Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-01-20 11:46 / Tysiącznik na forum
PS. A w ogóle - fajnie piszesz, trzeba przyznać.
Golfistka / 2010-01-20 12:52 / Tysiącznik na forum
No nie źle, jestem pod wrażeniem tego co piszesz, aż musiałam od razu sobie pójść kawę zrobić :). Oczywiście to widać, ze jesteś dobrze wykształcona w tym kierunku. Rzadko można spotkać takie kobiety - juz Cię polubiłam :).
Oddaję się w Twoje mądre ręce, jesli połączysz swoją wiedzę ze świadomością spekulacyjnego charakteru tej spółki. Poprowadź nas, mów co widzisz i kiedy.
Ja uważam, że pod notowania PP zacznie się ruch w górę (koniec stycznia) or 2 tygodnie po PP (druga połowa lutego). A teraz jeszcze czekam na cenę 1,05-1,08 aby kupić. A może spadnie jeszcze niżej, a potem grubasy + nastroje ogólne zdążą wynieść kurs w tych dwóch wyżej podanych momentach za 2-3 dni na odpowiednie wyżyny.
Co Madzi o tym myslisz?
PS. Nie zwracaj uwagi co na niektóre komentarzy - wszystkim nie dogodzisz, wiesz jak to jest w życiu. Ale nie znikaj, zostań z nami.
Golfistka / 2010-01-20 13:02 / Tysiącznik na forum
trzymam kciuki, aby Twoje średnie kroczące trzymali się blisko
siebie jak najdłużej :) i przed naszym obecnym wybiciem Chemosa.
Jak właśnie teraz się zachowują? (średnie kroczące)
Pozdrawiam gorąco.
Golfistka / 2010-01-20 13:15 / Tysiącznik na forum
Madziu, expol i ja jesteśmy po Twojej stronie jak najbardziej - jesteś tu potrzebna. A na te komentarze, mówie Ci, nie zwracaj uwagi. Ja tu też miałam Kilimandżaro z jednym takim gościem, co wyzywał mnie od moherowych beretów - nie jest w żadnym calu prawdą :) i że zaśmiecam forum głupotami nikomu niepotrzebnymi etc, etc. Ale zawsze się znajdą fajni ludzie, co staną po twojej stronie - nie przejmuj się, nie warto.
Golfistka / 2010-01-20 13:18 / Tysiącznik na forum
Odpowiedz mi tam, niżej kilko postów proszę
Golfistka / 2010-01-20 14:07 / Tysiącznik na forum
Idź kup Ty sobie walerianke i uspokój się - nie musisz zajmować tyle miejsca na forum, skoro Ci coś się nie podoba w wypowiedziach magdy1000. Po prostu nie pisz do niej nic.
Golfistka / 2010-01-20 14:16 / Tysiącznik na forum
Och :), ależ jesteś utalentowana!! Ale jeszcze raz to wszystko przemyślę i potem wyżej Ci odpowiem - cudownie piszesz po polsku, jak nie jeden polak, zamieszkały Polskę od wieków. Pozdrawiam ciepło.

Re: CHEMOS

Golfistka / 2010-01-20 14:52 / Tysiącznik na forum
Magda1000, co do Twojej opiniii o polakach w 100% zgadzam się - jest to zadufany w sobie i zacofany naród w 70-80 swoich procentach!
1. Gardzą innymi narodowościami, jeśli to nie są narodowości z "cywilizowanego zachodu (kierunek USA, Niemcy, Francja)" - wg ich założenia;
2. Gardzą kobietami, jeśli kobiety nie stoją przy garach, a mają coś do powiedzenia publicznie;
3. Gardzą seksualnymi i nacjonalnymi mniejszościami;

PS. Można w dwóch słowach określić w ten sposób obecną sytuację społeczną w Polsce - najdoskonalsza forma gospodarczej ekspresji heteroseksualnych, białych, religijnych mężczyzn, zapewniająca im spełnienie własnych pragnień w połączeniu z realizacją poczucia władzy nad innymi, np pracodawców nad pracownikami.
Ale są i inni, jak wszędzie na świecie.
Pozdrawiam ciepło i nie denerwuj się bardzo. Jesteś i tak super :)
Golfistka / 2010-01-20 15:33 / Tysiącznik na forum
Przecież piszę, że nie wszyscy :), kochani, Wy akurat należycie do tych 20-30%
Golfistka / 2010-01-20 15:36 / Tysiącznik na forum
No może trochę przysadziłam z tymi 70-80%. Może jest wielkość 50%.
Golfistka / 2010-01-20 15:39 / Tysiącznik na forum
A to już inne tematy :), na pewno nie w kontekście społeczno-gospodarczej socjologii :))
Golfistka / 2010-01-20 15:51 / Tysiącznik na forum
Też mam jednego znajomego faceta, jest Polakiem i jest najlepszy na świecie! :))
Golfistka / 2010-01-20 16:06 / Tysiącznik na forum
Rozumiem Cię doskonale. I rozumiem, że masz powody żeby się denerwować - na prawdę tak uważam. Było to głupie z mojej strony pisać "nie denerwuj się" - raczej to z przyzwyczajenia, taki mechaniczny odruch w dobrych intencjach.. Ja też się denerwuję, jeśli ktoś mnie obraża - to prawda, nie potrafię nie denerwować się w takim momencie.
Golfistka / 2010-01-20 16:49 / Tysiącznik na forum
Madziu, to daj nam znać, kiedy (jeśli to oczywiście będzie miało miejsce w AT) średnia 15dniowa wypoziomowana skieruje się lekko w górę i przetnie od dołu sr 45 dniową, czyli ustanowi się formacja złotego krzyża (Gold crucifix), sygnał kupna.
Ależ .. nauczyłam się od Ciebie :)) mądrych rzeczy.
Golfistka / 2010-01-20 17:25 / Tysiącznik na forum
Tak, wszystko dobrze piszesz. Ale chcę jeszcze dodać takie swoje przemyślenia, może Ci to pomoże aby w odpowiednim momencie na podstawie tego wnieść małą korektę do swoich AT:
Tak jak mówiłam wcześniej, spekulacja może zaniżać kurs przed notowaniami PP, aby taniej te PP wykupić - dlatego pisałam, że możliwa jest fala wzrostów po 2 tygodniach od momentu rozpoczęcia/zakończenia notowań PP. Ale możliwe, ze im to się nie uda, bo ma wpływ także na te wszystkie procesy ogólny nastrój i sytuacja światowa i lokalna na giełdach, i wtedy spółka zarządzi się swoimi prawami - teoretycznie przed notowaniami PP kurs spółek rośnie na giełdach na świecie. Na cenę akcji wpływa cena PP i jedno jakby nakręca drugie. Na tym między innymi polega sukces emisji z PP.

To tak jak w silniku elektrycznym, przetwarzającym energię elektryczną na energię mechaniczną, której wymaga urządzenie robocze, aby przyjść w ruch, zacząć się kręcić. Silnik to - PP, maszyna robocza to - akcja, energia elektryczna to hossa, spekulacja, ogólne nastroje, energia mechaniczna to - sprawnie zarządzające systemy informatyczne na giełdach. Jedno zasila drugie i emisja z sukcesem się sprzedaję przy notorycznym wzroście kursu akcji - jest to wynik współdziałania tego całego mechanizmu.

Najnowsze wpisy