Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-05-07 11:28 / Tysiącznik na forum
Zorak, odezwij się niżej. Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-05-07 16:36 / Tysiącznik na forum
strata od straty różni się. Wiem że na trionie bedzie strata za IQ, ale pozytywna czy bardzo negatywna czy kurs jeszcze mocniej zanurkuje czy zostanie na poziomie szerokiego rynku. A w ogóle, dzieki za odpowiedź :). Zawsze coś.
Golfistka / 2010-05-07 18:02 / Tysiącznik na forum
od dziś nie mam juz Hawe. Leoni a po co na górce kupiles, masz może jakieś na to argumenty? Bo ja czekam na 3,15 z powrotem. Chociaż mogę się mylić - technicznie Hawe znajduje się cały czas w trendzie wzrostowym, ale osobiscie nie rozumiem obecnych wzrostów - na przejecie przez Solorza jeszcze nie nadszedł czas. Dlatego caly czas uważam, że będzie korekta na Hawe. Planuję kupic z powrotem pod koniec maja, ale nie wiem czy mam rację.
Golfistka / 2010-05-07 18:03 / Tysiącznik na forum
25-26 gr na SSI to tez dołek Leoni
Golfistka / 2010-05-07 18:10 / Tysiącznik na forum
Ale Petrol to czarny kosmos .. matko.. tyle na nim straciłam. kupując na samej górce pod info z Totalem.. naciągacze nie ma co sprytnie zrobili.. Ale powiem wam że w ogóle giełda nie rozpieszcza caly czas wszyscy mniej więcej depczą w tym samym miejscu
Golfistka / 2010-05-07 20:26 / Tysiącznik na forum
dzięki Kazik :). Fajnie to przewidziałeś, brawo !! A teraz napisz co teraz myślisz o Hawe? Ja wyszłam dziś z Hawe po 3,60. Czekam na korektę do 3,15, której oczywiście może nie być.
Co o tym myslisz? Źle zrobiłam? Ale ja nie rozumiem tych wzrostów, przecież jeszcze nie czas na Solorza ! Żadnego info też nie ma - tylko wzrosty w sumie przez 5 dni .. Masakra, nie wiem co myśleć. Nie ma mądrych na to, ale może Ty coś masz w głowie?
Golfistka / 2010-05-07 20:27 / Tysiącznik na forum
Kazik, napisałam do Ciebie niżej. Poradź coś.
Golfistka / 2010-05-07 20:49 / Tysiącznik na forum
Jeśli doczekamy się takie ceny, to było by to nie źle. Bo się wystraszyłam takich wzrostów, których nie moge wytłumaczyć i żeby nie stracić to co juz mam, sprzedałam dziś. Ale kto wie czy dobrze zrobiłam. Mam taką nadzieję.
Czemu nie dokupiłeś dzis SSI? Jak na taką groszową spółkę może nie źle urosnąć, obroty tez ma relatywne. Pozdrawiam.
Golfistka / 2010-05-08 05:54 / Tysiącznik na forum
Fajny jesteś :)). Dziękuję za post.
Golfistka / 2010-05-08 14:19 / Tysiącznik na forum
Dzięki Kazio. Ale przyznam, że takich wzrostów dziwnych jeszcze nie spotkałam. Czy pojedzie do 4 w przyszły tydzień ;) Pozdrawiam
Golfistka / 2010-05-08 14:21 / Tysiącznik na forum
O też tak pomyslalam, a potem pomyślalam, że na pewno przerobili upadlosc likw. na ukladową :).
Golfistka / 2010-05-08 14:28 / Tysiącznik na forum
Drogi Legionnaire, ja osobiście uważam, że hossa dalej potrwa, przynajmniej do końca roku i to z czym mamy doczynienie teraz nie trzeba brać poważnie pod uwagę, a traktować jako chwilowe krótkofalowe załamanie rynku finansowego. Ty jak uważasz? Jeśli możesz oczywiście wypowiadać się na takie tematy, och Legionnaire ja nie mogę z Tobą :), dlatego napisałam ze jesteś fajny, no bo zbyt uczciwy jesteś ;). Ja tez jakby jestem, ale chyba Tobie to nie dorównam ;). Pozdrawiam cieplutko
Golfistka / 2010-05-09 15:38 / Tysiącznik na forum
tak, chyba masz rację - można spróbować jeszcze po 3,25 ustawić się
Golfistka / 2010-05-11 15:18 / Tysiącznik na forum
trzymam trzymam tę spółkę poszukiwawczą :). Zakładam, że wzrosty będą za jakieś około 3 tygodnie. Jak nie, to będzie bardzo źle. Po prostu och****, przepraszam za wyraz, można z tym Petrolem. Ale wpadka to jest straszna. Ale co najgorsze, mozna na nim i z rok czasu czekać i się nie doczekać.
Golfistka / 2010-05-11 15:23 / Tysiącznik na forum
W niedługim czasie może pójść do góry Ferrum - tak mi się wydaję przede wszystkim po analizie fundamentalnej, no i technicznie też ma możliwość wzrostu.

Najnowsze wpisy