Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-24 20:29 / Tysiącznik na forum
na razie jest pewne, że ma juz Prokom 5 mln sztuk po 20 z czymś tam
Golfistka / 2010-03-24 20:32 / Tysiącznik na forum
a jak?
Golfistka / 2010-03-24 21:46 / Tysiącznik na forum
o pozyczaniu nic tam nie bedzie pisalo sie - o tym nikt nie pisze przeciez - robią to miedzy soba - ja tylko sie domyslam, bo to jest wiadomo prawie na 100%. Po drugie mam pytanie, tam ta pierwsza transza po 19.. taniej kupic nie mogą (tak napisane), ale czy drozej muszą, jesli kurs rynkowy bedzie powyzej tych 19? czy w kazdym wypadku moga i maja prawo po 19?
O ..

Re: PETROLINV - info

Golfistka / 2010-03-24 22:42 / Tysiącznik na forum
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 25 / 2010
Data sporządzenia: 2010-03-24
Skrócona nazwa emitenta
PETROLINVEST S.A.
Temat
Wprowadzenie akcji do obrotu na GPW
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd PETROLINVEST S.A. ("Spółka") w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 20/2010 z dnia 18 marca 2010 roku informuje, że w dniu 25 marca 2010 roku zostanie zarejestrowanych w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych oraz wprowadzonych do obrotu na GPW 1.578.945 akcji serii V Spółki objętych przez Iroquois Master Fund Ltd. oraz Kingsbrook Opportunities Master Fund LP ("Inwestorzy") w wykonaniu 1.578.945 przedpłaconych warrantów subskrypcyjnych, po cenie emisyjnej jednej akcji równej 19 złotych. 473.683 warranty zostały wykonane przez Iroquois Master Fund Ltd., 1.105.262 warranty zostały wykonane przez Kingsbrook Opportunities Master Fund LP. Łączna cena emisyjna akcji obejmowanych przez Inwestorów w wykonaniu Warrantów wynosząca 29.999.955 złotych została przedpłacona zgodnie z postanowieniami Umowy, o której Spółka informowała w ww. raporcie bieżącym nr 20/2010 z dnia 18 marca 2010 r.

W związku z powyższym, stosownie do art. 452 § 1 ksh, z dniem wprowadzenia do obrotu na GPW 1.578.945 akcji zwykłych na okaziciela serii V o wartości nominalnej 10 złotych każda, objętych przez akcjonariuszy w ramach zarejestrowanego kapitału warunkowego, nastąpi podwyższenie kapitału zakładowego Spółki do kwoty 304.494.550 złotych. Ogólna liczba głosów wynikająca ze wszystkich wyemitowanych i wprowadzonych do obrotu na GPW akcji Spółki wyniesie 30.449.455.

PS. Tak jak mowilam, dopiero od jutra corki lub bracia GEMu obejmą ajcje po 19 PLN. To jest ta pierwsza transza.. po 19. Pytanie co z tego wyniknie? Że poniżej 20 juz nie spadnie? Czy wybiora bardziej złodziejską taktykę?
Golfistka / 2010-03-24 23:44 / Tysiącznik na forum
No to może wtedy Rusio do gry sie włączy i nie pozwoli im zbić kursu, aby tanio nie oddawać im te 3 i 4 transze..
Golfistka / 2010-03-24 23:47 / Tysiącznik na forum
Rysio
Golfistka / 2010-03-24 23:59 / Tysiącznik na forum
Mowi sie że "pejsy rządzą światem", ale RK też wie co robi, chyba ze graja razem do jednego kosza i nie o ropę wcale im chodzi. No ale jest jeszcze Total, nie wierze, żeby i jego w to wciągnęli.
Golfistka / 2010-03-25 07:26 / Tysiącznik na forum
Oj hohol, hohol z ciebie!

Czytaj uważnie co pisze niżej:
Pronox: 1,46 – 1,55;
Chemos: 1,44 – 1,75; 1,20 – 1,36; 0,94 – 1,00;
Zarobiłam także w tym czasie na Millennium, MCI, Budimexie, Lotosie. MCI trzymam i długo jeszcze nie sprzedam, opłaca się. Impex tez trzymam i niedlugo wyjdę na spory plus - stal drożeje.
Jeśli tak ci boli mój Ponar (bo tam też mnie nękałeś, jak i na Petrolu obecnie), to wyszlam stamtąd prawie po kosztach, tego nie można nazwać stratą. Petrol – nie stracilam, bo nie sprzedalam. Stać mnie, to poczekam – niebawem 50zl i może już w kwietniu/maju. To powiedz gdzie ja ciągle jak piszesz, moczę? I co ty zrobiłeś w tym czasie na Pronoxie, prócz tego, ze zablokowales kase?

Gdy weszlam na Pronox, (nie wiem jak dużo wcześniej byłeś przede mną na Pronoxie, pół roku, rok ;)?, to juz po tygodniu, zorientowałam się, ze to wtopa i ze trzeba tutaj wchodzic po 80 gr max, żeby coś zarobić w przyszłości i tobie o tym napisalam, pamietasz? Ale ty robił z siebie głąba, pisząc w odpowiedzi teksty, że jesteś inwestorem, a nie leszczem jakimś tam i sobie spokojnie poczekasz pare lat (o buchahahaha!!) na Pronoxie na swoj procencik. Inwestor, hahaha!!! Komu ty tam potrzebny jesteś, jako inwestor, ze swoim maluczkim pakiecikiem? Wiesz co to w ogóle jest? Ty jesteś tylko leszczem lub jeśli wolisz małym spekulantem, uznającym zasady spekulacji/gry na giełdzie: kupic taniej - sprzedac drozej. W tym nic złego nie ma, mowie na wypadek, jakbyś nie wiedział o tym do tej pory. Wspominając o tym teraz, mogę tylko się uśmiać z ciebie do łez.

Wolę na forach rozmawiać o problemach, np. stratach (po co o zarobkach? można tak łatwo kogoś urazić, kto np. w tej chwili traci). Tylko dzięki temu wiesz o moich „stratach”, natomiast ty na żadnym forum nigdzie prawie nic nie piszesz. Także łgarz znów, mówiąc że na Pronoxie udzielasz się bardzo rzadko i że dlatego nic dla ciebie nie znaczy ten jakiś mały pakiecik – ty wszędzie udzielasz się tak samo rzadko jak na Pronox.
Rzadko piszesz, ale non-stop wszystkie fora czytasz i nigdzie nie upuścisz okazji wykorzystać słabości innych w chwilach ich porażek, aby dogodzić pobudkom swojej płyciutkiej małostkowej duszy. Nie zapominaj tylko - kto kopie dołek dla innych sam tam trafia!
Golfistka / 2010-03-25 07:30 / Tysiącznik na forum
fajnie się czyta ;) ?
Golfistka / 2010-03-25 07:35 / Tysiącznik na forum
Dziekuje Ementaler za twoja wypowiedź
Golfistka / 2010-03-25 09:28 / Tysiącznik na forum
Witam zorak :)
Golfistka / 2010-03-25 10:25 / Tysiącznik na forum
... nie wiem co mam napisać.. Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepięknie napisałeś ten post i sama goła prawda o Petrolu. Nic sie nie żalisz, wszystko w porządku. Z drugiej strony, jak tu się nie zalić!! Jedem GEM czego jest wart!!
Gdy ropę znajdzą, to sam najlepiej wiesz, ile to bedzie kosztować - Zarobia i Ci co brali Petrola po 200zl (moje zdanie). Dłużej czekałeś, teraz mniej pozostałó!
Pozdrawiam Cię ciepło i wszystko bedzie OK!
Golfistka / 2010-03-25 16:45 / Tysiącznik na forum
natomiast po twoich postach nic prawie nie widac, bo nie piszesz nigdy o swoich porażkach, a tylko o tym ze na niby "masz"/"miałeś" olbrzymi zysk i na tym polega cala twoja zabawa !! Ooo tak !! O tym juz mowilismy..
Jak siedziales tutaj zgoszknialy zakupiony na najwyższe górce Pronoxa pod nazwą "Wrzesień, przez który cały czas wymiotuje" po cenie 2 z czymś tam i spekulowałeś informacją że 1,60 to super cena i mozna śmiało wchodzić i zarobić złote góry, to w tym momencie tez nie byłeś do tyłu? Nie rozśmieszaj mnie!!
Golfistka / 2010-03-25 16:53 / Tysiącznik na forum
A potem starannie udowodniales innym, że kupiles to tylko maly pakiecik i niczym nie ryzykujesz tak na prawdę (znow jestes madrzejszy o niebo, co?) - chcialabym popatrzec na ten maly twoj pakiecik ;)
Golfistka / 2010-03-25 16:55 / Tysiącznik na forum
Ja pierwsza nie zaczęłam tego nikczemnego dialogu

Najnowsze wpisy