Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-12-10 16:43 / Tysiącznik na forum
Dobrze, że Ty zareagowałeś chociaż takim apelem :). Popieram! Bo szkkoda tego forum i w ogóle. Dzieje się tak dlatego, bo ludzie tchórzliwie tolerują obraźliwe chamstwo w stosunku dla innych osób i protestują tylko wtedy, kiedy obraza dotyczy ich własnego ego - wtedy tylko wściekają sie i protestują. A tak ogólnie brak jeszcze w Polsce kultury i szacunku dla innych.
Apropo, 10 grudnia obchodzimy Dzień Praw Człowieka :))
Golfistka / 2009-12-10 17:04 / Tysiącznik na forum
proszę nas tu nie obarczać swoimi nic nie dającymi poglądami i nędznymi komentarzami. A kysz stąd!
Golfistka / 2009-12-10 17:46 / Tysiącznik na forum
na pewno nie ja, cofnij się dalej i lepiej poczytaj
Golfistka / 2009-12-10 17:49 / Tysiącznik na forum
też racja, zbuj
Golfistka / 2009-12-10 17:59 / Tysiącznik na forum
i tylko jeden taki aw11 mnie poparł - to już jest w ogóle sukces, ze był chociaż jeden głos głos przeciwko obraźliwej odzywki do mnie, jako do osoby, i jeszcze teraz taka Klaras :), bardzo spostrzegawcza i bystra, jak to tylko ona potrafi :), dała po gębie takiemu jednemu, ktory sypie nikczemnymi brudnymi wypowiedziami i nazywa sie "cnotliwa zuzanna".
Golfistka / 2009-12-10 18:10 / Tysiącznik na forum
tylko żeby z Tobą rozmawiał, hhahaha!! Dobrze po całej badzie się przejechal GDA66TY! Coś nie halo, nie uważasz :)? Fakt, aby rozmawiać, nie obrażając nikogo, ani jego poglądów. Wiem, że to ciężko, ale jakoś trzeba uważać...
Golfistka / 2009-12-10 18:21 / Tysiącznik na forum
:) nie, zapomniałam wlasnie "nie" napisać. Tak, pooddawaliśmy sobie zabawki na wzajem, teraz oki-doki :).
Golfistka / 2009-12-10 18:39 / Tysiącznik na forum
może i masz rację. A co z kwestią czasu? :)
Rok? mnie na to nie stać, bo już czekam 4 miesiące, no wiesz jak to jest ..
Golfistka / 2009-12-10 18:58 / Tysiącznik na forum
prawdopodobnie RK MUSIAŁ sprzedać część akcji gdzieś poza spółki zależne, bo po umorzeniu dotychczas skupionych widocznie i tak przekraczał próg 66% i musiał lub ogłosić wezwanie na pozostałe akcje lub sprzedać część posiadanych, co właśnie zrobił. Mi się wydaję, że poprawa kursu jest tylko kwestią czasu. Bo teraz naród histerycznie reaguje na takie wyprzedaży - kurs leci z dużą prędkością na dół itp.
PS. Tylko z tą kwestią czasu zawsze jest do bani :) - kiedy kiedy ..
Golfistka / 2009-12-10 19:04 / Tysiącznik na forum
tfuj.. wyprzedaże, sorry
Golfistka / 2009-12-10 19:36 / Tysiącznik na forum
A tak, przepraszam 100%, że tak marudzę, chciałam dodać. Ogólnie dziękuję chciałam powiedzieć za Twoje pozytywne sensowne wytłumaczenie sytuacji - może tak być i całkiem całkiem :))
Golfistka / 2009-12-10 19:52 / Tysiącznik na forum
tak, czasami bardzo fajne :D - tez mi się podoba. Większość na tym forum ma sympatyczną postawę, a czasem można się uśmiać z jakiegoś dialogu lub rozmowy - ma tak kolorowy trafny język :)
Golfistka / 2009-12-10 20:07 / Tysiącznik na forum
a jak pójdzie od jutra stopniowo tylko do góry :))?
Golfistka / 2009-12-10 21:25 / Tysiącznik na forum
wiem10 na pewno ciężko i, jak zawsze, dzielnie walczy na Monnary :). Aby nam nie poległ na polu walki tylko :) - bo coś go nie słychać, nie widać
Golfistka / 2009-12-10 21:31 / Tysiącznik na forum
Karkosik wyprzedał tyle ile musiał - naród w panice - kurs pada do 2,10 :( - wszyscy pukają się w głowy :) - kurs zaczyna podróż na północ :)), hehehehe!!

Najnowsze wpisy