Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: DSS

gracz79 / 2012-04-25 22:01 / Bywalec forum
Nowy prezeses p Roman moze sie spelnic 2 rolach albo ,,kozla ofiarnego,, albo ,,uzdrowiciela,, W Kolastynie mial troche prostsza sytuacje,tutaj bedzie ciezej.Upadlosc ukladowa wg mnie bedzie zatwierdzona natomiast problemy beda sie ciagnac latami.Sam prezes mowi ze ok 4 lat i mysle ze to optymistyczna wersja.Co do kursu akcji bbedzie jeszcze ostro bujac i to w 2 strony.Co do kwot jakie tu padaja tzn 3 zl 4 zl bedzie ciezko.Najbezpieczniejsze sa tu pozycje jednodniowe z ,,palcem na Enterze,,

Re: PBG

gracz79 / 2012-04-25 22:05 / Bywalec forum
NN100 / 94.154.30.* / 2012-04-24 12:06 .MYŚLĘ ŻE DNO UBITE ]]]]]]]]]]]]] -Ja niestety jestem przekonany ze dno nie zostalo ubite i proba wylamania sie z 20 zl jeszcze nastapi.Przed PBG jak i PXM jeszcze dluga droga...

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-04-27 10:26 / Bywalec forum
Tak ktos pilnuje zeby kurs nie szedl do gory ze az trudno uwierzyc,ale wystarczy przejrzec historie transakcji.Za kazdym razem gdy zaczyna isc do gory ktos wywala 5 akcji aby uwalac kurs.To ze prowizja jest wieksza niz sama transakcja nie ma znaczenia.Chodzi o to ze ktos czeka na wieksze spadki na gieldach aby moc sie zaladowac i dlatego nawet w lepsze dni by nie doszlo do wzrostow

Re: IBSYSTEM

gracz79 / 2012-04-28 00:45 / Bywalec forum
Ogladalem dzisiaj wywiad w tvncnbc z p Narkiewiczem i co do PC Guard wynik dla CTC bedzie ok.Co do DSS to nie wiem czy dobrze ze sie w to dalej ,,pchaja,,ale jak dobrze poczytac to w to wszystko z DSS zamieszani sa rowniez politycy od bylego premiera Marcinkiewicza zaczynajac Na corce pana Schetyny konczac.Wiec majac do wyboru Calatrava-wyjsc ze strata czy poczekac na dalszy rozwoj sytuacji wybrali to drugie.Z 2 projektow zaczetch w zeszlym roku jeden z nich moze byc zrealizowany w 3 kwartale choc szczegolow jeszcze nie podali.Gdybym mial doradzac na swoim przykladzie to wyjscie po tych cenach z CTC wydaje sie bezpodstawne natomiast tym ktorzy sie przygladaja spolce-poczekac az dojdzie do transakcji odnosnie PC Guard i wyjasni sie temat DSS.Patrzac na wyceny historyczne poziomy na wejscie sa ok ale jak zawsze istnie ryzyko ze moze byc jeszcze taniej,wiec decyzje kazdy musi podjac sam :)

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-04-30 17:32 / Bywalec forum
JEDNO JEST PEWNE,, zwykły łoś / 89.239.127.*-KULTURA OSOBISTA TO TWOJA SLABA STRONA

Re: PETROLINV

gracz79 / 2012-04-30 21:15 / Bywalec forum
Zawsze lubie wejsc na to forum choc nigdy OILA nie mialem.Nie ma takiego forum nigdzie jak forum OILA nawet na Biotku znajdzie sie ktos kto wierzy w zyski a tu.....zupelnie nikt.Powstaje pytanie-po co to trzymacie.Jedna akcja na pamiatke rozumiem ale reszta....no coz

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-04-30 21:19 / Bywalec forum
A ja wszystkim gosciom oraz gospodarzowi Bigowi zycze udanej majowki-oderwac sie ciut od tego wszystkiego i nalezycie sie odprezyc.Pozdrawiam

Re: CEDC

gracz79 / 2012-05-01 20:20 / Bywalec forum
,,Ponadto, kierownictwo Spółki złoży sprawozdanie z wyników Spółki za rok 2011 oraz udzieli odpowiedzi na pytania
akcjonariuszy,,-tu bym sie juz szalu nie spodziewal i kursem moze znowu szarpnac.Nie znajduje tez nigdzie w tym wyciagu powodu do takiej radosci ale mniejszosciowych to cieszy bez wzgledu na powod.Obroty W USA na papierku srednie.Wg mnie najwazniesze bedzie ogarniecie spraw na rynku rosyjskim bo bez tego ciezko bedzie o zysk netto firmy a tym samym o stabilne fundamenty spolki.Nie zmienia to jednak faktu ze czesc osob ma udana majowke :}

Re: PBG

gracz79 / 2012-05-01 20:37 / Bywalec forum
Przyznaje ze ziom 111 robi dobra robote na tym forum.Fakt ze duzo wtopil ale przeciez informacje ktore znajduje i wkleja na forum moglby zachowac dla siebie.Co do PBG to podobnie jak PXM jest niedowartosciowane pod warunkiem,,ze nie oglosi upadlosci,,Chwilowo nic na to nie wskazuje.Sprzedaz Hydrobudowy i Aprivi zalatwi czesciowe problemy ale problem egzystencji tak duzego molochu nadal pozostanie.Potrzebna bedzie dalsza restrukturyzacja.PBG chce dzialac w energetyce.Jest w niej co robic tyle ze to wszystko jest odwlekane tak dlugo jak sie tylko da.Ponadto ALSTOM I PXM beda stanowic duza konkurencje.No coz ja PBG w portfelu nie mam ale przynaje ze jak rozwieja sie moje watpliwosci wejde w ta spolke bo dlugoterminowo 200 proc :) czemu nie...ale jeszcze nie teraz

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-08 01:46 / Bywalec forum
A ja mysle ze kazdy ma prawo do wlasnych opini.Ci ktorzy posiadaja akcje w tym i ja licza na wzrosty inni tjk bolo1 czekaja na ,,duze,, spadki.Jedna z tych stron napewno ma racje a ktora...tego nie wie tak naprawde nikt.Co do dzisiejszej sesji cos drgnelo bo juz nie tyle chodzi o wzrost procentowy jak bardziej o obroty.Czy byl to chwilowy skok czy nie przekonamy sie na nastepnych sesjach

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-08 16:08 / Bywalec forum
Tak jak wczoraj wspomnialem cos drgnelo.Zostal wygenerowany sygnal kupna i dzisiaj nie zostal zanegowany wiec obowiazuje trend wzrostowy.Wzrosty pewnie bylyby wieksze ale WIG20 na minus 1 proc wielu zniecheca.Co do AT to pierwszy opor 0.85 potem okolice 1 zl.Mysle ze jeszcze chwile na to poczekamy bo musialby sie tez zmienic nastroj na parkiecie.Chwilowo cieszmy sie z tego co mamy...:)

Re: POLIMEXMS

gracz79 / 2012-05-11 11:11 / Bywalec forum
producent wideł / 188.33.67.* / 2012-05-11 09:51 .+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia .wielka zwała uciekaććććććććććć -staram sie nigdy nikogo nie krytykowac ale ty jestes ponizej wszelkiej krytyki

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-05-12 13:33 / Bywalec forum
Mysle ze i nasz Bigu wroci jak i kiedys wroca wzrosty.Na ta chwile wszystko wyglada nieciekawie tzn. w Grecji nie uda sie stworzyc rzadu w takiej formie o jakiej marzy Europa.Wyjscie z Grecji moze wywolac lawine tzn w kolejce ustawia sie Hiszpania Wlochy itd.Coraz wiecej ludzi zaczyna grac na spadki i upadek strefy euro.Jednym slowem armagedon....i wtedy gdy juz nikt nie widzi cienia nadzieji pojawia sie nowa hossa-czego i sobie i wszystkim zycze

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-14 18:06 / Bywalec forum
Uwalili dzisiaj Midasa na cacy-pozostaje tylko zostawic ta sesje bez komentarza

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-05-17 19:21 / Bywalec forum
Co do Midasa to tak jak z WIG20 -tyle ze jesli sa wzrosty na WIG20 to na Midasie sa duzo wieksze jezeli natomiast spadki to mamy jak naprzyklad dzisiaj.W takich dniach AT mozna schowac w kieszen:).Teraz sa mozliwe 2 scenariusze i oba bardzo mozliwe.Spadki beda podobne jak na przelomie sierpnia-pazdziernika2011 a w przypadku wyjscia Grecji duzo wieksze.Jest tez 2 opcja i wcale jej nie mozna wykluczyc: Jesli spadki w USA beda nabierac sily oglosza QE3 (wybory prezydenckie wiec nie mozna pozwolic na krach na gieldach} W Europie natomiast EBC rozpocznie skup obligacji od krajow tjk Hiszpania Wlochy aby niedopuscic do rozpadu strefy Euro.Pani Merkel oglosi z Francois Hollande kolejny sukces i powroca wzrosty na kolejny rok moze dwa.Obie wersje sa prawdopodobne wiec niech kazdy sam decyduje.Ja kiedys spanikowalem -sprzedalem a potem czulem sie jak jelen.Teraz postanowilem poczekac co tez nie daje zadnej pewnosci ze dobrze :)

Najnowsze wpisy