Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-12-07 18:26 / Tysiącznik na forum
a ty nie pisz tutaj tych bzdet i szukaj se szybkiego zarobku gdzie indziej
Golfistka / 2009-12-07 18:28 / Tysiącznik na forum
bo pazerny jesteś - teraz czekaj przez następne dwa-trzy miesiące póki znów nie będzie 3PLN. I na pewno wyżej nie będzie, mam nadzieje, że nie jesteś głupi i nie liczysz na jaKIEŚ ha-ha-ha 4 zeta !!
Golfistka / 2009-12-07 18:35 / Tysiącznik na forum
no odpowiedz coś, co, Niedzielan? Co sądzisz o chemos? nie masz nic w głowie do poradzenia?
Golfistka / 2009-12-07 18:36 / Tysiącznik na forum
niestety nikt nikomu tu nie bedzie doradzał i tłumaczyl. Tez chciałabym, aby do mnie ktoś mówił - to kupuj, a to nie kupuj. Marzenia
Golfistka / 2009-12-08 10:01 / Tysiącznik na forum
wie, że jesteś wysprzedany - ja też. Ale pytanie czy kupić z powrotem
Golfistka / 2009-12-08 13:20 / Tysiącznik na forum
wiem, że nie chcesz mnie w maline wpuszczać, i za to dziękuję. Centrozap troche urósł, to już mi się go nie chce (chociaż nie wykluczone ze może dalej rosnąć). Patrzę jeszcze na Lotosa, Chemosa, FAM, PKNOrlen, Sygnity, ATM. Co byś z tych spółek wykreślił? A co zostawił, jakbyś musiał z tego wybierać? (wzrosty z większym prawdopodobieństwem, wiesz, w przeciągu 1-2 miesiące) Może coś mądrego i nowego dla mnie powiesz?
Golfistka / 2009-12-08 13:41 / Tysiącznik na forum
Odpowiedz mnie na ostatnie już zagadnienie, o tam na dole - bo na prawde potrzebuje czyjeś opinii, och..
Golfistka / 2009-12-08 15:15 / Tysiącznik na forum
czemu ja mam pilnować chemos? Ja go analizuję i jednak niestety przychodzę do wniosku, że ten split nie będzie taki udany jak w przypadku Izolacji, za słabe ma wyniki Chemos, żeby było tak pięknie jak na Izolacji. Więc uważam, że nie warto dokupywać Chemos.. niestety. A sobie pójdę lepiej na Lotos

Re: LOTOS

Golfistka / 2009-12-08 16:36 / Tysiącznik na forum
witam. Po ile macie - kupiliście ten papier?
Golfistka / 2009-12-08 16:42 / Tysiącznik na forum
Chciałam was, bardziej doświadczonych na Lotosie, zapytać - czy można jeszcze coś tu zarobić i w jak długim lub krótszym odcinku czasu? Przepraszam, jesli uważacie, że coś nie halo w tym moim pytaniu ..

Re: CHEMOS

Golfistka / 2009-12-08 16:46 / Tysiącznik na forum
Expol1, powiedz co Ty sądzisz o Chemos? Bo ja niestety przychodze do wniosku, że jednak tu nie będzie tych pięknych wzrostów do 2,5pln, podobnych do Izolacji. Ale mogę się mylić - na giełdzie nigdy nic nie wiadomo ...
Golfistka / 2009-12-08 18:48 / Tysiącznik na forum
do tego Kolastynę to wcale nie za późno jeszcze kupić - może to też zrobię
Golfistka / 2009-12-08 18:51 / Tysiącznik na forum
31 to wg mnie świetna cena - nie ma co narzekać. Przecież ostatnio kosztował 32,30
Golfistka / 2009-12-08 19:41 / Tysiącznik na forum
aby tylko znów następna niespodzianka z USA i Wielkiej Brytanii nie zakłóciła na poważnie notowań
Golfistka / 2009-12-08 20:22 / Tysiącznik na forum
cóż Ty mnie tak straszysz? Bo ja kupiłam i od razu mam się spodziewać strat? O Matko! Ja kupiłam, aby mieć zyski, tak?

A to że tu k.. jakieś h.......... wiadomości z j... Grecji i to grozi obniżeniem ratingu dla giełdy w USA i Wielkiej Brytanii -- to na to, ja już nie mam żadnego wpływu i nie wiem jak to całe h******* się zachowa w tej sytuacji !!!!!

Najnowsze wpisy