Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-21 10:59 / Tysiącznik na forum
hohlik, trzymajmy kciuki, żeby nie poprzestało na 2,0 w tych najbliższych dniach :).
Golfistka / 2009-10-21 11:00 / Tysiącznik na forum
niech ta wielka emisja nie przejdzie im
Golfistka / 2009-10-21 11:14 / Tysiącznik na forum
ale Nie zgadzając się na emisję, prywatni inwestorzy muszą liczyć się z tym, że spółki nie uda się uratować – twierdzi Król.

no to już lepiej niech będzie ta emisja :). Ok, zgadzam sie na 2,0 za dwa tygodnie
Golfistka / 2009-10-21 11:45 / Tysiącznik na forum
Główny prywatny akcjonariusz Spółki pan Maciej Sosiński, pozbył się połowy udziałów.. wg komunikatu i z resztą nasz kolega ewkskajd też o tym napisał niżej.

Pytanie co to oznacza? Czemu pozbył się połowy swoich udziałów? Jeśli ktoś kupił, to oznacza, że spółka obroni się (było to wiadomo, ale zawsze lepiej gdy mamy potwierdzenie). Z drugiej strony, sprzedaż połowy własnych udziałów, może oznaczać, że będzie jednak mega emisja 1,7mld i Maciej Sosiński potrzebuje kasy, aby odrobić swoje straty na akcjach Pronox na innych spółkach lub wchodząc do innych interesach. Trywialnie - to tak, jak ja weszłam w Pronox, aby odrobić straty na Impexie ..
Golfistka / 2009-10-21 11:53 / Tysiącznik na forum
No może nie straty, ale liczył na większe zyski i chce je dalej pomnażać we własnym tempie - dla tego wycofał się z Pronox.

Ale co z tym, kto kupił? No cóż, może to być jego długoterminowa inwestycja życia lub jeszcze jakieś tam korzyści o których nie podejrzewamy.
Golfistka / 2009-10-21 11:57 / Tysiącznik na forum
rozważamy tylko jak to dalej może się potoczyć, może ty SB coś masz w zanadrzu na moje poniższe przemyślenia o sprzedaży przez prywatnego udziałowca połowy własnych udziałów?
Golfistka / 2009-10-21 12:09 / Tysiącznik na forum
nic mi sie nie pomylilo :

2009-10-20 09:30:51 | 87.207.118.* | ziom1111
Będę mówił ci co masz pisać dopóty dopóki rozpowszechniasz
nieprawdziwe info o IPX i jeżeli dalej będziesz naganiała na spadki
jak w jednym ze swoich postów. Nawet jeżeli sobie tam żartowałaś, to
twoje debilne wypowiedzi wpływają na ocenę tej spółki przez innych
użytkowników forum. Napisałem zresztą zgłoszenie o tym w formularzu
elektronicznym KNF.
Golfistka / 2009-10-21 12:35 / Tysiącznik na forum
SB możesz poczytac na Impexie o ziom1111?
Golfistka / 2009-10-21 12:49 / Tysiącznik na forum
pojęcia nie mam jak to się potoczy, matko!!
W mediach nie ma żadnego info, popatrz sam na spółkę spokojnym okiem i zrób wnioski. Jeśli pada obecnie, no to chwilowo, za tym znów do góry - to nie są obligacje. "Kupiłem na górce" - na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że też kupiłam na górce
Golfistka / 2009-10-21 12:50 / Tysiącznik na forum
no to mówie, że coś ma z głową
Golfistka / 2009-10-21 12:57 / Tysiącznik na forum
i nieoczekiwanych jak zwykle wzrostów ;)

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-21 13:09 / Tysiącznik na forum
rozpisuję niżej trochę pesymistyczny scenariusz, żeby paradoksalnie pchnąć papier na północ :-)
Golfistka / 2009-10-21 13:25 / Tysiącznik na forum
no nie wiem co o tym myśleć.. jakiś niedrogi ten zastaw. Po co im 1, 4 mln zł?
Golfistka / 2009-10-21 13:45 / Tysiącznik na forum
tzn wiem coś o kredytach ..

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-21 14:18 / Tysiącznik na forum
dobrze Gospoda.. i Damy, ale co z tym:
wg komunikatu Główny prywatny akcjonariusz Spółki pan Maciej Sosiński, pozbył się połowy udziałów..
Pytanie co to oznacza? Czemu pozbył się połowy swoich udziałów? Jeśli ktoś
kupił, to oznacza, że spółka obroni się (było to wiadomo, ale zawsze lepiej
gdy mamy potwierdzenie, a w tej chwili już mamy następne potwierdzenie o Centrozap). Z drugiej strony, wracając do sprzedaży połowy własnych udziałów Maciejem Sosińskim - może to oznaczać, że mega emisja 1,7mld jednak się odbędzie i dlatego M.S. potrzebuje pieniędzy, aby odrobić swoje straty lub niewystarczające zyski na akcjach Pronox.
Trywialnie - to tak, jak ja weszłam w Pronox, aby odrobić straty na Impexie ..

Co o tym myślicie? Przecież może nie być oczekiwanych przez was wzrostów w związku z mega emisja? Jutro zleci na 0,2 i p.... W ciągu miesiąca na pewno dorośnie do 2,0, a następnie znów spadek do poziomu Centrozap

Najnowsze wpisy