Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-01-06 11:23 / Tysiącznik na forum
Dziś prawie cała giełda na czerwono, tylko Chemos błyszczy zielenią :)). Jeszcze Boryszew Budimex. Mam Budimexa tez :). Może przyjmie stadion we Wroclawiu (80% że tak), to jeszcze mu się polepszy
Golfistka / 2010-01-06 12:02 / Tysiącznik na forum
następny sfrustrowany. Współczuję że sprzedałeś ze stratą
Golfistka / 2010-01-06 12:53 / Tysiącznik na forum
Lub nie zdążył wsiąść kiedy było po 1,10-1,12 - zawsze takim skąpcom wydaje się że o 1 grosz za dużo zapłacą :) a teraz go trzęsie z zazdrości he he
Golfistka / 2010-01-06 12:55 / Tysiącznik na forum
Dobre :) he he też chyba tak mam, taki nałóg jak z paleniem, też wciaga. Jak już nie mam żadnych akcji to i życie jakieś się robi, innego formatu ha haha!!
Golfistka / 2010-01-06 13:01 / Tysiącznik na forum
każdy miał nerwy .. wiadomo
Golfistka / 2010-01-06 13:58 / Tysiącznik na forum
I patrz expol1, kurs stabilnie się trzyma - nie jest to jakieś hop-siup i na dół, to mnie cieszy najbardziej :). Dzięki za trzymanie kciuków - na pewno się przyda wszystkim !
Golfistka / 2010-01-06 14:31 / Tysiącznik na forum
;) pozdrawiam
Golfistka / 2010-01-06 16:07 / Tysiącznik na forum
no widzicie :) ależ ................. jednak sprawiedliwość istnieje :)
Golfistka / 2010-01-06 16:08 / Tysiącznik na forum
nie, ja tylko te ee.. 50tys. :) kupiłam

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-01-06 16:12 / Tysiącznik na forum
musze wyjść - żegnajcie moje drodzy i pilnujcie kursu :).
Golfistka / 2010-01-06 22:47 / Tysiącznik na forum
Nie wpadaj tu więcej, to nie jest przedszkole dla takich jak ty. Tak chcesz dociec sedna sprawy nieszczęsnego Chemosa, że cały forum nam pozaśmiecał.
A wszystko dla tego, że strasznie ci się chce zarobić, a ryzykować też się boisz - i dlatego męczysz wszystkich swoimi dywagacjami, że CHEMOS to nie warta inwestycji spółka !
I robisz to nie bez powodu - chcesz, aby my cię wszystko wytłumaczyli, od A do Z i zapewnili, że ani złotóweczki swojej zasranej nie stracisz, nie bój się kolego. Tego chcesz ha ha ha !
Ale mało tego - idziesz w swojej bezczelności jeszcze dalej - żądasz od nas wyliczeń ile ty zarobisz kasy i do jakiego poziomu to urośnie. Idz sobie na PKO BP - tam jest twoje miejsce.
Rezume : twoja wiedza o gieldzie i spółkach giełdowych jest ZEROWA. Jednym słowem jesteś tak zielony, jak wiosenny OGÓREK. I niestety, jeśli chcesz czemuś się nauczyć - przywyknij do myśli, że przed tym KILKO RAZY STRACISZ I postaraj sie nie kwiczeć z tego powodu.
no risk, no fun, no money ;))
Golfistka / 2010-01-06 22:51 / Tysiącznik na forum
Nie wpadaj tu więcej, to nie jest przedszkole dla takich jak ty. Tak chcesz
dociec sedna sprawy nieszczęsnego Chemosa, że cały forum nam pozaśmiecał.
A wszystko dla tego, że strasznie ci się chce zarobić, a ryzykować też się
boisz - i dlatego męczysz wszystkich swoimi dywagacjami, że CHEMOS to nie
warta inwestycji spółka !

PS. Przepraszam wszystkich, ale jeszcze w tym miejscu musze temu koleżkowi ten tekst pod jego ciekawski zielony nos podstawić
I robisz to nie bez powodu - chcesz, aby my cię wszystko wytłumaczyli, od A
do Z i zapewnili, że ani złotóweczki swojej zasranej nie stracisz, nie bój
się kolego. Tego chcesz ha ha ha !
Ale mało tego - idziesz w swojej bezczelności jeszcze dalej - żądasz od nas
wyliczeń ile ty zarobisz kasy i do jakiego poziomu to urośnie. Idz sobie na
PKO BP - tam jest twoje miejsce.
Rezume : twoja wiedza o gieldzie i spółkach giełdowych jest ZEROWA. Jednym
słowem jesteś tak zielony, jak wiosenny OGÓREK. I niestety, jeśli chcesz
czemuś się nauczyć - przywyknij do myśli, że przed tym KILKO RAZY STRACISZ
I postaraj sie nie kwiczeć z tego powodu.
no risk, no fun, no money ;))

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-01-06 23:22 / Tysiącznik na forum
Dużo tu osób, które siedzą na tym forum od paru miesięcy na wyższych kursach, bo wiedzą czym jest Chemos i że spółka da jeszcze zarobić. Petrole, myślę sobie, wywalały pakiety akcji, bo potrzebowały kasy na pp, jak również tajemniczy inwestor, który skupował od nich, żeby załapać się na pp.
Chcę powiedzieć: spokojnie, tu jeszcze da zarobić.
Przed splitem było ponad 10-12 czyli po splicie ok 2, a nie było jeszcze w tej cenie uwzględnionych bardzo ważnych info np. ZEN, przychody z Bakomy czy plany zakupu czeskiej spółki. Widziałam również jak dziś pod koniec sesji 280 tys akcji wystawionych na zgarniecie zysku zostało zeżartych w dużych kawałkach, jak jakieś ś..... rzucone przed piranie. Myślę, że jutro też będzie sie działo .. północ 1,50. Nie myślałam, że tak szybko, ale na to wygląda. Także spoko, owszem, mogą być jeszcze kłody - to jest Chemos, nie Bank. Innymi słowa - Trzymamy dalej :-) !
Golfistka / 2010-01-06 23:30 / Tysiącznik na forum
to był komentarz tylko dla starych wiernych normalnych akcjonariuszy. Pozdrawiam Was.

Re: BUDIMEX

Golfistka / 2010-01-07 08:40 / Tysiącznik na forum
Fajnie rośnie :) - dobrze że kupiłam

Najnowsze wpisy