Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 18:08 / Pogromca jeleni
tja w portfelu strata jest rzeczywista......tam nie można korektorem poprawić))))

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 18:05 / Pogromca jeleni
Amerykanie dziś nie słuchali naszych cudakow......dONALDINIO - vel slońce Peru ...wyrażnie mówił, że jest ok..................to co się stalo, ze sie zrypalo na NY..............przecież indeks Chicago PMI był tylko - 32,9...i co z tego, ze oczekiwano i tak niskiego poziomu -42p...........................

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 17:42 / Pogromca jeleni
sierota......uważam, że teraz Ty się czepiasz)))))))))) jakaś mala korekta zawsze się może zdarzyć...........hahahahah

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 17:39 / Pogromca jeleni
buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sierota

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 17:17 / Pogromca jeleni
bo tak nie daje mi spokoju jedna kwestjia.........czy indeks dolara spada bo to koniec recesji a tym samym giełdy rosną i wartość indeksu euro rośnie, jest recovery i wzrasta zapotrzebowanie na ropę i surowce...................czy ijest inaczej.........czyli, zeby gieldy mogly rosnąć a wraz z nim ineks euro i cena ropy, surowców-czyli, zebyśmy zobaczyli efekty niby ozywienia.......obniża się wartość indeksu dolara......................skutek i przyczyna.........................

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 17:06 / Pogromca jeleni
ciekawe, czy na forum mamy jakiegoś forumowicza z wykształceniem filozoficznym...............warto byloby porozmawiać o pojęciu teoria.o zalożeniach i tezach oraz przyczynie i skutkach.........................w kontekscie spadku indeksu dolara a wzrostach na gieldach, wartości surowców i euro.....................

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 16:55 / Pogromca jeleni
bidny nie patrz na to.....to tylko podpucha............hahahah

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 16:51 / Pogromca jeleni
tfu...........w trendzie wzrostowym................hahahahhaaa

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 16:50 / Pogromca jeleni
edek...................nie siej defetyzmu.....................to tylko mala korekta w trendzie spadkowym............wielkie mi halo))))

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:48 / Pogromca jeleni
a w mach danych GUS to tylko małe ale wtrące.....po tzw odsezonowaniu wynikow to PKB nie wynosi 0,8%....A 0,4%................ale chyba się czepiam))))

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:38 / Pogromca jeleni
mam radę.........żeby sobie choć dwie pary zostawili..........na gorsze czasy..................jak naciągnął takie rajtuzy na te lekkie główki.............to może nikt ich nie pozna.........i ujdą cało)))....

Re: eur/usd

greenstar / 2009-05-29 16:32 / Pogromca jeleni
najwyżej dziś był kurs 1,415o

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:23 / Pogromca jeleni
jednak mialam dziś dobry dzień............................................z nawału zajęć innych ominęły mnie wizje rudego i zaklinacza węzy........................dobry dzień

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:19 / Pogromca jeleni

a ta druga to poczatki deflacji w eurokolchozie.....

i przechodzenia w fazę depresji.........................oby nie głębokiej

ale kogo to teraz obchodzi))))................jest git
greenstar / 2009-05-29 16:11 / Pogromca jeleni
Mam dwie wiadomości: dobrą i złą.............................................zacznę od dobrej zgodnie z trendem ogolnego optymizmu
KONIEC RECESJII - to ta pierwsza

Najnowsze wpisy