Forum

Komentarze użytkownika "gortad"

Komentarze użytkownika: gortad

Najgorsze banki...

gortad / 2011-03-25 14:13
mnie najbardziej wkurzyło konto w wbk, sami do mnie przyszli namawili, zgodził się człowiek i karty się nie doczekał, po kilku interwencjach po prostu zrezygnowałem bo skoro na wstępie się nie wywiązują z umowy to czemu później ma być inaczej

praca w policji - odpowiedzi do testów

gortad / 2011-03-28 14:03
chcę starać sie o pracę w policji, przed przystąpieniem do rekrutacji chętnie zapoznałbym się z odpowiedziami do testów z wiedzy ogólnej? czy wiecie gdzie moge takie znaleźć?
gortad / 2011-03-29 14:05
ile urlopu przysługuje po trzech miesiącach pracy na umowie na czas określony?

radca prawny a rodzinne sprawy

gortad / 2011-03-30 15:30
Witam,
Jeśli szykuje się rozwód, który nie będzie polubowny to od razu trzeba zatrudniać adwokata, czy może radca prawny może być przedstawicielem jednej ze stron?
dziękuję za pomoc

dotacje dla firm jakie wady a jakie zalety?

gortad / 2011-04-28 10:47
witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem własnej działalności, czy staranie się o pozyskanie środków z Unii czy PUP jest dobrym pomysłem, jakie są wady a jakie zalety takich dotacji?

jak sprawdzić pracownika w KRD?

gortad / 2011-05-06 13:35
witam,
chciałam wynająć osobę prywatną na remont domu, ale czy mogę sprawdzić osobę tą w KRD posiadając jego PESEL i dane osobowe tej osoby? czy muszę mieć jego zgodę?

czy komornik może zająć odszkodowanie

gortad / 2011-05-19 14:32
witam,
chciałem zapytać czy jeśli przysługuje nam odszkodowanie za zniszczony samochód to czy komornik, który nas nęka może je zająć? czy nie ma takiego prawa?

kara pieniezna za odmowienie rachmistrzowi!

gortad / 2011-06-16 13:11
poza tym czemu ktoś miałby odmawiać spisu ?

Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

gortad / 2011-08-11 09:20
od dewelopera kupujesz mieszkanie a pomóc Ci w tym może pośrednik z biura nieruchomości

spadek cen paliw

gortad / 2011-08-23 09:35
zapowiadane są spadki cen paliw od nowego roku. ciekawe czy to tylko kolejne spekulacje czy może faktycznie znów za litr benzyny zapłacimy mniej niż 5 zł? podobno sytuacja w Libii ma ustabilizować ceny paliw...

walka Adamka z Kliczko

gortad / 2011-09-12 13:18
walkę śledziłem na gazecie, słowne sprawozdanie wizji nie zastąpi, ale żal mi było zasilać tą złodziejską stację... żal Adamka, ale nie można mówić o całkowitej porażce, nokautu nie było, wytrzymał 10 rund z rywalem, z którym ciężko Adamka gabarytowo porównać ...

gospodarcza katastrofa

gortad / 2011-09-16 11:01
czy Europie grozi gospodarcza katastrofa? czy wystąpienie Grecji ze strefy euro jest w ogóle możliwe? a jeśli doszłoby to do skutku, to faktycznie zupełnie zdestabilizuje Unię Europejską? Jaki jest odzew na te informacje wśród obywateli państw ubiegających się o członkostwo w UE, czy dużo jest tam zwolenników tego kroku, czy może raczej liczba eurosceptyków rośnie? o tym się w ogóle nie mówi, a ciekaw jestem czy Chorwacja nadal jest pewna swej chęci członkostwa?

choroba pracwonika

gortad / 2011-12-05 11:24
Jeżeli choroba pracownika przerwie jego urlop, to kiedy pracodawca jest zobowiązany to udzielenia dalszej części urlopu, którą pracownik spędził na chorobowym?

Re: choroba pracwonika

gortad / 2011-12-05 14:32
tak coś mi nie grało, że odmawiają mi jego udzielenia, ale w takim wypadku poczekam do marca :/

sprzęt od WOŚP nie trafi do szpitali?

gortad / 2012-01-16 12:55
To jest klucz ustawowych niedomówień, tyle że zwykle przepisy były możliwe do obejścia przez różne interpretacje, a tu raczej wprowadzany jest oczywisty zakaz, ministerstwo znów wychodzi na zupełnie niekompetentne i tłumaczy, że każdą sprawę będzie rozpatrywało indywidualnie - powodzenia :P

Najnowsze wpisy