Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-04-29 10:44 / Tysiącznik na forum
za półgodziny widełki :)
Golfistka / 2010-04-29 10:45 / Tysiącznik na forum
daj tylko gruby kawkę z ciasteczkami dopije
Golfistka / 2010-04-29 23:48 / Tysiącznik na forum
Tak Kazik, ale po co ten Grzona sprzedawał po 0,6-0,62 gdy mogl poczekac z pare miesięcy i sprzedac po 1,2?? To jest pytanie .. Co o tym myślisz?
Golfistka / 2010-04-30 12:56 / Tysiącznik na forum
wszystko na + obstawiasz - miło owszem, bo mam też te akcje.
Ale gdzie ten gorszy wariant? Sprzedaje prawie wszystko GŁÓWNY akcjonariusz.. Po czyms takim nie wiem czy kurs urośnie, nie wiem czy sie nie stoczy na niższe poziomy do 20 gr na pół roku czasu. Następnie upadłość i tp tp.. Za 9 miesięcy ktoś (na pewno nie my, bo będziemy już zmęczeni i straceni na tym papierze) zarobi w jednym dniu na info, że Trion ma wyrok sądowy - upadłość układowa !!
Wniosek - czy nie lepiej sprzedać z mniejszą stratą teraz po takim info o Grzonie niż dalej poświęcac uwagę i czas tej spółce?!!!
Może ktoś z was ma nosa i wie o co chodzi na tej spółce?
Golfistka / 2010-04-30 12:59 / Tysiącznik na forum
Tak, q-wa komuś zależy.. domniemania .. zależy .. Jeszcze więcej dokupi, kiedy komuś będzie zależało na kursie 30 gr. Ale co my z tego mamy???
Golfistka / 2010-04-30 14:08 / Tysiącznik na forum
Obecnie głównie z tych żyje - i to dlatego jestem na spolkach- bankrótach co w jednym dniu mogą wystrzelić o ponad 20%, a mogą się i stoczyć o 40% w ciemną d... Ale no risk, no money.
Golfistka / 2010-04-30 17:59 / Tysiącznik na forum
Dziekuję bardzo. Między nami dziewoczkami zwróć uwagę na Ferrum, MCI po korekcie i Hawe po korekcie obecnych spekulacyjnych wzrostach (chyba Falenta na chwile podbił cenę gdy mu z bankiem sie nie udało). Po korekcie czyli w połowie maja. Jednak nie wiem co do Trionu - sprzedać po kosztach czy trzymać nadal. Dobrze oczywiście że nie bedzie straty jak na razie - mam po 58 gr. Ale co z nim dalej?
POZDRAWIAM
Golfistka / 2010-04-30 18:12 / Tysiącznik na forum
Bo sprzedaje prawie wszystko główny akcjonariusz..
Golfistka / 2010-04-30 18:53 / Tysiącznik na forum
http://stooq.com/q/a/?s=oil

W najlepszym przypadku czekaja nas jakieś poważniejsze wzrosty max za 10 dni. Wg mojej opinii.
Golfistka / 2010-05-04 21:48 / Tysiącznik na forum
ja też trzymam i czekam na swoje 100 PLN.
Golfistka / 2010-05-04 21:50 / Tysiącznik na forum
Nie po to Total wchodził żeby nic z tego nie mieć.
Golfistka / 2010-05-06 17:40 / Tysiącznik na forum
2,99. Tak zorak, rośnie ale nie wiem czy zaliczy jeszcze znaczący dolek przed prawdziwymi wzrostami? Czy już od teraz tylko do góry??? To jest pytanie .. nerwuwa. Chyba jutro muszę to sprzedać i poczekac na jakieś 3,15 z powrotem. Bo tak wyczuwam, że prawdziwe wzrosty na Hawie to będą z początkiem czerwca

Re: TRION

Golfistka / 2010-05-06 23:08 / Tysiącznik na forum
Legionnaire, czy wierzysz we wzrost Trionka za 2-3 tygodnie? Mi sie wydaję, że gra toczy się o sporą kasę i to dlatego G sprzedał, zostawiając sobie 1 mln akcji, aby na dole kontrolowanym odkupić znacznie więcej akcji Triona przed wybiciem na 1,20 PLN. A może tylko wolę taki scenariusz, bo sama mam Triona (jutro masakra, to po 0,46 jeszcze dokupię).

PS. Czy uważacie że taki scenariusz jest możliwy? I co tam z wynikami za I Q? Jak macie to się podzielcie panowie - pan ciekawy111, na przykład, liczy że wyniki za I Q będą gorsze od oczekiwanych or nie złe jak na taką społkę, dobrze zrozumiałam? :) Bo nie zupełnie zrozumiałam pana ciekawego :)).
Golfistka / 2010-05-07 11:24 / Tysiącznik na forum
Hej zorak.
Dokupujesz SSI? Dziś mozna po 22 grosze kupić.
Golfistka / 2010-05-07 11:27 / Tysiącznik na forum
kupilam wlasnie - bo taniej jeszcze nie było. Mam tylko nadzieję, że to nie czarny koniec hossy w ogole :)

Najnowsze wpisy