Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

gracz79 / 2012-11-22 01:14 / Bywalec forum
1.BEDE PISAL JAK MI SIE PODOBA A JAK CHCESZ PODAJ MNIE DO SADU haha !!!!!!!!
2 ;;Nie rycz!!!!!!!

Re: EKOEXPORT

gracz79 / 2012-11-23 13:23 / Bywalec forum
Podoba mi sie ta spolka ale jak i do kazdej innej trzeba miec odpowiedni dystans.Wg mnie dobrze opisuje sytuacje ponizsza wypowiedz
,,- Liczby wyglądają nieciekawie. Skoro nie ma sprzedaży, to nie może dziwić fakt, że zysk ze sprzedaży nurkuje pod wodę, bo koszty stałe ponosi się cały czas. Strata w III kwartale wyniosła 0,5 mln zł, w porównaniu do 4,5 mln zysku w poprzednim roku. Na poziomie wyniku operacyjnego wynik staje się porównywalny, bo w pozostałej działalności operacyjnej zaraportowano przychody ze sprzedaży technologii na kwotę prawie 4 mln zł. Zysk netto nie wygląda źle, ale powstał w dość nieoczekiwanym miejscu. Przepływy operacyjne są ujemne, ponieważ odbiorca technologii jeszcze nie zapłacił. W bilansie tego nie widać, ale z rachunku CF wynika, że spółka zaciągnęła 3,7 mln kredytów, jednocześnie udzielając pożyczki obcemu podmiotowi na kwotę 2,6 mln zł. Dodatkowo spółka kupuje akcje własne i to wcale nie za małe kwoty – 1,3 mln zł. Przyznam, że to dziwna konstrukcja i postępowanie, skoro zaciął się core business spółki. – napisał Paweł Bieniek, analityk StockWatch.pl w podsumowaniu wyników kwartalnych

Re: Odcinkowy pomiar prędkości. Nowe fotoradary na polskich drogach

gracz79 / 2013-01-05 13:44 / Bywalec forum
DZIADOWSKI RZĄD TO I DZIADOWSKIE POMYSŁY- NIEMCY BUDUJĄ AUTOSTRADY A W POLSCE FOTORADARY.MOŻE TO NIE PATRIOTYCZNE ALE DZIWIE SIĘ ŻE POLSKA ODZYSKAŁA NIEPODLEGŁOŚĆ

Re: EFH

gracz79 / 2013-03-15 13:20 / Bywalec forum
Pamiętam jak ,,spuszczałem,, tą spółkę z portfela po 0.56 z małym zyskiem przed resplitem. A ona zaraz znów tyle będzie kosztować. Współczuje wszystkim umoczonym. Zbierzcie się razem tjk próbują na Petrolu i dobierzcie się do zarządu. Giełda rzadko kłamie a obecna wycena świadczy o kondycji tej ,,firmy,,

Re: "Polska jest w bardzo trudnej sytuacji"

gracz79 / 2013-03-24 02:49 / Bywalec forum
IMAO

Re: GPW dużo lepsza od zachodnich parkietów. Ile to się utrzyma?

gracz79 / 2013-03-28 19:27 / Bywalec forum
NASTĘPNY WRÓŻBITA -ZASTANAWIAM SIĘ KTO SŁUCHA TAKICH LUDZI JAK TY SYNONIM LUB TYCH CO WRÓŻĄ W DRUGĄ STRONĘ TZN WZROSTY.MACIE JAKIEŚ KOMPLEKSY????????KAŻDY ROBI JAK UWAŻA A WAS MA W D....

Re: MIDAS

gracz79 / 2013-04-03 15:22 / Bywalec forum
jak na razie brak siły do dalszego wybicia a i ogólne nastroje na giełdzie nie pomagają

Re: CDRED

gracz79 / 2013-04-03 15:26 / Bywalec forum
dr jackie i mr hyde-2 osoby są w jednej osobie a tym samym IP hehe mają ludzie swój świat

Re: Inwestorzy z Książęcej stracili cierpliwość

gracz79 / 2013-04-03 17:45 / Bywalec forum
słabo mi jak czytam takiego anal...

Re: GPW: Jest niewielka szansa, że ceny akcji pójdą w górę

gracz79 / 2013-04-07 23:59 / Bywalec forum
Jak czytam tych anali... robi mi się słabo-od kiedy wydarzenia w naszym kraju mają wielki i kluczowy wpływ na GPW?? Giełda bez Europy albo USA nawet porządnego bąka nie umie puścić. Tyle w temacie

Re: BIOTON

gracz79 / 2013-04-11 23:37 / Bywalec forum
Pamiętam jak tłusty Lechu ,,zarabiał ,, tu na lemoniadę a posiadacz z podkarpacie zarabiał na groszu i dostatnie sobie żył jeżdżąc po sanatoriach hehe. Jak pisałem ze Bioton Petrol i inne tego typu ,,super spółki,, należy omijać dostawali białej gorączki. Rynek się nie myli i spółka jest gdzie jest...a tamci panowie-no cóż każdy dopowie sobie sam.Ja im życzę powrotu do zdrowia :)

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-18 14:13 / Bywalec forum
Witam Dude i pozostałych forumowiczów Dawno tu nie zaglądałem ale widzę że synonim się tu przyplątał i spamuje.Synonim spadaj do swojej piaskownicy Nikt tu CIĘ tu nie lubi Kolego felos a co do Twojego zapytania Wig 20 jest w miarę stabilny przez co zyski lub ewentualne straty nie są tak bolesne.Jeżeli interesuje Cię większe ,,ryzyko,, poszukaj w Wig 40.Szukaj spółek o małym zadłużeniu a mimo to mocno przecenionych

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-19 02:00 / Bywalec forum
Synonim jesteś pusty jak bęben Ja jeszcze nie widziałem żebyś kiedyś napisał że giełdy będą rosły.Jak na giełdzie są spadki skaczesz z radości jak gówniarz w piaskownicy natomiast jak są wzrosty jak szczur zaszywasz się i nie widać cię kilka dni.Jedna dobra rada poszukaj ortopedy-zacznij się leczyć na nogi, kręgosłup itp. bo na mózg już za późno. Żal mi takich tępaków jak ty- nawet nie warto strzelać bo kula 2 tygodnie mózgu by szukała..

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-19 11:08 / Bywalec forum
Synonim nie będę się wdawał z Tobą w dalsze dyskusje zgodnie z powiedzeniem...
,,Nie dyskutuj z "głupcem", bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem,,

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2013-06-29 03:20 / Bywalec forum
Witaj Bigu,Na naszym warzywniaku nie było chociaż nudno w tym tygodniu.Myślę ze nowy miesiąc powinien przynieść wzrosty( do jakich poziomów nie ma sensu wróżyć) Dziś sie ,,uśmiałem,, z pertola i Polimeksu.Petrol czyt,,spkuła,, ale z Polimeksem to już dawno tak się źle nie działo.Choć wygląda jak spadający nóź to aż ciężko mi uwierzyć że zmierza do upadłości.Ratują się drukując nowy papier rząd jakoś chyba też wspomaga...Jakie TY masz zdanie na temat PXM??Ja chwilowo bez akcji od 2 tyg bo ten marazm był ,,podpadający,,ale myślę że pasuje znów wejść(choć niekoniecznie w PXM :)

Najnowsze wpisy