Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-11-11 16:50 / Tysiącznik na forum
niestety, nie mają dla ciebie odpowiedzi. A może faktycznie je nie mają?? ha ha ha!!
Golfistka / 2009-11-11 16:52 / Tysiącznik na forum
jaką??
Golfistka / 2009-11-11 17:46 / Tysiącznik na forum
no tak, wiem, ubliżać to ty ludziom lubisz ..

A po co w takim razie przytaczasz informacje o długach pronoxa, które są mniejsze od wartości jego majątku, a następnie niby wyciągasz z tego wniosek - więc lepszym wyjsciem jest upadłość z układem. BEZ SENSU wg tego co piszesz potem na tym forum. Lub pisz logicznie i z sensem lub nie obrażaj mnie.
Golfistka / 2009-11-11 18:38 / Tysiącznik na forum
Nieważne. Ale chcę tobie dopiec - piszesz: lepszym wyjsciem jest upadłość z układem, bo długi pronoxa są mniejsze niż wartość jego majątku.
Ja p*********, jeśli nawet jest po prostu wyższa (już nie mówię o przypadku, gdy wartość majątku jest o wiele wyższa), to wierzycielom bardziej sie oplaci chyba upadłość likwidacyjna, nie sądzisz hohlik?? Taki logiczny wniosek sam sie naprasza - lepszy jest wróbel w garści na dodatek z odsetkami, a nie tam jakas niewiadoma tereferefokuspokusowa przyszlość.

Chyba że w przypadku upadłości likwidacyjnej nie wypłaca sie żadnych odsetek, a tylko podstawowe kwoty zadłużeń, jeśli też sprzedany majątek firmy na to pozwoli - a w tym przypadku pozwala i pozwala właśnie na nieco więcej. Dlatego zapytałam cię o odsetki w przypadku upadłości likwidacyjnej. Więc nie rozumiem, czemu nazywasz mnie rasową blondynką??

OK, idziemy dalej – jeśli to moje zapytanie nie miało nic do rzeczy, to w tym przypadku, to Ty jesteś RASOWĄ BLONDYNKA, bo piszesz - wybrali upadlosc z ukladem, ponieważ majatek spółki jest większy od zadłużenia spółki ! Lub w ogóle niepotrzebnie o tym wspomniałeś.
Golfistka / 2009-11-11 19:12 / Tysiącznik na forum
mówimy tylko to, w co my wierzymy, a żadna wiara i wolnośc słowa nie sa karane. Bez sensu to porównywać z założeniem własnych funduszy z obiecankami wysokich zysków + 100% gwarancji powierzonego kapitału.
Golfistka / 2009-11-11 19:38 / Tysiącznik na forum
to nie oznacza że za chwile nie napisze parę złych rzeczy na Skotan - po to są te forum. Jesli każdy będzie milczał lub bardzo grzecznie komentował tylko to co już stało faktem - to już nie bedzie giełda papierow wartościowych, a jakieś biuro koronera .. pozdrawiam
Golfistka / 2009-11-11 22:51 / Tysiącznik na forum
Eee.. A tobie hamuje dostęp tlenu do mózgu ciężka samochodowa tablica rejestracyjna - bo wisi ci na szyje sezonowo non-stop na grubym, krótkim sznurku.
Golfistka / 2009-11-11 23:07 / Tysiącznik na forum
Z mojej strony też to był tylko delikatny żart ze szczyptą ironii, a ty czyżby obraziłeś sie na mnie :)? Jesteś rasowym blondynem który w ogóle chociaż trochę nie myśli ?? ;) Czyżbym trafiła w twój czuły punkt? Nie :)..
Golfistka / 2009-11-11 23:18 / Tysiącznik na forum
Dobrze ze są tacy "naganiacze", jak mówisz, bo jak by wszyscy byli tacy porządni z nostalgią i "głębokimi" przemyśleniami jak Ty, GDA66, to by w ogóle na ten forum nikt nie mial by ochoty zaglądać..
Golfistka / 2009-11-12 00:30 / Tysiącznik na forum
no dobrze, w zasadzie lubię renifery :) - sama pochodzę z północy :)
Golfistka / 2009-11-12 09:51 / Tysiącznik na forum
i wzajemnie :)

Re: IMPEXMET

Golfistka / 2009-11-12 10:10 / Tysiącznik na forum
Juz i tak dziś jest nie źle, ale może IMPEXMET jeszcze pokaże na co go stać do końca dnia :). W momencie kiedy informacja o wynikach przedostanie się do szerszych kręgów jest to możliwe.
Golfistka / 2009-11-12 10:29 / Tysiącznik na forum
Cześć asdfax2, w jakim takim momencie zarzad Pronoxa myslal o wycofaniu sie z upadlosci ukladowej? o co koman? Masz namyśli jeszcze jeszcze dawno temu?

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-12 10:49 / Tysiącznik na forum
Zaciągnęłam na Skotanie o Pronox :). I wiecie, nie jesteśmy sami - też tam myslą, aby dołączyć do nas :), no czyli Pronoxa. A dziś też lepiej kursik wygląda ..
Golfistka / 2009-11-12 11:06 / Tysiącznik na forum
na 100% nie wiadomo, taki termin był ustalony jeszcze wczesniej, a żadnych info że termin podania wyników za III kw. zostanie przeniesiony jeszcze nie spotkałam nigdzie

Najnowsze wpisy