Forum

Komentarze użytkownika "GordonGekko"

Komentarze użytkownika: GordonGekko

Re: Niepewność pod szczytami

GordonGekko / 2006-11-23 14:36 / Łapacz Spadających Noży
kurde , sytuacja jest tak zajbi...ie nie pewna ze nie wiem co robic z tym Orlenem
z jednej strony Mozejki
a z drugiej ceny ropy sa bardzo niskie wiec na swieta lub juz w nowym roku powinny podskoczyc
metlik w glowie
GordonGekko / 2006-11-17 14:26 / Łapacz Spadających Noży
szczerze watpie w to co powiedziales - przeczytaj sobie chocby na onecie :
"Wasilewska-Trenkner: inflacja będzie rosła"
zmienisz zdanie

Re: System naczyń połączonych

GordonGekko / 2006-11-17 14:18 / Łapacz Spadających Noży
ja osobiscie to najbardziej boje sie tego co pan Balcerowicz wymysli na listopadowym posiedzeniu RPP
od jakiegos czasu na necie mozna znalezc jego "opinie" ze stopy trzeba jak najszybciej podniesc , podobny choc troche bardziej rozsadny i wywazony prezentuja inni z RPP
jezeli podniosa jeszcze w tym roku stopki to wesolo nie bedzie , moze to byc kropla ktora przeleje szale

Re: TVP: Zygmunt Solorz był agentem

GordonGekko / 2006-11-17 13:59 / Łapacz Spadających Noży
szkoda bo mialem do tej pory goscia jako jednego z niewielu ktory dorobil sie "czysto" bez przekretow (ktorych pewnie w 3 i juz 4 RP nie robil) ale powiedzmy sobie wprost - licencje na nadawanie pierwszej pryawatnej telewizji w Polsce staralo sie CNN i BBC a wygral jakis kolo ktorego majatek wtedy wynosil nie cale 10 milionow dolarow ( za taka kase bylo bardzo trudno wszystko zbudowac a zagraniczne stacje mialy kapital, know-how i doswiadczenie) !!! to o czyms swiadczy, i wlasnie dlatego uwazam ze trzeba otworzyc wszystkie "teczki" do wgladu ludzi bo inaczej co jakis czas znowu okaze sie ze pewna powazana osba byla agentem albo ktos bedzie chcial wykorzystac "teczki" ´w grze politycznej jak to bylo z Gilowska!!!!!
GordonGekko / 2007-10-16 21:03 / Łapacz Spadających Noży
"dla mnie ciebie zabic to jak ......splunac"
GordonGekko / 2007-09-07 16:56 / Łapacz Spadających Noży
syutacje sa determinowane takze a moze przedewszystkim przez nasze wczesniejsze wybory :)
GordonGekko / 2007-09-07 16:55 / Łapacz Spadających Noży
syutacje sa takze a moze przedewszystkim przez nasze wczesniejsze wybory
GordonGekko / 2007-09-07 16:54 / Łapacz Spadających Noży
tak tak jasne! wszyscy sa winni tylko nie ci ktorzy bezmyslnie wpakowali pieniadze i teraz potrzebuja wyladowac na kims emocje bo nagle sie okazalo ze zachowali sie glupio i beda ponosic odpowiedzialnosc za swoje bledne decyzje
mamy to szczescie (ktore maja takze amerykanie) ze od jakiegos czasu zyjemy w wolnym kraju i kazdy robi to co chce ze swoim czasem i pieniedzmi wiedzac ze efekty jego decyzji dotknal jego samego, jezeli ktos byl naiwny i zle inwestowal swoje pieniadze to jest sam sobie winien , nikt go do tego nie zmuszal
GordonGekko / 2007-09-07 16:42 / Łapacz Spadających Noży
a kiedy on kiedykolwiek kogo oszukiwal?? kazdy sam odpowiada za swoj los i swoje decyzje
GordonGekko / 2007-09-07 16:41 / Łapacz Spadających Noży
zbigu 30% jest jak najbardziej prawdopodobne ale zeby az 50% nie wydaje mi sie,
poczytaj forum popatrz jakie dzisiaj smetne nastroje, widze ze tylko my dwaj trzymamy fason ;)

Re: Technika jest po stronie niedźwiedzi

GordonGekko / 2007-09-07 16:39 / Łapacz Spadających Noży
wydaje mi sie ze juz w przyszlym tygodniu wybicie na JWCONSTRUCTION,
dzisiaj byla fajna sesja na kupno,
GordonGekko / 2007-08-31 14:28 / Łapacz Spadających Noży
tak ale wiesz ja sie zastanawiam czy dokupic, z drugiej strony mam go juz jakis czas i jestem raczej srednio zadowolony bo tez czekalem na te 5 zl, choc kto wie moze po tej korekcie ruszy we wlasciwym kierunku
GordonGekko / 2007-08-31 14:21 / Łapacz Spadających Noży
z tego co pamietam to bylo powiedziane do sasiadki (ktora tanczyla w klubie nocnym)
GordonGekko / 2007-08-31 14:20 / Łapacz Spadających Noży
hej caabi dokupujesz teraz Swissa na spadkach???
GordonGekko / 2007-08-31 13:31 / Łapacz Spadających Noży
no to rzeczywiscie ciekawe, ale chyba malo prawdopodobne bo PIS musi doprowadzic do wyborow przed powstaniem komisji sejmowej w sprawie ABW,
to pewnie tylko gra polityczna

Najnowsze wpisy