Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-23 10:50 / Tysiącznik na forum
Nie gadaj tych głupot, bo juz tego nie wytrzymam - cala giegda jest to caly czas spekulacja! O czym my mowimy w ogole. Cala gielda polega na spekulacji - i to jest nolmalnie !!
Golfistka / 2010-03-23 10:53 / Tysiącznik na forum
nie jest atrakcyjny, jest okolo 3. Teraz dopiero bedzie atrakcyjny (0,5-0,9) JUz rozumiesz?

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-23 11:03 / Tysiącznik na forum
Taa.. teves.. tu sa same glupki (90%), nie sensu tu pisac - strata tylko czasu. Nie przypuszalam, ze Money ma tak niski poziom. Obejrzalam ich calą wiedze na temat gieldy - jest na poziomie "0". Nic tu po nas. Pozdrawiam Cie.
I bedzie dobrze.
Golfistka / 2010-03-23 13:14 / Tysiącznik na forum
Oj teves, nie usprawiedliwiaj się przed nimi. Twoje pieniądze Twoja sprawa - a manipulowac faktami na swoją korzyść potrafi kazdy. Co właśnie robią.

Po za tym naganiacze na spadki wcale nie myslą, że beda spadki, tylko glośno kwiczą o tym. Po trzecie tu nie ma nawet naganiaczy na spadki, a tylko nie wiem kto to jest.. i jak to nazwać .. bo takie to płyciutkie jest. Piszą aby cokolwiek pisac i żeby jak najwiecej jadu w tym było. Niech sami ze soba dyskutują i walczą, haha!!
Golfistka / 2010-03-23 13:21 / Tysiącznik na forum
Tez dzis zbadalam grunt w tym temacie (nie wierzylam, że jeszcze ktos moze na tym sie nie znac) i sie okazało wlasnie tak jak ty mówisz... haha!! Dobre, co? Chyba ze robia to umyslnie, aby naganiac hordy na sprzedaz..
Golfistka / 2010-03-23 13:53 / Tysiącznik na forum
właśnie :D, tylko na twoje oko. Dobrze ze to zaznaczyłeś, o buchahahaha!!
Badanie stałości gruntu .. o matko!! jakie to mądre!! zaraz sie rozpłaczę, buchahaha!! Kto by chcial badac ten "GRUNT", ja trzymajcie mnie :D!!
Kiedy i tak wiadomo kazdemu jaki grunt ten jest !! No ale nic, jest fajnie :) :)..
Golfistka / 2010-03-23 14:07 / Tysiącznik na forum
wiem, ale w przypadku Petrola nie wypada mowić sie o stałości gruntu :D
Golfistka / 2010-03-23 14:20 / Tysiącznik na forum
Stawiaja zlacenie PKC na S na tyle sztuk na ile im sie oplaca i tyle. Potem w odpowiednim czasie zlecenie PKC na K na taka sama ilosc. Robia co chcą bez zadnych badań.. moga sobie na to pozwolić
Golfistka / 2010-03-23 14:22 / Tysiącznik na forum
tu nie mozna na nic stawiać - kurs za 5 min może poleciec na + i z powrotem
Golfistka / 2010-03-23 14:26 / Tysiącznik na forum
na razie to takie mielenie. Ale lepiej sobie napiszę że typuje -3 %. Wtedy kurs skonczy na plusie :).
Golfistka / 2010-03-23 14:42 / Tysiącznik na forum
nie, w ten sposób powiekszą ilosc akcji w pakiecie o takiej samej wartosci - w sumie wychodzac na jakies 3-4 % zysku na zamknięcie sesji. Czyli na razie zbierają. Zarabiać potem bedą z 30%-50% zyskiem
Golfistka / 2010-03-23 14:43 / Tysiącznik na forum
nie wywołując paniki, jak widać.
Golfistka / 2010-03-23 15:17 / Tysiącznik na forum
Zablokowałam ;) na miesiąc czasu, nie utopilam, a to jest róznica, co? A Ty na Pronoxie utopiles kasiorkę czy w dalszym ciagu blokujesz ;)?

Po za tym nie źle zarobilam na Millennium, MCI, Budzimexie, najgorzej poszlo z Chemosem bo najdluzej, ale i tak wychodzilam za kazdym razem z zarobkiem w dwóch podejsciach do CHS.
Na Pronoxie tez jak wiesz nic nie stracilam, bo wyszlam na górce. Niedlugo zarobie na Impexmecie ;) - bo caly czas trzymam.
A co u Ciebie :)?
Golfistka / 2010-03-23 21:30 / Tysiącznik na forum
NIE PCHAJ SWOJEGO NOSA W MOJE SPRAWY, TY !!!!!!!!!! I NIE ŻAŁUJ MOJEJ KASY, PAZERNIAKU TY - I TAK NIE BĘDZIE TWOJA. TĘPAK JAKICH MAŁO!!
Golfistka / 2010-03-23 21:44 / Tysiącznik na forum
HA HA HA :))!! Fajny gość z Ciebie :). Po ile kupileś Petrola?
Przeczytalam jeden smieszny dialog w kontekscie Petrola rzecz jasna:
jeden leszcz pisze o sobie, za jest glupi, żałuje bardzo, bo kupil po 17 i nie sprzedal po 40 i teraz paznokcie sobie w rozpaczy obgryza, o buchahahaha!! znam to uczucie :) i każdy pewnie też może sobie wyobrazić?
Ale drugi mu odpowiada: Jaja po prostu masz trawde i zwieracze mocne!
Uśmialam się :) Czujecie bluesa :)?

Najnowsze wpisy