał
Golfistka / 2010-06-18 21:43 / Tysiącznik na forum
to już mam nadzieję dotarło do Ciebie, czemu pisze na tym forum o odrobieniu strat poniesionych na Petrolu, co niestety wiąże sie z wymianą nazw innych spółek? Bo z tego wszystko się zaczęło i do tego samego powróciło.

Najnowsze wpisy