Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-11-29 10:40 / Tysiącznik na forum
my Ciebie też lubimy i cieszymy się że twój portfel szkolny pomnaża się - to fajnie, ale mój portfel na Ponarze się zmniejsza, a to już nie jest fajnie. Po za tym Dubaj mnie gnębi - co będzie w poniedziałek??
Golfistka / 2009-11-29 10:41 / Tysiącznik na forum
pojęcia nie mam - musiałabym dużo czytać na temat spółki, a na razie nie mam czasu, sorry
Golfistka / 2009-11-29 12:27 / Tysiącznik na forum
a juz przeczytałam - reakcja rynków na kłopoty finansowe Dubai World była trochę przesadzona - chyba nic poważnego z tego nie wyniknie - to dobrze
Golfistka / 2009-11-29 12:29 / Tysiącznik na forum
tylko trzeba sie doczekać spadków jak juz może zdobędziesz "siano", bo max niż 2,5 nie urośnie, a to dlatego, że chyba zanosi się ogólnie na korektę na rynkach
Golfistka / 2009-11-29 12:31 / Tysiącznik na forum
ale w styczniu może być jeszcze nieźle
Golfistka / 2009-11-29 12:34 / Tysiącznik na forum
tam, chyba chodziło o realizację zysków po prostu
Golfistka / 2009-11-29 18:40 / Tysiącznik na forum
Też tak myślę, tylko nie wiem w jakim momencie - czy warto czekać póki wzrośnie minimalnie. Ogólnie dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam

Re: PONAR

Golfistka / 2009-11-30 14:47 / Tysiącznik na forum
Trzeba poczekać do połowy grudnia - musi dojść do transakcji z Polną. Polna też jest zainteresowana kupnem operacyjną częścią Ponaru, samej marki "ponar", oraz potencjalnymi odbiorcami Ponaru, które wraz z zakupem tej części Ponaru, staną się tak samo odbiorcami Polnej. Bez tego wszystkiego Polna sobie nie poradzi w obecnej sytuacji pogorszenia popytu na swoją produkcje. A do połowy grudnia tylko 2 tygodnie - a wtedy będą wzrosty
Golfistka / 2009-11-30 16:17 / Tysiącznik na forum
Spoko ementaler, jaka nagonka? Wiem10 nawet Ci dziękuje na górze, jak widzisz. A z asdfax2 gorący gość po prostu, ale bardzo fajny.

Masz rację, forum jest ciekawszy i lepiej wszystko mozna wyjaśnić, kiedy są oponenci. A kiedy wszyscy jak jednakowe guziki powtarzaja słowo w słowo za sobą "7 zł tuż tuż" - to juz jest akieś nudziarstwo.
A Ty czasami bardzo mądre rzeczy piszesz - mi się podoba - pisz dalej.

A spółka wróci na ciągłe wtedy, kiedy wierzyciele zgodzą się przyjąć coś tam w zamian swoich należności - Na tej podstawie podpisze się umowa zawarcia Układu na jakieś 3 lata pomiędzy Pronox i wierzycielami. W tym momencie można uznać pakt za zawarty - spółka istnieje i od strony prawnej już nie jest w stanie upadłości. Wtedy Król pisze na GPW list z prośba o wznowienie notowań ciągłych w oparciu oczywiście o ww umowę ugodową. Za 24 g. spółka jest na notowaniach ciągłych.
Tylko nie mamy ciągle informacji kiedy to Król chce zacząć pertraktacji z wierzycielami (no i wtedy wszystko się wyjaśni i cena emisyjna itp).
A od tego momentu para tygodni, a moze tydzień - i spółka na ciągłych.
Golfistka / 2009-11-30 16:22 / Tysiącznik na forum
tak, wlasnie, asdfax2 też piszę swoje zdanie. no, to chciałam dodać :).
Pozdrawiam, asdfax2 :)
Golfistka / 2009-11-30 16:35 / Tysiącznik na forum
A Ty drogi nasz wiem10 lepiej po kosztach 1,05-1,10 wyskakuj z Monnari. Owszem kurs może jeszcze sie podnieść pod wiadomośc ze spółka została przyjęta, a potem szybko spadnie z powrotem do 0,8 do momentu az spółka nie zacznie przynosić zyski, a to może potrwać w czasie. Kurs już był na 1,20 - czemu nie wyskoczyłeś? Nie wiem, ale to moje zdanie.
Golfistka / 2009-11-30 16:41 / Tysiącznik na forum
ja obstawiam - wchodzi na notowania ciągłe po1,0zł - za półtora-dwa miesiąca kurs sięga 3,0zł a nastepnie spada do 1,4zl. I na ten moment wzrostów my wszyscy tu czekamy, a co będzie potem się broniła - nas już to nie będzie obchodziło, hahahaha!
Golfistka / 2009-11-30 16:44 / Tysiącznik na forum
zasada najważniejsza na giełdzie - ochrona kapitału. Pozdr.
Golfistka / 2009-11-30 17:44 / Tysiącznik na forum
wiem10, napisałam ci maila - poszperaj w skrzynce
Golfistka / 2009-11-30 17:52 / Tysiącznik na forum
widzisz wiem10, jak działasz na kobiety? :) Już ci maile wysyłają :). Daleko zajdziesz, gdy będziesz w wieku licealnym, hahahahahehehe!! Jestes super wiem10 i nigdy się nie obrażasz na żarty czasem nawet złośliwe :) ! Moładiec!! Napisz coś, tak wiesz, od serca, jak tylko ty potrafisz :). Ale mamy fajny forum :)!

Najnowsze wpisy