Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: MILLENNIUM

Golfistka / 2009-09-24 18:47 / Tysiącznik na forum
To fakt :), ale po za tym jakie są jeszcze info ze świata, że giełda w USD cała dziś na czerwono? Ktoś coś wie? Coś nic nie mogę znaleźć..
Golfistka / 2009-09-24 19:00 / Tysiącznik na forum
:)), rozumiem. Z czym te wzrosty Impexmet są związane tak na prawdę, jak uważasz??

Re: IMMOEAST

golfistka / 2009-09-24 21:42 / Tysiącznik na forum
Witam. Czy może warto teraz kupić jeszcze IMMOESTAT? Interesują mnie zyski relatywnie krótkoterminowe. Na bankach wszystko stoi w jednym miejscu - korekta czy ... wie co :(.. Jestem tam od 2 miesięcy i guzik. Bardzo mnie to wkurza i wszyscy straszą załamaniem globalnym, bo Kryzys przecież. A Skotan 36% do góry, Pronox 50%. A tu dupa blada i cierpliwość za przyjaciółkę przez pół roku.... Nie mam tyle czasu.

Re: MILLENNIUM

Golfistka / 2009-09-25 16:57 / Tysiącznik na forum
Moje wspołtowarzyszy, przede wszystkim Bananqq, dziś sprzedałam po 4,90 pln - trochę znudziło mi się to ostatnie tempo Milli. Oczywiście, znając swoje szczęście, zaraz po mojej odsprzedaży Millennium wybije wysiko :(. Przecież już był 5,60.. NO to będę się cieszyła za was - niech rośnie jak najwyżej :). A jak stanieje (jeśli), znów go kupię.
.. Jak na razie, to chce spróbować szczęścia gdzie indziej. Może kupić Skotan ?? - na forum skotanu wszyscy piszą, że ma jeszcze znacząco urosnąć, obroty też duże ma.. Ale kto wie i może to obroty ze sprzedaży?? Obecnie pnie się w górę po korekcie... ale dalej nie wiadomo. Może macie jakieś dobre pomysły gdzie by tu jeszcze można było zainwestować? Pozdrawiam cieplutko wszystkich.
Golfistka / 2009-09-25 17:53 / Tysiącznik na forum
W Impexmetalu jest głęboka restrukturyzacja i jest firma odwiedzająca Impexmet w sprawie zakupu tej spółki od Karkosika w przedziale cenowym 12-18 pln na akcję. Co z tego będzie nie wiadomo, ale ta informacja jest pewna.
Ma to nastąpić na przyszły rok. Początek przyszłego roku.
Co ty na to?

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-09-25 18:24 / Tysiącznik na forum
Biedny SB - na uspokojenie coś musi brać, narkozę miał, gastroskopię .. A do tego wiadomo jest motorem tego świetnego forum. Taaak.. Gość na prawdę ekstra..

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-09-25 20:27 / Tysiącznik na forum
SB, pewnie jesteś zdechnięty trochę po ciężkim dzisiejszym dniu, bo nic nie odpowiadasz na tak mój gorący podziw w stosunku do twojej persony. Żartuję :)).
Ale mam nadzieję, że w przyszłości mi odpowiesz - zawsze chętnie cię posłucham na forze Impexmet i hm.. hm.. jak coś będziesz wiedział o Impexie - a na pewno będziesz, to proszę napisz tam coś do mnie. Możesz na mail, jak chcesz.
Pa, Rasputin ;) i hm.. pilnuj swojej szklanej kuli, tzn. chciałam powiedzieć kontaktów, rzecz jasna
Golfistka / 2009-09-25 20:55 / Tysiącznik na forum
może i powrócę do Milki, z wami też się nie roztaję - będę tu gadać czas od czasu. Dziękuję za radę, bananqq. Może razem jeszcze coś kupimy, co ty na to? Tylko co? Trzeba się rozejrzeć.
Golfistka / 2009-09-25 21:02 / Tysiącznik na forum
Ja jestem pani. Czy ja też mogę przeczytać? hm.. hm..

Re: IMMOEAST

Golfistka / 2009-09-25 22:39 / Tysiącznik na forum
A co z tym: Planowana fuzja, która miałaby zapobiec upadłości bardzo zadłużonego Immofinanzu.
To się nie odbiję na sukcesywnym wzroście do 30 pln?
Golfistka / 2009-09-25 22:49 / Tysiącznik na forum
Ekstrema to Karkosik i Krauze.
Immoeast to apartament z klimatyzacją dla paru wyperfumowanych gości, oczekujących w komfortowych warunkach na swój wóz kasy. Nie wiadomo z jakiego powodu, strasznie dumnych z samych siebie. P******** to wygląda.

Re: MOSTALEXP

Golfistka / 2009-09-26 00:01 / Tysiącznik na forum
Panie i panowie, co słychać na Mostalexp?? Czy będzie rosła, czy warto teraz kupić? Jakieś informacje??
Golfistka / 2009-09-26 00:11 / Tysiącznik na forum
Ok
Golfistka / 2009-09-26 00:18 / Tysiącznik na forum
Co myślisz o Mostalexp? znajduje się w dołku
Golfistka / 2009-09-26 10:54 / Tysiącznik na forum
kupić taniej na pewno się da, tylko co ze spółką? Upadłość już ogłaszała - pod to miała już wzrosty. A co dalej? pójdzie na zero czy na północ?

Najnowsze wpisy