Forum

Komentarze użytkownika "gracz79"

Komentarze użytkownika: gracz79

Re: Zapisy na akcje ZE PAK. Cena maksymalna ustalona na 33 złote

gracz79 / 2012-10-10 18:35 / Bywalec forum
Ja już nic od Skarbu Państwa nie kupie-tam są gorsi szulerzy niż Krauze i Patrowicz razem wzięci.Wystarczy sięgnąć pamięcią jak startowało PGE JSW TAURON itd Jeszcze PZU sie jakoś trzyma ale przecież my klienci wpłacamy im grubą kasę.

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-10-11 19:30 / Bywalec forum
NFI Midas: finansowanie do końca października, emisji nie będzie-parkiet.com

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-10-17 21:45 / Bywalec forum
Witam Biga i reszte zagladajacych na to forum.Co do PAK to mam mieszane uczucia.Pamietam JSW PGE TAURON. Jedno jest pewne Skarb Panstwa nigdy tanio nie sprzedaje a przykład JSW jest tego dobrym obrazem.Moze PAK da zarobic jak niegdys PZU ale ja jednak sie nie pisze-brak zaufania.Jednak jak patrze na ogolny nastroj na rynkach to mnie osobiscie sie podoba.Tzn niepewnosc brak optymizmu brak naganiaczy na wzrosty itd.Ktos kiedys madrze powiedzial ze prawdziwa hosse buduje sie wlasnie na podlozu drobnego strachu a tak wlasnie jest.Rzady drukuja pieniedza ktore jak dobrze pokazuje historia nie trafiaja do realnej gospdarki(niestety)tylko na rynki finansowe.Wiec zgadzam sie tu z Bigiem i wg mnie hossa stoi za drzwiami tylko potrzeba cierpliwosci.Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-10-27 19:34 / Bywalec forum
Witam Biga i pozostałych forumowiczów.Dawno tu nie zaglądałem ale dobrze,że kącik jest aktywny i że piszesz.Ostanio była jakaś pausa :) Z tego co czytałem rozglądasz się za kolejną perełką.Moje pytanie co do Sygnity(nie uważam że to perełka ale kto wie..).Co myslisz o obecnej wycenie C/WK 0.66 i obecnych fundamentach.Wg mnie na minus spore zmiany w zarządzie słabe półrocze.Na plus wygrany nowy przetarg oraz duże szanse ,że e-podatki jednak zostaną przyznane.Możliwe jest też kolejne wezwanie ale wg mnie nie przez Asecco.Pozadrawiam

Re: CEDC

gracz79 / 2012-10-30 19:19 / Bywalec forum
widełeki 2,75 - 4,13

Cytat z raportu 9 lipiec 2012:

..... 2. Odsetki przypadające do zapłaty od (i) od Nowych Obligacji przed Zamknięciem
Drugiego Etapu Transakcji, mogą wedle wyboru Kupującego oraz po Zamknięciu Drugiego Etapu Transakcji (zdefiniowanego w Zmienionej Umowie Sprzedaży Papierów Wartościowych), być efektywnie wypłacone w Akcjach Zwykłych po cenie 3,44 USD za jedną Akcję Zwykłą, (ii) od Obligacji Odnowionych, w terminie do dnia 30 czerwca 2014 zostaną efektywnie wypłacone w Akcjach Zwykłych, w liczbie wyliczonej jako iloraz kwoty odsetek przypadającej do zapłaty za dany okres i średniej ceny ważonej wielkością obrotów („VWAP”) Akcji Zwykłych (znajdujących się w obrocie na Nasdaq) z okresu 5 dni , pod warunkiem, że VWAP nie może nigdy przekroczyć 4,13 USD ani być niższa niż 2,75 USD
(„Kwotaod Obligacji Dodatkowych: do 31 grudnia 2013 r., zostaną efektywnie wypłacone w Akcjach Zwykłych, po cenie stanowiącej iloraz kwoty odsetek przypadających do zapłaty za dany okres przez Kwotę VWAP;..."

O ile dobrze rozumiem w tych okolicach sie bedzie krecic a co ponizej warto brac

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-11-07 17:44 / Bywalec forum
Dzisiaj pojawila sie czarna brzydka swieca co moze zapowiadac powazniejsza korekte.Anale daly sygnal kupna a rynek standardowo zrobil swoje

Re: CEDC

gracz79 / 2012-11-09 00:00 / Bywalec forum
http://rss.feedsportal.com/c/32890/f/530153/s/2560b848/l/0L0Sparkiet0N0Cartykul0C270H1290A3150Bhtml/story01.htm-i nasz Sobol pewnie znowu zawiesi notowania do podania wynikow

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-11-12 23:04 / Bywalec forum
A tu z innej beczki -troche AT

,,Midas - popyt wypracował sobie obecnie dość ciekawą sytuację, w ramach której na wykresie pojawia się czytelny, poziomy opór, zlokalizowany przy cenie 0,77. Jeśli bariera ta zostałaby w oparciu o wysokie wolumeny zaatakowana, można by liczyć na otwarcie dalszej drogi na północ w ramach kontynuacji średnioterminowej struktury wzrostowej. Warto również zauważyć, że nieznacznie powyżej 0,77 znajduje się również długoterminowa linia bessy, stanowiąca element zwiększający znaczenie ewentualnego wybicia. Rolę wsparcia pełni obecnie poziom 0,66 i zejście poniżej tego pułapu prowadziłoby do znacznego pogorszenia krótkoterminowego obrazu technicznego,,
Na chwile obecna po zjezdzie na 0.70 troche sie kisimy ale lepsze to niz sanki w dol(bo po tamtej korekcie i wolumenie nie mialem dobrego przeczucia)
Cierpliwym i wytrwalym zycze samych zyskow

Re: MIDAS

gracz79 / 2012-11-12 23:04 / Bywalec forum
A tu z innej beczki -troche AT

,,Midas - popyt wypracował sobie obecnie dość ciekawą sytuację, w ramach której na wykresie pojawia się czytelny, poziomy opór, zlokalizowany przy cenie 0,77. Jeśli bariera ta zostałaby w oparciu o wysokie wolumeny zaatakowana, można by liczyć na otwarcie dalszej drogi na północ w ramach kontynuacji średnioterminowej struktury wzrostowej. Warto również zauważyć, że nieznacznie powyżej 0,77 znajduje się również długoterminowa linia bessy, stanowiąca element zwiększający znaczenie ewentualnego wybicia. Rolę wsparcia pełni obecnie poziom 0,66 i zejście poniżej tego pułapu prowadziłoby do znacznego pogorszenia krótkoterminowego obrazu technicznego,,
Na chwile obecna po zjezdzie na 0.70 troche sie kisimy ale lepsze to niz sanki w dol(bo po tamtej korekcie i wolumenie nie mialem dobrego przeczucia)
Cierpliwym i wytrwalym zycze samych zyskow

Re: CEDC

gracz79 / 2012-11-13 18:40 / Bywalec forum
Zanim postawicie krzyzyk na CEDC dobrze by bylo sie zorientowac jaka jest wartosc likwidacyjna spolki w odniesieniu na jedna akcje.Cala reszta to spekulacja.Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

gracz79 / 2012-11-15 02:03 / Bywalec forum
Witaj Dude ,jakis czas tu nie zagladalem ale widze ze te szumowiny dalej sie kreca za Toba.Pewnie wszystko przez zazdrosc.Kazdy chcialby miec twoja srednia na SNS :) Fundamenty sa ok ,zysk raz mniejszy raz wiekszy jak to w kazdym biznesie.Po ostatnim raporcie to widac.Mam chec na SNS ...jedno male ale C/WK.Twoje zdanie...czekac az sie jeszcze skorekci czy brac i zapomniec?

Re: Boryszew i Impexmetal mogą nie wypłacić dywidendy. Skupią się na...

gracz79 / 2012-11-15 18:15 / Bywalec forum
te firmy zeszly na psy-amen

Re: CEDC

gracz79 / 2012-11-18 13:26 / Bywalec forum
http://www.parkiet.com/artykul/9,1292077-CEDC-podalo-wyniki-za-III-kwartal.html-wyniki na kolana nie powalaja ale gra wiadomo ze idzie o przejecie.Tariko z kumplem Kauffmanem zagrozili ze jak nie przejma kontroli to sie wycofaja.Zarzad CEDC dobrze im odpowiedzial,zeby oglosili wezwanie na 100 proc.Pod to teraz rozpocznie sie gra....

Re: Niedoszly zamach na polskie władze. Są kolejne zatrzymania

gracz79 / 2012-11-20 21:39 / Bywalec forum
Czy jest to prawda...hm znajac naszych politykow i brak nowych tematow mozna watpic.Jezeli to jednak prawda to az tak bardzo tez mnie nie dziwi. Hasla przedwyborcze typu,,,i zeby zylo nam sie lepiej itd...pokazuja ze zyje sie coraz gorzej.Nie popieram przemocy nawet na politykach ale takie sytuacje beda sie powtarzac.Kultura polityczna politykow jest gorsza niz kultura swinek morskich w terarium.Facet mial dosc.Dziwi mnie jednak ,,,ze taki madry a taki glupi...i dal sie zlapac

Re: Kara dla internauty za wpis po śmierci polskiego żołnierza w Afganistanie

gracz79 / 2012-11-21 21:49 / Bywalec forum
KAZDY POWINIEN MIEC PRAWO WYRAZAC SWOJE OPINIE JEDNAK PIOTR G PRZEKROCZYL GRANICE SMAKU:MOZNA NIE POPIERAC POLSKICH DZIALAN ZBROJNYCH ANI INNYCH DZIALAN ZBROJNYCH ALE BICIE BRAWA KIEDY GINIE MLODY CHLOPAK JEST NIE NA MIEJSCU:PRAWDA JEST TAKA ZE JESTESMY MARIONETKAMI W REKACH AMERYKANOW A CI SIE Z NAS SMIEJA I TRWA TO WIELE LAT:ZASTANAWIA MNIE ILE KRAJOW BY POMOGLO POLSCE KIEDY DO POLSKI WESZLABY,,WSCHODNIA BRAC;;;NATOMIAST KAZDY KTO JEDZIE DO TYCH DZIKICH KRAJOW CHCE ZAROBIC I MA NADZIEJE ZE MU SIE NIC NIE STANIE I ODDUDNI SWOJE POL ROKU:SZKODA MI TEGO ZOLNIERZA BO MIAL PLANY I NADZIEJE NA PRZYSZLOSC
:::::::::::::::::::::POKOJ JEGO DUSZY::::::::::::::

Najnowsze wpisy