Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-04-09 20:20 / Tysiącznik na forum
pozdrowienia leoni07 dla Ciebie
Golfistka / 2010-04-09 20:28 / Tysiącznik na forum
Karuzela, tak.. Na razie radze poczekać z dalszym przywidywaniem do godziny 15 w poniedziałek. POzdrawiam Cie.
Golfistka / 2010-04-09 21:59 / Tysiącznik na forum
Ja dopuszczam do myśli jeszcze taki wariant.. ale to tylko między nami ;).
Przez następne dni cały czas jazda do góry bez trzymanki do 85 !! hahahaha! Ale kto wie.. kto to wie.. Na Petrolu wszystko możliwe.
Golfistka / 2010-04-09 22:14 / Tysiącznik na forum
tak, na tam tej ostatniej górce po 1PLN, kupilam po 94 gr
Golfistka / 2010-04-09 22:22 / Tysiącznik na forum
Bo wtedy mowilam do tych co chcieli juz wywalać jak bylo 84, żeby poczekać na górke i chociaż po kosztach wyjsc, a nie ze stratą. No i po przydziale akcji NE była górka. Ale teraz już nie wiem jak tam bedzie. Mial jeszcze być wzrost pod PDA. Ale kiedy data notowań PDA, to juz nie śliedzilam. Może być podana i z wielkim opóźnieniem przez Zarząd. Nie musi byc od razu po przydziale akcji. A potem napotkalam Petrol na swojej drodze :) - info z Totalem.. A chcialam bardziej rozsadnie zainwestować, na przykład w kolastyne po 47 gr. lub Drozapol .. No trudno się mowi ..
Golfistka / 2010-04-09 22:29 / Tysiącznik na forum
Szczerze, serdecznie mam dość Chemosa - bardzo mnie rozczarowal .. Zarządowi zabrakło trochę mózgu z tą ostatnią emisją - nie przemyślane to było do końca. Wtedy mowilam do tych co chcieli juz wywalać jak bylo 84, żeby poczekać na górke i chociaż po kosztach wyjsc, a nie ze stratą. No i po przydziale akcji NE była faktycznie górka i wtedy wyskoczylam. Ale teraz już nie wiem jak tam bedzie - na pewno kiedys tam też coś ruszy. Mial jeszcze być wzrost pod PDA. Ale kiedy data notowań PDA, to juz nie śliedzę. Może być podana i z wielkim opóźnieniem przez Zarząd. Nie musi byc od razu po przydziale akcji. Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-04-09 22:41 / Tysiącznik na forum
O, chcialabym mieć Petrol po 20,8 PLN :)) o tak .. marzenie
Golfistka / 2010-04-09 22:44 / Tysiącznik na forum
bo na Hawe jeszcze czas nie przyszedł. A w ogole to Hawe jest moim oczkiem w głowie
Golfistka / 2010-04-09 22:48 / Tysiącznik na forum
może jeszcze tak zrobię - poobserwuje, aby wyjść z Petrola z jak najmniejszą stratą i załaduję sie reszta pieniedzy z Petrola na Hawe. Myślę, że koniec kwietnia - początek maja będzie dobrym momentem na wejście.
Golfistka / 2010-04-09 23:00 / Tysiącznik na forum
Karkosik to jak pięknie rozegrał nową emisje na Boryszewie - to ja rozumiem!! PP (śr. wartość PP = 6 PLN) ciągle do góry pod czas notowań PP i było pożerane prędko i z wielką chęcią. 1 PP daje prawo do 5 akcji Boryszew z nowej emisji po cenie emisyjnej 10gr. Teraz policz sobie 6zl + 50gr= 6,50 zl : 5 = 1,3 zl za jedną nową akcję - zaś cena obecnej na dzień dzisiejszej wynosi, o matko, wynosi - 2,30 PLN !!
Golfistka / 2010-04-09 23:07 / Tysiącznik na forum
nie, ja byłabym szczęśliwa z tych 20. nawet nie chce po 15 ;). (uśmiechnę się nawet do ciebie, bo troche spoważniales)
Golfistka / 2010-04-09 23:18 / Tysiącznik na forum
ale kurs mial sie podbić w przed dzień lub dwa przed datą notowań PDA, dalej nie zastanawiałam sie jak bedzie to wydlądać. Ale z tego co widziałam chyba nie było żadnej znaczącej podbitki, może minimalnie coś tam. Horror - wysiadaj stamtąd - postaraj sie z jak najmniejszą stratą - tylko czas Ci cały zje. Mi sie wydaje Chemos stracił swoj urok jak na czas obecny, dobrze ze stracić finansowo tam sporo nie da się - to jest ten jedyny plus - w miarę pewna spółka.
Golfistka / 2010-04-09 23:34 / Tysiącznik na forum
No i dobrze, jak nie Sołorz to Chińczycy coś wymyślą. Ale jednak stawiam na Żaka, myślę ze 50 % wzrostów w kilka dni tam będzie
Golfistka / 2010-04-10 20:21 / Tysiącznik na forum
brak słów .. taka tragedia ..
Golfistka / 2010-04-11 21:34 / Tysiącznik na forum
Nie twoja sprawa !!!!!!!!!!!!! świnio, jak wyceni to rynek !!!!!!!!!!!!!! GAD Z ZIMNĄ KRWIĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko kasa ci w głowie !!!!!!!!!!!!!!!!
GARDZĘ śmieciu tobą i takimi jak ty !!!!!!!!!!!!!!
I nie tykaj córki prezydenta i samego prezydenta !!!!!!!!!!!!

Najnowsze wpisy