Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-22 22:06 / Tysiącznik na forum
ja tu nie moge się wypowiadac - tu są zawsze obecni hordy takich gości z płyciutką duszą, że od razu zostanę nawyzywana, sprowokowana i ubliżona na różne sposoby: ze biedny moj facet, jak on to wszystko wytrzymuje, że ja jego kase na gieldzie wyrzucam w błoto, przypomną całą moja historię wcześniejszych inwestycji, etc, etc..

A to tylko dlatego maja taką możliwość, że jestem rozpoznawalna po nicku, bo nigdy go nie zmieniam, jak wiekszosc tutaj robi i nie ukrywam moich strat, bo mam gdzieś te konwenanse. Czasem wygrywam, czasem tracę jak wszyscy tutaj obecni faceci !!
To co na to ich BIEDNE ŻONY?? Tak samo mogę zapytać te zlosliwe hieny. Taki typowy żałosny meski szowinizm w polskim wydaniu i tyle ..
Golfistka / 2010-03-22 22:27 / Tysiącznik na forum
Myslisz, że sama nie poznalam cie po twoim numerze IP, Kazek ze Spychowa, ktory wszedzie za mna lazi.. to ciebie mialam na mysli, kiedy mowilam o hienach, ale wiem, ze dla ciebie to był tylko kompliment.. A forum tez z drugiej strony nie chce chamskimi wyrazami zasmiecac w odroznieniu od ciebie. A ty tylko czekasz na ten sygnal, hahahaha, co? Psychicznie chory jestes.. na prawde, zwroc na siebie wieksza uwage.
A chcialam napisać to, co napisalam, bo wczesniej podobna moja wypowiedz zostala skasowana, poniał? i wiecej juz nic tobie nie odpisuje. baw sie dobrze.
Golfistka / 2010-03-22 23:30 / Tysiącznik na forum
Czy dobrze wyliczylam, że C/Wk = 0,54 - 0,64 przy obecnych nowych wskaznikach? Jesli z grubsza tak to bedzie wygladac, to bedzie super nie zle :))..
Golfistka / 2010-03-23 08:14 / Tysiącznik na forum
I co z tego? Co chcesz przez to powiedziec nie rozumiem, czym sie rozni 0,5 od 0,9? Dla mnie niczym. A dla ciebie czym?
Golfistka / 2010-03-23 09:40 / Tysiącznik na forum
Ja uważam, że na koniec sesji będziemy na zielony plusik 7%? 10%? Coś między. PZDR.
Golfistka / 2010-03-23 09:42 / Tysiącznik na forum
Skad wiesz, nie znasz ceny emisyjnej !!
Golfistka / 2010-03-23 09:55 / Tysiącznik na forum
A ty do jakiej kategorii się zaliczasz? Nawet nie wiedziales, że straty w takiej spolce to rzecz normalna, buchahahahah!! Dopiero jak ja cie wyjasnilam to zacząl cos kumac. To jaka roznica powiedz pomiedzy c/wk=0,6 i c/wk=0,9?? Co to zmienia powiedz? A ile jes na Midasie, o powiedz prosze, o buchahahaha!!!
Golfistka / 2010-03-23 09:57 / Tysiącznik na forum
O Matko.. no to juz wszystko jasne gdzie jestem.. 10PLN - to cena emisyjna, o buchahahaha!!
Golfistka / 2010-03-23 10:12 / Tysiącznik na forum
teves, nie zwracaj ni nich uwagi, niech czekaja na swoja paczuszke, hahaha!! po 13-15 pln. To ich sprawa - wiadomo walczą na drewnianych szablach o tani zakup nawet tej niedużej paczuszki. Ale od nich tu i tak nic nie bedzie zależało, nie przejmuj sie.
Tu grają wielcy gracze o wielką kasę - my mozemy tylko sie dolączyć i cierpliwie poczekać na swoj skromny zarobek. Pzdr.
Golfistka / 2010-03-23 10:16 / Tysiącznik na forum
I to widać, że nic nie wiesz :D. To sie zainteresuj!!
Golfistka / 2010-03-23 10:23 / Tysiącznik na forum
zainteresuj sie takze tym jaka jest C/Wk obecnie na Petrolu - nic nie wiesz, dom wariatów..
Golfistka / 2010-03-23 10:23 / Tysiącznik na forum
a udają normalnych ..
Golfistka / 2010-03-23 10:31 / Tysiącznik na forum
Masz rację. Masz pełne prawo spekulować, naganiać, oczekiwać - temu sluza wlasnie te fora i cała giełda - ale jeszcze duzo osob tego tak nie odbiera i chyba stad ta cala agresja. Po drugie, jesli komus sie coś nie podoba, niech w tym nie uczęstniczy po prostu. Pzdr.
Golfistka / 2010-03-23 10:35 / Tysiącznik na forum
a ty nie, o my God!!! Ależ jesteś śmieszny, o buchahahaha! Ty kim jesteś? Inwestorem? O buchahahaha!!
Ty też jesteś i spekulantem or leszczem or inna mala rybka, jeśli jeszcze tego nie widziałeś.. ja p********* :)
Golfistka / 2010-03-23 10:46 / Tysiącznik na forum
Wydaje Ci się kolego, że jesteś tu anonimowy, ale zapewniam Cię, że tak nie jest ;), wiec albo masz cos do powiedzenia na temat Spolki albo zamknijj swoja smierdzaca japę - bo to nie jest forum poświęcony Golfistce. To jest forum Petrolinvest - uprzejmie Ci przypominam o tym gdzie jesteś !!

Najnowsze wpisy