Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-07-03 10:18 / Tysiącznik na forum
Kazik, też trzymam kciuki za to żeby piekło Cię nie pochłonęło ;) bez względu na rozwój sytuacji :). Tylko wybacz, interesuje mnie odpowiedź na to moje pazerne pytanie, które brzmiało: po jakiej cenie wchodzić w najbliższych dniach-tygodniach, aby można było jak najwięcej zarobić przy drugiej fali wzrostowej pod finalizację umowy z tajemniczym inwestorem? Jak już wyczujesz tę cenę, to daj mi znać może, co? Pozdr.
Golfistka / 2010-07-03 20:10 / Tysiącznik na forum
Kiedy ja byłam zadowolona z Petrola? Coś Ci wiem, w głowie się pomieszało. Miałam cały czas jak weszłam tylko olbrzymią stratę wirtualną. Z czego tu być zadowoloną? Żartujesz chyba..
Golfistka / 2010-07-05 13:24 / Tysiącznik na forum
błąd - na Karen jeszcze będą spadki znaczne, kupowac można dopiero po 1,2 nie drożej. Trion wyczekuje przed odpałem, wiary nie brak
Golfistka / 2010-07-05 13:27 / Tysiącznik na forum
teraz to tylko kupować Trion, przecież cena sprzedaży 1 PLN. Ale ludzie boją się - wcale sie nie dziwię. Chce sama też dziś dokupic po 55-56 gr, ale trochę strachu mam :)
Golfistka / 2010-07-05 16:41 / Tysiącznik na forum
na tej giełdzie to codzienne zajęcie - żałować. Więcej tu nic nie ma do roboty. A swoją drogą, czemu tak długo zamierzasz czekać na wzrosty?
Golfistka / 2010-07-06 10:47 / Tysiącznik na forum
Znajdująca się w trudnej sytuacji grupa Trion, może już w przyszłym tygodniu (czyli w tym tygodniu) pozyskać nowego inwestora finansowego i co najważniejsze, także branżowego!!
Golfistka / 2010-07-06 10:51 / Tysiącznik na forum
Tym pierwszym prawdopodobnie będzie Dom Maklerski IDM. O branżowym na razie nic nie wiadomo. – Dziś mogę jedynie powiedzieć, że WŁAŚNIE FINALIZUJEMY rozmowy dotyczące pozyskania nowych partnerów. SZCZEGÓŁY PODAMY WKRÓTCE – mówi Jarosław Żołędowski, prezes Trionu.
Golfistka / 2010-07-06 10:59 / Tysiącznik na forum
Sprzedawali za mało myslące leszcze, drobnica. Realizacja zysków tzw. w wyniku przyzwyczajenia, że następnego dnia spadki są nieuniknione - jestem pewna. IDM musi wejść, to jaki sens im teraz sprzedawać, gdy można będzie sprzedać za parę tygodni po 1,20 PLN!
Golfistka / 2010-07-06 11:00 / Tysiącznik na forum
coś trochę nie myslisz, szkoda
Golfistka / 2010-07-06 11:09 / Tysiącznik na forum
bo jakie mogą być teraz spadki?, jeśli wszyscy inwestorzy szykują się do następnej fali dobrych info, zawartych w tym zdyskontowanym już przez rynek info, co nie podlega dyskusji. Najwyżej drobna korekta i znów na plus.
Golfistka / 2010-07-06 11:18 / Tysiącznik na forum
aha, to dla tego taki aktywny skup akcji się rozpoczął
Golfistka / 2010-07-06 11:39 / Tysiącznik na forum
nie znalazłam, możesz dać link?
Golfistka / 2010-07-06 13:09 / Tysiącznik na forum
to dobrze
Golfistka / 2010-07-06 13:11 / Tysiącznik na forum
pytam, bo juz bez błędów piszesz. Pozdr.

Re: TRASINTUR

Golfistka / 2010-07-07 13:38 / Tysiącznik na forum
BILILU-SB, jak tam, cos wisi w powietrzu? Czy już nie?
Ja poczekam do piątku, zaryzykuję - moze jednak to ich "wkrótce" to nie jest za 3 tygodnie czasu, chociaz różnie może to być.

Najnowsze wpisy