Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-10-19 12:55 / Tysiącznik na forum
to już lepiej ktostam niezarejestrowany :)
Golfistka / 2009-10-19 13:01 / Tysiącznik na forum
to tak postępują starzy przyjaciele ze Skotanu? ech.. hohliku, hohliku ty... - Et tu Brute contra me? :)
Po za tym co w ogole myslisz o Pronox - kawa na lawe, bo za mało mówisz optymistycznych rzeczy
Golfistka / 2009-10-19 13:05 / Tysiącznik na forum
a tak, nie przeczytałam na górze, że coś napisałes
Golfistka / 2009-10-19 13:13 / Tysiącznik na forum
w zasadzie jak z innej beczki na to popatrzeć to cala sytuacja jest śmieszna, hahaha!

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-10-19 13:46 / Tysiącznik na forum
dobrze Panowie (bo widzę że jednak nie ma tu Pań), idę się przespać parę godzin z przemęczonych nerwów. Proszę pilnować kursu, aby nie spadło po 15. Za dwie godziny się obudze i popatrze. Ale chałasu narobię z powrotem :))!! Możecie na razie dysponowac wolnym miejscem na serwerze wg swojego uznania.
OK, żartuję przecież.
Golfistka / 2009-10-19 15:45 / Tysiącznik na forum
O witaj SB na Pronoxie :)). A proszę bardzo - po 1,55. Z samego rana dziś kurs był nawet 1 zł - rewelacja totalna, jak dla Pronox. Więc można jeszcze taniej kupić do tej środy lub czwartku.
Liczymy się z tym, że może kosztować jeszcze taniej nawet po czwartku, a może i nie - wiesz jak to jest. Ja myślę, że 70% do 30%. Ale baardzo chciałabym się mylić. Może jednak aż tak mocnego zjazdu w dół nie będzie..
A i tak bez względu na to, czy będzie czy nie będzie zjazd, radziłabym jednak Tobie kupić te papiery do czwartku. No chyba że to wszystko zawali się do cholery no i .. w ogóle - wtedy rzeczywiście jest lepiej podjąć decyzję po czwartku, jeśli jeszcze bedzie miejsce na jaką kolwiek decyzję.
Obecnie spółka jest na podwójnym fixingu, po walnym gdy Pronox się obroni (a na pewno się obroni, bo co?) i notowania ciągłe będą wznowione - z resztą sam to wszystko lepiej ode mnie wiesz. Trochę się boje automatycznie dnia jutrzejszego, no bo dziś już znowu zjazd po 15.00 na 1,20................. Pozdrawiam.
PS. A z jakiego ty miasta piszesz?
Golfistka / 2009-10-19 15:49 / Tysiącznik na forum
nie, prosze SB :). Może wytrzymamy na złotówce chociaż.
Golfistka / 2009-10-19 16:01 / Tysiącznik na forum
Nie zgubiłeś to jeszcze swej kuli kryształowej? Przydałoby się .... ;)
Golfistka / 2009-10-19 16:03 / Tysiącznik na forum
no widzisz - wszystko wiesz, szkoda że ja tego wcześniej nie wiedziałam :( No nic, jakoś będzie.
Golfistka / 2009-10-19 16:26 / Tysiącznik na forum
a pomyśl czemu Centrozap tak pada, przecież jego niska nowa wartość emisyjna nie dotyczy??
Golfistka / 2009-10-19 18:54 / Tysiącznik na forum
czemu? przecież ten temat właśnie dotyczy Pronoxa, to Centrozap właśnie doinwestowuje jak by Pronox, nie chcę mi się czytać to z powrotem. Ale coś tam w tym rodzaju.
Golfistka / 2009-10-19 19:13 / Tysiącznik na forum
dziękuję, to bardzo ładnie, że pozdrawiasz nas wszystkich bez wyjątku
Golfistka / 2009-10-19 19:50 / Tysiącznik na forum
Od 30-09-2009:
Katowicki holding Centrozap zadeklarował wsparcie finansowe dla producenta i sprzedawcy urządzeń elektronicznych (Pronox). Ma objąć emisję o wartości do 50 mln zł i pomóc w realizacji układu z wierzycielami. Jest ich blisko tysiąc, a wierzytelności, które mają zostać objęte układem, wynoszą około 77 mln zł.
Golfistka / 2009-10-19 20:01 / Tysiącznik na forum
w tej sytuacji, jeśli ogólna sprawa układa sie pomyślnie, Centrozap powinien być na lekkim plusie- tak na logikę. chociaz giełda nie zawsze zachowuję sie logicznie.. Ale .... i tak jest to dla mnie niepokojące
Golfistka / 2009-10-19 20:22 / Tysiącznik na forum
no proszę, był już kisiel z kotów, teraz uprawianie wolnej miłości, tylko kasy nie mamy jak nie mieliśmy.... dom wariatów :)

Najnowsze wpisy