Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: Barcelona czy Manchester ??

greenstar / 2009-05-28 00:23 / Pogromca jeleni
pejsaty................wiesz fajny jesteś.... i cieszę, że wygrałeś...............barcelona w tym sezonie była nie do pokonania.......nie ma sentymentów...............gratuluje..........to nie szczęście tylko analityka...jak na foreksie

Re: irons45 = bax ????

greenstar / 2009-05-28 00:14 / Pogromca jeleni
gorzej..........niespełniona milość

Re: kto leci na poludnie na eur-dol

greenstar / 2009-05-28 00:12 / Pogromca jeleni
jest też teoria okrągłych cyfr......................tam też trzeba uważać.scalpując..............................................jak to pisze sierota 3 kroli w przód - dwa do tyłu

Re: irons45 = bax ????

greenstar / 2009-05-28 00:05 / Pogromca jeleni
hahaha....a właśnie, że nie......podwóje zasieki..............kumasz/

Re: kto leci na poludnie na eur-dol

greenstar / 2009-05-28 00:00 / Pogromca jeleni
na poziomie 185o puściły sl............. pewnie . azja jeszcze pociągnie w dół...........................kalendarium na jutro jest mocne........każda wersja jest mozliwa....................

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 23:10 / Pogromca jeleni
irons45..............chyba dziś będę biegać do rana...............hahahahaha
ps.........Ty wiesz

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 23:02 / Pogromca jeleni
chciałam strzelić klasycznego focha(((((((((( a teraz mam tylko zwykłego doła.....................................
ps nie pocieszaC......grozi agresją

Re: Maks

greenstar / 2009-05-27 22:43 / Pogromca jeleni
dech mi odebralo jak przeczytalam Twoj post............................mega facet.......................mogę przeprościć za słomę, za deszcz, i za slońce też:)))

Re: Gdzie jest BAX ?

greenstar / 2009-05-27 19:51 / Pogromca jeleni
kara, odbierz pocztę

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 19:18 / Pogromca jeleni
i nie tylko dla idiotów.....ja oduszczam..............

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 19:07 / Pogromca jeleni
Aniu,.................napiszę brutalnie.na giełdzie pewnie jeszcze mniej się znasz niż na walutach..................... czy wiesz jaką chciałaś spółkę zakupić/....................ale do tematu...........każdy rozumny czlowiek ma wątpliwości, żale i wylewane smutki na forum niczego nie zmienią......podam Tobie moją metodę na przetrwanie........nie trzymam oszczędności w złotówkach...................dolary zostawię jak pejsaty w skarpecie............................. na siwuchę wymienię franki.a na waciki to wiesz..

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 18:35 / Pogromca jeleni
sorry jolu..nie mam czasu teraz pisać.............zarabiam na waciki.................narka

Re: sierota

greenstar / 2009-05-27 18:18 / Pogromca jeleni
no ba.:))........jak się jest 'tysiącznikiem na forum' to można takie wymagania mieć:)

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 18:05 / Pogromca jeleni
ktoś ma ochotę na kawę z Baleysem/?..............................Anglika nie pytam bo on pewnie po herbatce jest.................jola..............melisa. anka nie dostanie nic za tę słomę, co jej wylazla z butów dziś

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 17:57 / Pogromca jeleni
pejsaty.....................hahaha ty to masz łeb..........'.kupuj jak sprzedają, sprzedawaj jak kupują..................'.

Najnowsze wpisy