Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: Kolejne starcia w Egipcie. Tragiczne doniesienia

gracz79 / 2013-07-06 02:33 / Bywalec forum
dziki kraj

Re: PBG

gracz79 / 2013-07-08 14:13 / Bywalec forum
Borys 12 pamiętam Cię z CEDC jak pisałeś ty pojawiasz się wszędzie tam gdzie nie widać szans dla spółki :) jesteś jak zły omen :)Ja tego nie mam i nie zamierzam w to wchodzić.Zastanawiają mnie jedynie Twoje komentarze-co one mają na celu??Taki dobry jesteś ,, wujek,,i ostrzegasz innych?
Niech sobie każdy robi jak uważa-ktoś musi być dawcą a ktoś biorcą :)

Re: pomiędzy synonimem a Lebowskim

gracz79 / 2013-08-28 11:36 / Bywalec forum
Ja nie jestem takim pesymistą jak synonim choć wiele prawdy jest w tym co pisze ani takim optymistą jak Bigu na którego kącik też często zaglądam i wiele rad cenie.Tak jak już pisałem kiedyś mamy i będziemy mieć trend boczny- przynajmniej przez jakiś czas.,,Gruby,, dobrze na tym zarabia więc po co coś zmieniać. Kiedy ocieramy się o dolne granicę w eter płynie dobre info a na oporach że jednak nie jest tak dobrze( a to gospodarka a to Syria-zawsze coś się znajdzie)Choć kiedyś na pewno wszystko j**...to uważam że to jeszcze nie czaa i w tym boczniaku jeszcze będziemy się bujać. Wig 20 oraz szeroki od 2 lat grany jest technicznie i daje zarobić więc po co coś chwilowo zmieniać

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-10-18 14:39 / Bywalec forum
Witam dawno tu nie zaglądałem ale Dude też niezbyt aktywny :) Prawda jest taka , że wiele słów nie potrzeba wylewać na forum jeśli ma się stabilne firmy a wzrosty i korekty były i będą.Ja długo też myślałem nad SNS i jak go miałem to na krótko Teraz ze 3 miesiące siedzi w moim portfelu i sprawia radość Przyznam szczerze że myślałem że Syrią będzie większa zadyma ale przycichło USA się dogadały z budżetem więc parę miechów mogą ciągnąc na minusie więc i może rajd świętego Mikołaja będzie :) Co do BRS nadal mnie nie przekonuje.Pozdrawiam wszystkich tu zaglądających

Re Kupa śmiechu

gracz79 / 2014-01-09 18:03 / Bywalec forum
To nie pierwsza i nie ostatnia sytuacja na giełdzie ,,Europy, pt. GPW dlatego jak wg mnie jedynym stabilnym jest DAX tam o takich cyrkach nie słyszałem. CEDC nauczyło mnie szybko rozumu na GPW i zamknąłem rachunek w tym śmiesznym kraju ( przy czym SL i tak zwolnił CEDC przy 11 zł a jak skończyło każdy wie)
Jedynie spółki skarbu państwa jak KGHM I PGE itp raczej się nie wyzerują...cała reszta no cóż w warzywniaku wszystko jest możliwe. Pozdro dla canary wharf (pamiętam z cedka :) )
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
na koniec starsze

Najnowsze wpisy