Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-07-02 12:17 / Tysiącznik na forum
Ja sprzedaję po 90 gr, nie wiem czy dalej wytrzymam ..
Golfistka / 2010-07-02 12:46 / Tysiącznik na forum
wydobycie jesli będzie, to będzie za rok, hehe.
Na razie maja tylko kontrolne odwierty, które cały czas nie mogą po ludzku potwierdzić - a to rura im zmiękła a to c.h.u.j w mańkę strzelił. Spadaj rysio do diabła! Tyle kasy rysiowatemu podarowałam - nie wybaczę sobię tej poraszki!! Ale częściowo odrobię to gówno na Trionie i igroup za 3 tygodnie.
Golfistka / 2010-07-02 12:53 / Tysiącznik na forum
Ale z drugiej strony rysiowaty nie ma jak niż po trupach do tej ropy trafić - spółka poszukiwawcza jednym słowem, skąd ma mieć kasę?

Re: TRASINTUR

Golfistka / 2010-07-02 12:58 / Tysiącznik na forum
Kupować - jutro będzie drożej !!
Golfistka / 2010-07-02 13:27 / Tysiącznik na forum
tak, jutro sobota :). Ale dobrze, że nie czekałam jak chciałam na początku do 39-40 gr, a kupiłam kilko dni temu po 42 gr :). Teraz juz trzymam do min.90 gr!
Golfistka / 2010-07-02 13:28 / Tysiącznik na forum
to będzie ciężko, ale za 3 tygodnie damy rady!
Golfistka / 2010-07-02 13:49 / Tysiącznik na forum
do finalizacji umowy jeszcze nie doszło (ma dojśc dosłownie na dniach), to jak można stracić? Info dopiero przed nami. Od 53 gr jeszcze pojdzie w górę do min 70 gr, a jak z miesiąc poczekasz, to i po 1PLN sprzedasz
Golfistka / 2010-07-02 13:55 / Tysiącznik na forum
:) tez tak myślę
Golfistka / 2010-07-02 15:27 / Tysiącznik na forum
ja poczekam do info o inwestorze. Nie, o dwóch inwestorach! Jeden branżowy, drugi finansowy
Golfistka / 2010-07-02 15:28 / Tysiącznik na forum
Tak mówisz? :) to było by nie źle.
Golfistka / 2010-07-02 16:01 / Tysiącznik na forum
przepraszam, że napisałam- niedorobione infa. Tak pewnie nie jest i infa tez są dobre. Spółka w ten sposób oddcina się od zobowiązań (długów) swoich zależnych spółek, ale cały czas czekamy co z MCI?
Golfistka / 2010-07-02 22:07 / Tysiącznik na forum
Gricuk to jest akurat, jak się mówi.. zapomniałam.. ale w sensie nic nie zawinił w tej sprawie. Przyszłe prezesy to samo będą musieli robić jak im Wielki Rudy Rys na trąbce zagra.
Golfistka / 2010-07-02 22:10 / Tysiącznik na forum
o matko, "przyszli prezesi" - robię błędy. Pozdr.

Re: KAREN

Golfistka / 2010-07-02 22:24 / Tysiącznik na forum
Drodzy koledzy, wy lepiej tu jesteście zorientowani co do ceny, po jakiej trzeba wchodzić z powrotem w Karen przez tym drugim wybiciem, związanym z umową inwestorską. Wy lepiej wyczuwacie tę Spółke. Jak sie mówi - póki nie kupisz akcji spółki jej dobrze nie zrozumiesz :). Napiszcie proszę do mnie lub mailem lub jestem dostępna na forum TRION i IGROUP - byłaby wam bardzo a i to bardzo wdzięczna. Nie zapomnijcie o mnie!
Trzymajcie się ciepło.
Golfistka / 2010-07-02 23:02 / Tysiącznik na forum
ok, tylko nie będzie połączenie, a będzie raczej totalne przejęcie przez Total zadłużonej spółki, hehe. Ale do tego jeszcze kawał czasu wiem10, gdy akcji do 5 PLN spadną może. 8 miesięcy lub nawet półroku siedzieć tu, tracić pieniędzy i czekać na to wydarzenie - mnie na to nie stać. Muszę coś jeszcze zarobić w międzyczasie. Szkoda, że wcześniej nie wyszłam z Petrola - miałabym więcej kasy. Ale to dobra nauczka na przyszłość ;). Pozdrawiam
Oczywiście nie mowię że bedzie tak jak przedstawiłam wyżej, ale mi się wydaję jest to baardzo prawdopodobne.

Najnowsze wpisy