Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2010-03-25 16:45 / Tysiącznik na forum
natomiast po twoich postach nic prawie nie widac, bo nie piszesz nigdy o swoich porażkach, a tylko o tym ze na niby "masz"/"miałeś" olbrzymi zysk i na tym polega cala twoja zabawa !! Ooo tak !! O tym juz mowilismy..
Jak siedziales tutaj zgoszknialy zakupiony na najwyższe górce Pronoxa pod nazwą "Wrzesień, przez który cały czas wymiotuje" po cenie 2 z czymś tam i spekulowałeś informacją że 1,60 to super cena i mozna śmiało wchodzić i zarobić złote góry, to w tym momencie tez nie byłeś do tyłu? Nie rozśmieszaj mnie!!
Golfistka / 2010-03-25 16:53 / Tysiącznik na forum
A potem starannie udowodniales innym, że kupiles to tylko maly pakiecik i niczym nie ryzykujesz tak na prawdę (znow jestes madrzejszy o niebo, co?) - chcialabym popatrzec na ten maly twoj pakiecik ;)
Golfistka / 2010-03-25 16:55 / Tysiącznik na forum
Ja pierwsza nie zaczęłam tego nikczemnego dialogu
Golfistka / 2010-03-25 19:46 / Tysiącznik na forum
dzis tak bylo na wielu spolkach, nie tylko na petrolu. Hm.. co by to moglo znaczyć?? Żadnej spekulacji na petrolu? Spekulacja na wszystkich spólkach :)?
Golfistka / 2010-03-25 20:48 / Tysiącznik na forum
to czemu ty nie kupileś Pronox jak krew sie lala, a zapakowałeś się na Mount Everestie, hahahaha! To nie dawaj chociaż innym swoich rad, pokory więcej, Kazek ze Spychowa - hohlick?? Chyba jednak tak. Pa.
Golfistka / 2010-03-25 20:53 / Tysiącznik na forum
A ty czasem sie ukrywasz po nickiem "Kazek ze Spychowa" ???!! I wtedy to na prawdę pocisz sie wypisując po 30 postów na forum, prześladując wybrana przez siebie osobę i wypisując głupoty. Przyznaj sie lepiej ze to ty
Golfistka / 2010-03-25 20:56 / Tysiącznik na forum
mail - to bylo na samym wstępie, nie oszukuj ementalera, nie dobrze.
Golfistka / 2010-03-25 21:09 / Tysiącznik na forum
Właśnie taką praktykę stosujesz TY popaprańcu !!! Dobrze sie znasz na tym - to widać! A ja myslalam dlaczego ten śmierdziel Kazak ze Spychowa pojawia sie na Chemosie i na Pronoxie? A to nasz hoolick!! ktory dokladnie zna w co ja inwestuje i gdzie ja pisze posty. O zazdrosny maly czlowieczku!!
Zawsze bylo widac, że jestes zazdrosny hohlick, hehehe!! Ale trudno, rozne ludzie sa.
Golfistka / 2010-03-25 21:40 / Tysiącznik na forum
CIA i KGB dla mnie pracują, tylko grubasy sie sprzeciwia i nie chce udostępniać mnie infa finansowe - graja zawsze FER, bo boją się KNF.

Glupota Cie wydala twoja - po za tym wszedzie trzymasz fason szui, przynajmniej jesli mowimy o tych stworzonych przez ciebie postaciach - nie wiem jaki na prawde jesteś. Wg mnie możesz być zlośliwym 17-letnim trollem tylko piszącym na tych forach. Znow może trafilam?

PS. Eme, pamietasz jaka tutaj rzeź potrafił nie raz urządzić? Nie mówiąc juz o Chemosie. I co o tym fancie sadzisz? Ja p********** !! I to nasz szanowny hohlick!!!!!
Golfistka / 2010-03-25 21:49 / Tysiącznik na forum
EME, widziałeś ?? Pamiętasz go?! wypisywal tutaj o Golfistce sprośne kawały. A pamietasz jak Tobie tez chamsko czesto odpisywał - i to mnie dziwiło, przecież dorosly czlowiek... Ale "artysta" ja juz tutaj nic wiecej nie pisze !!!
Ale po co ci to trzeba bylo, powiedz Kazek-hohlick?
Golfistka / 2010-03-25 21:57 / Tysiącznik na forum
Za co mam przepraszać - sam wpadles w swoje sieci. Mowilam, kto kopie dolek dla innych - sam tam trafi. A teraz mam was wszystkich gdzieś !!!

Re: PRONOX

Golfistka / 2010-03-25 22:02 / Tysiącznik na forum
Przepraszam wszystkich normalnych forumowiczy or ludzi za te nikczemną dyskusję!!

Dobranoc.
Golfistka / 2010-03-25 22:27 / Tysiącznik na forum
Dobrze hohlick, porównałam IP tam tego trolla z tym twoim: 89.228.118.* | IP hohlicka. Hohlick to jednak hohlick, a nie Kazek ze Spychowa = 24.184.166.* | uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi.

Przepraszam hohlick i zwracam Ci twoje dobre imię - az tak to nie chciałam Twoje imię zbezcześcić - to nie jest moim celem.
Golfistka / 2010-03-25 22:42 / Tysiącznik na forum
Eme, zaszla pomyłka przez tam tego trolla: 24.184.166.* | Kazek ze Spychowa = 24.184.166.* | uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi, który sobie bawi sie naszym kosztem i w odpowiednim momencie podstawil sie pod hohlicka. Ja juz tu wiecej nie pisze !! Jakiś marazm!!
No ale przyznaj, że nie trudno było o pomyłkę - jednak maja coś wspolnego ze soba, co? Niech sie zaprzyjaźnią może ze sobą na wieki wieków. Amen.

Pozdrawiam Cię i dobranoc.
Golfistka / 2010-03-25 22:43 / Tysiącznik na forum
hahahahaha!!! Przez nas???? Dobre ;)

Najnowsze wpisy