Forum

Komentarze użytkownika "Golfistka"

Komentarze użytkownika: Golfistka

Golfistka / 2009-11-02 18:47 / Tysiącznik na forum
bzdety
Golfistka / 2009-11-02 19:40 / Tysiącznik na forum
A pomyśl sam GDA jak można, może się domyślisz samodzielnie. A może też chcesz kupić? Zapraszamy - obecnie trwa promocja

Re: PRONOX

Golfistka / 2009-11-03 10:08 / Tysiącznik na forum
mam nadzieję, stop lossy zostawiliście wysoko postawione, tzn tak jak wcześniej pisaliśmy?
Golfistka / 2009-11-03 10:12 / Tysiącznik na forum
hahaha, dobre !!!
Golfistka / 2009-11-03 11:19 / Tysiącznik na forum
co to znaczy "oby"? Co już nie wierzysz ze to pójdzie do góry? zadziwiasz mnie
Golfistka / 2009-11-03 15:20 / Tysiącznik na forum
ty nie przekręcaj mnie na jakieś bzdurne linki ze słownikami - chyba że jest to twoje pobożne życzenie, takie same jak w przypadku wzrostów pronoxa
Golfistka / 2009-11-03 16:25 / Tysiącznik na forum
Była już emisja na okaziciela 18 mln akcji serii H. Natomiast, ta ostatnia 6,9 mln serii I, którą masz na myśli i która tu często zostaje ostatnio wspomniana, już została ogłoszona - tak, i że nie może być jej więcej niż 6,9 mln szt - też się zgadza. Tylko że ta emisja będzie również emisją na OKAZICIELA, a NIE DO WIERZYCIELI. Do wierzycieli (99 prywatnych odbiorców) będą następne emisji, o których nic praktycznie jeszcze nie wiemy, a tylko to, że Zarząd Spółki jest do tego rodzaju działania upoważniony. Co powiesz teraz, jak już mniej więcej wszystko wiesz??
Golfistka / 2009-11-03 16:39 / Tysiącznik na forum
Dziękuję za zainteresowanie SB.
no tak, zgadzam się z Tobą po części... Ale wcześniej wspominałeś jednocześnie i o wzrostach.. O takim okresie (2 miesiące) ostrych wahaniach od 0,5 do 2,0. Potem oczywiście już na najdłuższą metę leży na dole. Za jakiś rok znów do góry.
Mnie, oczywiście, wzrosty po roku wcale nie interesują - niech wytrzymały hohlick zrobi sobie z tego lokatę swojego życia - wszystkiego najlepszego mu w tym życzę.
Ja jestem zainteresowana tym okresem wahań ceny do 2PLN. Masz teraz jakieś przemyślenie co do tego? Czy już też to zostaje w sferze marzeń?
Golfistka / 2009-11-03 17:03 / Tysiącznik na forum
SB, i po drugie, 25 listopada odbedzie się nastepne NWZ spolki, gdzie będą zatwierdzone sprawa kolejnych emisji akcji (nie tak dużej ilości jak wcześniej trąbili, jakieś tam inne ilości - o tym z resztą piszę niżej do mobyone w poście) i sprawa nowego statutu spółki.
Potem musi przejść na ciągłe? Bo wszystkie formalności spółki (zmiana statutu) zostaną dopięte na tym walnym. US już oficjalnie zszedł z Pronoxa - może handlować i z nim mogą. Co o tym w sumie myślisz?
Golfistka / 2009-11-03 17:11 / Tysiącznik na forum
masz rację, jak zwykle, drogi SB. A nawet jeśli się mylisz, to o jakieś tam błochostki. A teraz chce Cie podziekować za Twoje zainteresowanie Pronoxem i zaprosić Cię na przechadzkę jeszcze raz do tego forum, to bliziutko, za rogiem - napisalam tam dla ciebie 2 posty, poczytaj i odpowiedź mnie, please.
Golfistka / 2009-11-03 17:18 / Tysiącznik na forum
zostala ogloszona ilość, a będzie zatwierdzona 25 listopada na NWZ - wiadoma tylko cena nominalna jak zwykle 0,1 PLN. Akcję na okaziciela - nie było jeszcze info kto je obejmie konkretnie, ale na pewno Centrozap - bo on ciagle do tego sie szykuje
Golfistka / 2009-11-03 17:36 / Tysiącznik na forum
i nie było także info po jakiej emisyjnej cenie Centrozap je obejmie - czekamy właśnie na to.
Golfistka / 2009-11-03 18:04 / Tysiącznik na forum
Wycinek z info z dn. 27.10.09 : Bieżący kurs Pronoksu to 1,5 zł, jednak wiadomo, że cena emisyjna ma zawierać dyskonto do kursu. Pole manewru jest duże - wartość nominalna wynosi 10 gr.

Także mniej wiecej nawet i cena emisyjna wiadoma - powiedzmy, jakieś 0,6 PLN.
Golfistka / 2009-11-03 18:07 / Tysiącznik na forum
A tak, i dziekuje za Twoje tam to powtórzenie: wierzyciele muszą
widzieć coś więcej niż tanio objęte akcje skoro zgodzili się na układ - daje to dużo do myszlenia i miedzy innymi niektóre optymistyczne akcenty w tym już nawet widzę :)
Golfistka / 2009-11-03 18:10 / Tysiącznik na forum
tylko ta emisja do wierzycieli mnie straszy, o której już na prawdę nić nie wiadomo, tylko Zarząd zostal upoważniony do wydruku papierów dla nich

Najnowsze wpisy