Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-23 15:17 / Tysiącznik na forum
Zablokowałam ;) na miesiąc czasu, nie utopilam, a to jest róznica, co? A Ty na Pronoxie utopiles kasiorkę czy w dalszym ciagu blokujesz ;)?

Po za tym nie źle zarobilam na Millennium, MCI, Budzimexie, najgorzej poszlo z Chemosem bo najdluzej, ale i tak wychodzilam za kazdym razem z zarobkiem w dwóch podejsciach do CHS.
Na Pronoxie tez jak wiesz nic nie stracilam, bo wyszlam na górce. Niedlugo zarobie na Impexmecie ;) - bo caly czas trzymam.
A co u Ciebie :)?
Golfistka / 2010-03-23 21:30 / Tysiącznik na forum
NIE PCHAJ SWOJEGO NOSA W MOJE SPRAWY, TY !!!!!!!!!! I NIE ŻAŁUJ MOJEJ KASY, PAZERNIAKU TY - I TAK NIE BĘDZIE TWOJA. TĘPAK JAKICH MAŁO!!
Golfistka / 2010-03-23 21:44 / Tysiącznik na forum
HA HA HA :))!! Fajny gość z Ciebie :). Po ile kupileś Petrola?
Przeczytalam jeden smieszny dialog w kontekscie Petrola rzecz jasna:
jeden leszcz pisze o sobie, za jest glupi, żałuje bardzo, bo kupil po 17 i nie sprzedal po 40 i teraz paznokcie sobie w rozpaczy obgryza, o buchahahaha!! znam to uczucie :) i każdy pewnie też może sobie wyobrazić?
Ale drugi mu odpowiada: Jaja po prostu masz trawde i zwieracze mocne!
Uśmialam się :) Czujecie bluesa :)?
Golfistka / 2010-03-23 21:49 / Tysiącznik na forum
NIE WYGLADA TO NA WSPOLCZUCIE !! MOZE TO TY JESTES TEN ZASRANY KAZEK ZE SPYCHOWA - RACZEJ TA WYPOWIEDZ JEST W JEGO STYLU - TEZ ZAWSZE WYLICZA MOJA "UTOPIONĄ" KASE NA PUBLICZNYM FORUM. GDZIES WAS MAM

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-24 14:15 / Tysiącznik na forum
Do zadufanego w sobie bez granic tzw. „inwestora” pod nickiem DUH.

Żałosny „nauczycielu” dający tutaj bezsensowne rady dla wszystkich jak leci, chce od razu Cię zapewnić, ze spalam dobrze - po nocach nie pisze w odróżnieniu od niektórych i od ciebie - widze jak tutaj się napocił w nocy i dvpą nie trzęsę jak co niektórzy uważają. A poczucie humoru mnie zawsze dopisuję – natomiast ty go nie masz za grosz.
Zgadzam się, piszę o swoich stratach (wirtualnych) – i tego strawić nie możesz. Nazywasz to u mnie brakiem inteligencji.. nie byłabym tego taka pewna.
Bo widzisz, jest różnica pomiędzy takimi jak ja i takimi ty, którzy mają bardzo płyciutką duszę. Rzucasz pierwszy kamień we mnie, nie znając dokładnie mojej sytuacji, a tylko oceniasz mnie wg swoich możliwości. To raczej wskazuje na brak inteligencji u ciebie, a nie u mnie. Jesteś po prostu zwykle zazdrosny, że mnie stać powiedzieć o swoich stratach i tego się nie boję, a ciebie nie. Bo tacy jak Ty za złotówkę potrafią udusić, a swoich dłużników mogą podłączyć do młodej głodnej kozy !! Tak samo zazdrośnie i złośliwie odpisujesz tym, kto nie ukrywa, że na stac go na wiele rzeczy finansowo.
Też tego strawić nie możesz, co? Bo ta kasa nie jest niestety twoja, o jej!! biedny ty żałosny żuczku - niedouczku! A chciałbyś, ooo jak chciałbyś.
Jeżeli pazerniaku zarozumiały czegoś się tutaj nauczyłeś (jak sam to przyznajesz ) od nas, jak mówisz, haha - spekulantów, a ty to rzecz jasna – inwestor haha!! to czekamy na twoje PODZIĘKOWANIA, a nie twoje żałosne rady dla tych, kto ma doświadczenie i wiedzę.

A teraz przyjmij moje rady dla ciebie (jak się nauczyć grze na giełdzie):
1.trzeba stracić samemu, aby się nauczyć. I żadne twoje tanie teoretyczne wykłady tutaj nic nie zdziałają. Ale żeby móc ponosić te straty, trzeba mieć kasę, której nie masz, więc ciężko ci się będzie nauczysz;
2.trzeba mieć jaja betonowe i nigdy nie rozpaczać z powodu „strat” (póki nie sprzedałeś akcje, nie masz strat), a tylko podejmować działania w celu zmniejszenia tychże „strat”. Rozpacz, strach i panika jest naszym największym wrogiem, a czas przyjacielem. Ale wątpie czy tobie to się uda, zabijesz się pewnie z powodu utraconej złotówki lub patrz wyżej o kozie haha;
3.nigdy nie wykorzystuj słabości innych w chwilach ich porażek, aby dogodzić pobudkom swojej małostkowej duszy. Pamiętaj, to samo może spotkać i ciebie – nie ma tutaj patentu zabezpieczającego!! Kto kopie dołek dla innych sam do niego trafi.

Ostatnia moja wiadomość dla ciebie, żeby cie aż skręciło z zazdrości i własnej głupoty:
1.Akcję Impexmet trzymam do tej pory i niedługo zarobię na nich;
2.60% akcje Petrola 60% posiadam w cenie 15 PLN, 40% po 40PLN;
(Ale mam to gdzieś i wcale tym się nie przejmuję, bo nie jestem pazerna i wiem, ze za rok, a może i poł będą kosztować 230PLN, a może już niebawem za miesiąc bedą się zabijać za akcję po 40PLN. Jestem spokojna, bo mam czas, żeby czekac na swoje przyszłe zyski)
3.Na reszcie moich spolek (MCI, Budimex, Millennium) zarobilam i to nie źle;
4.Z niektórych transakcji wyszlam po kosztach;
5.W sumie mam bilans na +, a będzie z tego jeszcze baaardzo Dużo Plus już niedlugo;
6.Nie lubie się chwalić (ale zmusiłeś mnie do tego), bo po co?? Nie widze sensu. Zarobilam i dobrze i się ciesze. Poza tym zawsze mam na uwadze tego kto może w tej chwili traci właśnie i głowa go bardzo boli z tego powodu. Po co mam d****...ć mu jeszcze ponadto? A masz, A masz!! Tak właśnie się zachowują co niektórzy obecnie (z 70%) na tym forum. Typowe zachowanie szarego tłumu, a nie inteligentnego normalnego czlowieka, tzw. indywiduum.

PS. A teraz możesz zrobić, jak napisałeś dużo dużo niżej:
„Maszz racje. Dlatego uciekam z tego forum. Nauczylem sie tutaj tego czego chcialem, o zachowaniu spekulantow. Pozdrawiam.” uciekać z tego forum.

Ja osobiście Cię nie pozdrawiam i nie życze Ci powodzenia.
Ale są tu tacy również, wiem to na pewno, którzy nie kibicują takim jak DUH. Pozdrowienia dla nich.

Re: PETROLINV

Golfistka / 2010-03-24 14:44 / Tysiącznik na forum
A teraz powtarzam raz jeszcze dla podniesienia humoru ten cudowny kawał, z którego uśmialam się do łez wczoraj :).

Jeden leszcz pisze o sobie, za jest glupi i że żałuje bardzo, bo kupil po 17 i nie
sprzedal po 40 i teraz no powiedzmy kulturalnie.. nie zbyt dobrze z tym się czuje - każdy pewnie też może sobie to wyobrazić :)?
A drugi mu odpowiada: Jaja po prostu masz trawde i zwieracze mocne!
O buchahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!

Może teraz poczujecie bluesa :)?
Golfistka / 2010-03-24 14:59 / Tysiącznik na forum
Dziekuje za kompliment "kazek ze spychowa", który ma taka sama płytką pazerną złośliwą duszę jak wiekszosc z szarego tzw. tlumu. Ta moja powyższa wypowiedź jest także adresowane dla ciebie, masz rację.

Kiedyś nieźle sie oblowisz w niegatywnym słowa tego znaczeniu, czego ci z calego serca zycze.

A pisam to w Wordzie bo tam wiecej miejsca i z tego powodu mniej bledow ortograficznych, a stylistyczne blędy to bede miala zawsze, bo nie jestem z pochodzenia polka.
Wynieś się stąd jak najdalej śmierdzielu!
Golfistka / 2010-03-24 15:06 / Tysiącznik na forum
a swoich dłużników mogą podłączyć do młodej głodnej kozy ?? :)

No wiesz, jak ktoś pozyczył komuś kase, a ten mu nie jest w stanie oddać, bo nie ma na razie z czego. A ten ktory jak na razie stracil kase jest wsciekly i moze takie straszne rzeczy zrobić w odniesieniu do swojego dluznika :)).

PS. Chyba że nie wiesz co to jest mloda glodna koza? hahaha
Golfistka / 2010-03-24 15:15 / Tysiącznik na forum
Nie musisz mi mowic na czym zarobilas, nie interesuje mnie to. - BRAWO!!!

Ja i nie chcialam nigdy mowic, a czemu ty pierwszy piszesz na tym forum, że znam ją!! to ona!!! miala tez Impexmet !!! Kupila na górce, a sprzedala po 2,50 !!! LUdzie, cieszcie sie, to taka głupia baba!! O biedny jej facet, ktorego to kase wypompowuje z kieszeni !!! To nie były twoje slowa??!!!
Golfistka / 2010-03-24 15:28 / Tysiącznik na forum
nastąpią, bo wszedł Total do Petrola jako partner. A kupiles po 40, bo wszedl Total, takze nie obwiiaj sie nie masz podstaw. Dla mnie to tez bylo najlepsze info ze wszystkich, które były podane do tam tej pory do wiadomości, mysłalam ze po tym info poleci jeszcze wyzej, biorąc pod uwagę spekulacyjny charakter spolki, jak kiedyś na Chemosie.
Bo Total = jest ropa.
No ale nic, poczekamy na swoje. Pozdrawiam Cię.
Golfistka / 2010-03-24 15:38 / Tysiącznik na forum
samo to ze pisales o mojej nietrafionej inwestycji (co odbieram za chęc dyskredytacji danej osoby i jak najbardziej jej upodlić życie) oznacza w przenosni te tzw. wulgaryzmy nie powiedziane przez ciebie wprost, wcale nie musiales wypowiadać "Głupia baba" - bo to samo wynikalo z twoich opowiesci o mnie
Golfistka / 2010-03-24 15:55 / Tysiącznik na forum
NIE CHCIALAM SIE CHWALIC - NIE CIERPIE TEGO!! TY MNIE DOSTALES SWOIMI POUCZENIAMI I KOMENTARZAMI I ROZMOWAMI NA MOJ TEMAT, ZE JESTEM NIEINTELIGENTNA, BO MOWIE O STRATACH. BO WOLE O STRATACH, NIZ WYGRANYCH I NIE UPRZYKRZAM LUDZIOM ZYCIE W ODRÓŻNIENIU OD CIEBIE - TO TY TAK LUBISZ. JA TEGO NIE CIERPIE !!
Golfistka / 2010-03-24 16:03 / Tysiącznik na forum
NIE :). koza zje tego dluznika po prostu nie odróżni go od trawy, bo jest mloda i glodna, hihihihi!!
Golfistka / 2010-03-24 17:39 / Tysiącznik na forum
hm.. :)
Golfistka / 2010-03-24 18:00 / Tysiącznik na forum
nie wiem o jakich kolejnych transzach po 19 piszecie, ale wiem ze pierwsza transze musi przejac po cenie 19 i ani grosza niżej, kolejne transze po 30 i 40 (z grubsza, bo nie pamietam dokladnie) może przejac taniej, ale nie taniej niz po sredniej cenie z ilus tam sesji poprzednich. Jesli cena rynkowa przekroczy te 30 i 40 lub dobije do tego poziomu, to inwestor ma obowiazek natychmiastowo wykupic w tych cenach (30 lub 40 w zaleznosci od transz)

Najnowsze wpisy