Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Re: SKOTAN

Golfistka / 2009-11-09 17:13 / Tysiącznik na forum
co się dzieje, dlaczego wszystkie spółki RK tak lecą do góry?? Info żadnych nie znalazłam...
Golfistka / 2009-11-09 17:15 / Tysiącznik na forum
jesli beda same leszcze to na pewno mielimy, jesli bedzie porzadna kasa, to nie mielimy i znow do gory, następne 10%
Golfistka / 2009-11-09 17:32 / Tysiącznik na forum
za sprawą emisji akcji Boryszewa?
Golfistka / 2009-11-09 17:55 / Tysiącznik na forum
uważam że leszcze to jesteśmy właśnie my w swojej większości, tacy tam po spekulańci, co kupuja po 2000-3000 szt. Ze strachu, gdy kurs idzie na dół, to wszyscy prawdziwi leszczy uciekaja jak szczury- w tym momencie nastepuje odleszczenie, czyli oczyszczenie, a w wyniku obniżenie kursu. Ci których nazywasz grubymi leszczami, to sa tzw. ci "grubi" co wyrabiają kurs za pomocą swoich uzdolnionych podstawionych "graczy".
Nie wiem, ja tak zawsze uważałam, ale jeśli się mylę, to niech koledzy mnie poprawią :)
Golfistka / 2009-11-09 20:54 / Tysiącznik na forum
ty na przykład też jesteś leszczem, a uważasz że kim jestes? hahaha!! Szlachetnym graczem ?? Nie ma czegoś takiego w przyrodzie - psychika ludzka zrobi z ciebie w jednym momencie leszcza chcesz czy nie. I dzięki takim leszczom kurs pada. A co masz w domyśle mówiąc leszcze?? O rozumiem - cudowne tajemnicze leszczy? Oj, trzymajcie mnie!! Tak na prawdę wysokość kursu od tzw. leszczy wcale nie zależy, a tylko może minimalna korekta. Kurs zależy od tych "Grubych".

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-10 19:32 / Tysiącznik na forum
Hej no co tu jest taka obrzydliwa cisza?!
wiem10, ementaler, podyskutujcie sobie o czym chcecie - działa to na mnie uspokajająco :).
A ty faxie co myślisz o naszej przyszłej kasie :)? A hohlik milczy, bo jak zwykle bułki z nerwów wcina :)?

Re: PONAR

Golfistka / 2009-11-10 19:34 / Tysiącznik na forum
bedzie dzida, nie bedzie dzidy?
Golfistka / 2009-11-10 19:36 / Tysiącznik na forum
bo musze klamki w szelkach podreperować. I tak myślę sobie, czy warto wydawać na remont parę groszy
Golfistka / 2009-11-10 21:15 / Tysiącznik na forum
to chwała Cię :) i mnie trochę ulżyło. A bułki odsunąłeś w stronę na chwilę, żeby to napisać? :) hihihihihihi!!!
Golfistka / 2009-11-10 21:25 / Tysiącznik na forum
a Ty co? to pisz w ogóle o co tutaj chodzi, a nie tak pytasz o coś tam coś..
Golfistka / 2009-11-11 08:30 / Tysiącznik na forum
;), myślę, że od 24.11.09
Golfistka / 2009-11-11 11:59 / Tysiącznik na forum
na jakich przesłankach bazujesz, że będą szybkie wzrosty? Wśród dostępnych na parkiecie znalazłam tylko postanowienie Sądu o ogłoszeniu upadłości obejmującej likwidację majątku. A to nie jest upadłość układowa, to znacznie są gorsze rzeczy - po prosu likwidacja całego majątku na rzecz zaciągniętych zobowiązań, co nawiązuje tylko do końca aktywności zawodowej spółki. Zarząd dopiero pracuje nad układem z wierzycielami - a jak to rozpracuje, wtedy Sąd wyda nowe postanowienie - o upadłości układowej - i pod to konkretne info można oczekiwać, owszem, porządnych wzrostów. Ale nie wiem ile czasu jeszcze to może zająć i czy praca Zarządu dojdzie do skutku
W każdym bądź razie wydaje mi sie, że to będzie twoja następna inwestycja długoterminowa, oho-ho-ho. No i trzeba być dobrej myśli, że w końcu dojdzie do układu z wierzycielami - wtedy będą wzrosty i od razu wyskakiwać z tego bagna, tego samego dnia lub nawet po kosztach nastepnego dnia, bo zostaniesz uwięziony tak samo, jak my teraz w Pronoxie na następny długi okres czasu, hehehe.
Golfistka / 2009-11-11 12:06 / Tysiącznik na forum
ale Pronox już jest mniej więcej na aktywnej drodze rozruchu swojej działalności - owszem trzeba jeszcze poczekać (nie wiem ile.. pół roku, trzy miesiące??) a wzrosty na pewno będą. Tylko samo to czekanie jest ciężką sprawą
Golfistka / 2009-11-11 12:30 / Tysiącznik na forum
to w takim układzie chciałeś napisać pewnie, że długi Pronoxa większe od wartości jego majątku, a nie mniejsze :)?
Golfistka / 2009-11-11 12:39 / Tysiącznik na forum
trochę poniał :).
A widziała Pani?

Najnowsze wpisy