Forum

Komentarze użytkownika "gortad"

Komentarze użytkownika: gortad

sprzęt od WOŚP nie trafi do szpitali?

gortad / 2012-01-16 12:55
To jest klucz ustawowych niedomówień, tyle że zwykle przepisy były możliwe do obejścia przez różne interpretacje, a tu raczej wprowadzany jest oczywisty zakaz, ministerstwo znów wychodzi na zupełnie niekompetentne i tłumaczy, że każdą sprawę będzie rozpatrywało indywidualnie - powodzenia :P

Re: choroba pracwonika

gortad / 2011-12-05 14:32
tak coś mi nie grało, że odmawiają mi jego udzielenia, ale w takim wypadku poczekam do marca :/

choroba pracwonika

gortad / 2011-12-05 11:24
Jeżeli choroba pracownika przerwie jego urlop, to kiedy pracodawca jest zobowiązany to udzielenia dalszej części urlopu, którą pracownik spędził na chorobowym?

gospodarcza katastrofa

gortad / 2011-09-16 11:01
czy Europie grozi gospodarcza katastrofa? czy wystąpienie Grecji ze strefy euro jest w ogóle możliwe? a jeśli doszłoby to do skutku, to faktycznie zupełnie zdestabilizuje Unię Europejską? Jaki jest odzew na te informacje wśród obywateli państw ubiegających się o członkostwo w UE, czy dużo jest tam zwolenników tego kroku, czy może raczej liczba eurosceptyków rośnie? o tym się w ogóle nie mówi, a ciekaw jestem czy Chorwacja nadal jest pewna swej chęci członkostwa?

walka Adamka z Kliczko

gortad / 2011-09-12 13:18
walkę śledziłem na gazecie, słowne sprawozdanie wizji nie zastąpi, ale żal mi było zasilać tą złodziejską stację... żal Adamka, ale nie można mówić o całkowitej porażce, nokautu nie było, wytrzymał 10 rund z rywalem, z którym ciężko Adamka gabarytowo porównać ...

spadek cen paliw

gortad / 2011-08-23 09:35
zapowiadane są spadki cen paliw od nowego roku. ciekawe czy to tylko kolejne spekulacje czy może faktycznie znów za litr benzyny zapłacimy mniej niż 5 zł? podobno sytuacja w Libii ma ustabilizować ceny paliw...

Czy warto kupić mieszkanie u dewelopera?

gortad / 2011-08-11 09:20
od dewelopera kupujesz mieszkanie a pomóc Ci w tym może pośrednik z biura nieruchomości

kara pieniezna za odmowienie rachmistrzowi!

gortad / 2011-06-16 13:11
poza tym czemu ktoś miałby odmawiać spisu ?

czy komornik może zająć odszkodowanie

gortad / 2011-05-19 14:32
witam,
chciałem zapytać czy jeśli przysługuje nam odszkodowanie za zniszczony samochód to czy komornik, który nas nęka może je zająć? czy nie ma takiego prawa?

jak sprawdzić pracownika w KRD?

gortad / 2011-05-06 13:35
witam,
chciałam wynająć osobę prywatną na remont domu, ale czy mogę sprawdzić osobę tą w KRD posiadając jego PESEL i dane osobowe tej osoby? czy muszę mieć jego zgodę?

dotacje dla firm jakie wady a jakie zalety?

gortad / 2011-04-28 10:47
witam,
zastanawiam się nad rozpoczęciem własnej działalności, czy staranie się o pozyskanie środków z Unii czy PUP jest dobrym pomysłem, jakie są wady a jakie zalety takich dotacji?

radca prawny a rodzinne sprawy

gortad / 2011-03-30 15:30
Witam,
Jeśli szykuje się rozwód, który nie będzie polubowny to od razu trzeba zatrudniać adwokata, czy może radca prawny może być przedstawicielem jednej ze stron?
dziękuję za pomoc
gortad / 2011-03-29 14:05
ile urlopu przysługuje po trzech miesiącach pracy na umowie na czas określony?

praca w policji - odpowiedzi do testów

gortad / 2011-03-28 14:03
chcę starać sie o pracę w policji, przed przystąpieniem do rekrutacji chętnie zapoznałbym się z odpowiedziami do testów z wiedzy ogólnej? czy wiecie gdzie moge takie znaleźć?

Najgorsze banki...

gortad / 2011-03-25 14:13
mnie najbardziej wkurzyło konto w wbk, sami do mnie przyszli namawili, zgodził się człowiek i karty się nie doczekał, po kilku interwencjach po prostu zrezygnowałem bo skoro na wstępie się nie wywiązują z umowy to czemu później ma być inaczej

Najnowsze wpisy