Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-04-06 19:17 / Tysiącznik na forum
Ty kręcimordo, nie wspominaj mojego imienia na daremnie za kazdym razem jeśli ktoś przemawia do ciebie niezbyt przyjemne slowa prawdy. Jeśli nie zdajesz sobie sprawę, że tak wielu osobom podpadles w porywach swojej skrajniej wredności i szalonej "net-zabawy", to juz nic wiecej do powiedzenia tobie nie mam..
Golfistka / 2010-04-06 22:12 / Tysiącznik na forum
Dlaczego mną sie przykrywacie? Piszcie tak osobiście do Kazika ze Spychowa.
Zaproponujcie to jemu osobiście, bo ja z nikogo nie szydze, nikomu nie ubliżam i jaj tu nie robie. Czemu mnie przyplątujecie do tego psychola? Bo sie boicie pojedynku z nim sam na sam? Bo wam też publicznie naubliżą i wasze dobre imię ucierpi?? Dlatego wolicie za mną się schować, robiąc ze mnie i kazeka taka fajną parkę??
Jakie są ludziska podłe.. brak mnie słów!!
Golfistka / 2010-04-06 22:13 / Tysiącznik na forum
dziekuje teves

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-04-07 18:40 / Tysiącznik na forum
Także mam prośbę do internautów z IP94.102.151. i IP66.235.168. o nie korzystanie z mojego nicku "golfistka". Proszę o spełnienie się na forum Money w jakiś własny dobrze przemyślany sposób, jeśli o to chodzi.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-04-07 19:03 / Tysiącznik na forum
Pytanie do Szanownych Internautów forum Money sp. Petrolinvest:

Kto jest za tym, aby wszystkim dobrze znany autor/amator brudnego i śmierdzącego słownictwa IP24.184.166. Kazek ze Spychowa, a inaczej Kazik wiecie z kąd, etc, etc.. zaszczycił nas w reszcie swoją NIEOBECNOŚCIĄ?? A innymi słowa - przestał odpluwać swoimi postami forum Petrola. Niech produkuje się na swoich spolkach, gdzie, jak twierdzi hahaha! zarabia 10% dziennie.

PS. Wyrażam nadzieję ze 99% głosów na poparcie takiej mojej propozycji uzbieramy ;).
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie zoraka, midasek i rupert12, petrolka. Do midasek napiszę e-maila w co można obecnie zainwestować, aby częściowo odrobić straty.

Re: Moje przemyślenia na dobranoc i na następne dni

Golfistka / 2010-04-07 23:10 / Tysiącznik na forum
Myślę sobie tak, Krauze nie pozbywa się akcji! Więc nie jest tak źle, jakby się wydawało na pierwszy rzut oka !! Pozbywa się, planktonu – czyli nas, który jeszcze nie wie jeszcze co ma. W tym celu, między innymi, sprzedał 3 mln papiera po 19,11( na podstawie dwóch umów sprzedaży). Przy okazji uregulował długi, wymagające interwencji w pierwszej kolejności. Zastanówcie dlaczego sprzedał po 19, a nie po 35-30 PLN?
Żaden prezes jak ma dobre informacje nie poda ich do publicznej wiadomości zanim nie obłowi się sam w akcje. Pewnie nie myślicie, że rekomendacje dot. firm są robione dla nas? Są robione dla grubych, żeby mogli akcje tych firm sprzedać. Gdyby Krauze chciał sprzedać choć jedną akcję, to kurs był by dawno między 100 a 200 PLN.
Wg mnie Krauze gra o grube pieniądze, zostawił sobie oficjalnie 5,8 mln akcji, pożyczył nihonswi 3 mln akcji - więc też są jego, pożyczył urlichowi akcje - więc też jego. Ile ma akcji? A jeszcze zostało kilka mln akcji z serii V nie licząc dla Ebor. Suma summarum w rękach Krauzego zostało ok 40-45 % akcji Petrola, 15% dla EBOR. Do tego powyższego można jeszcze dodać, że ktoś większy obejmował podprogowo grubsze pakiety, bo przecież nie poszły sobie do lasu.
Wniosek sam się prosi: jak tak mocno leci w dół i żadnych rekomendacji "kupuj" nie ma - trzeba dobierać!

PS. A tu jeszcze znalazłam takie nie duże info świeże - nic takiego, ale zawsze coś..
http://www.promare.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=429
Golfistka / 2010-04-07 23:44 / Tysiącznik na forum
No cóż, to sorry :), bo wczesniej tego nie widziałam, ok, żarcik
Golfistka / 2010-04-07 23:46 / Tysiącznik na forum
tak też sobie myślałam :), dlatego napisalam, że to nic takiego, bo jakaś niepoważna strona Pozdrawiam
Golfistka / 2010-04-08 00:16 / Tysiącznik na forum
Niestety jutro owczy pęd tłumu może nabrać na sile - sprzedaż PKC.. bo dla nich Krauze ewidentnie pozbywa się papieru.
Wyjścia są 3.
1. Uśredniać, jeśli kto ma za co.
2. Zamknać kompa na rok czasu.
3. Sprzedać na najbliższym niewielkim wzroście i odkupić po niższej cenie (jest duże ryzyko, bo ceny 12 - 13 -14 PLN może nie być, a tylko wtedy to miałoby jakiś sens)
Golfistka / 2010-04-08 00:55 / Tysiącznik na forum
nie zrozumiałeś chyba. Te Twoje 19% to tylko formalna strona medalu. Przecież pisałam z wyliczeniami: Suma summarum w rękach Krauzego zostało faktycznie ok 40-45 % akcji Petrola, 15% dla EBOR. Jemu zalezy na skupie tanich akcji, dlatego formalnie ma te 19% - to działa jak kubeł zimnej wody na potencjalnego dawcę kapitału. Co za tym idzie? Normalnie, spadek kursu. On chcę tego.
Golfistka / 2010-04-08 09:23 / Tysiącznik na forum
Dokladnie tak uwazam - Żaden prezes nie poda do publicznej wiadomości dobre informacje zanim sam nie obłowi się w akcje. Zawsze uwalają kurs, zeby sie obkupić, a potem podac jakąś dobra informację. A emisji juz nie mogą zrobić.
Zbyt prosto patrzysz na rzeczy, "wymieniasz śmieć na banknoty NBP"... No nie wiem nie wiem..
Golfistka / 2010-04-08 10:06 / Tysiącznik na forum
wybacz, nie moge ci uwierzyć bo piszesz rozumiem aby pisac. No to pisz se dalej. Naganiać każdy ma prawo.
Golfistka / 2010-04-08 10:08 / Tysiącznik na forum
poklady moga byc glebokością do 13.000 m. Nie o glebokośc na pewno chodzi.
Golfistka / 2010-04-08 10:12 / Tysiącznik na forum
tak jak pisalam, drobni wywalają, bo bo dla nich
Krauze ewidentnie pozbywa się papieru. A wg mnie nie pozbywa sie a tylko straszy, aby uwalic kurs jak najniżej sie da i wtedy odkupic akcje i wtedy puszczać dobre infa
Golfistka / 2010-04-08 10:13 / Tysiącznik na forum
mysle, 13-14

Najnowsze wpisy