Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: Chora wiara w dolara

greenstar / 2009-05-19 20:27 / Pogromca jeleni
na temat klubów krakowskich się nie wypowiadam.................przypisana jestem rodzinnie innym,,,,,,,,,,,,,,,hahahah chociaż jak los potoczyłby się inaczej to pewnie Crakovii bym kibicowała

Re: Chora wiara w dolara

greenstar / 2009-05-19 20:06 / Pogromca jeleni

ludzie chca wierzyc w lepsze jutro

drogi krakusie, nikt tym ludziom nie zabrania wierzyć, niech każdy pozostanie przy swoim.......a czas pokaże kto miał rację........................................................................................................ps to już się staje męczące.gdy tylko zlotówka podnoszona jest przez interwencje za uszy następuje wysyp tego rodzau postów.ODRÓŻNIJ krótkotrwałe ruchy od dłuższego trendu..........................................pozdrawiam mieszkańca najpięknieszego miasta w Polsce

Re: SIEROTA___do KLUBU

greenstar / 2009-05-19 19:56 / Pogromca jeleni
Powszechny optymizm..........tylko tak jak pisałeś na krosach jpy tego nie widać............................a przecież powszechna jest opinia, ze jen zyskuje w gorszych czasach..............niedopatrzenie? albo at im się nie zralo w czasie z pozostałymi indeksami?

Re: USD-PLN ??

greenstar / 2009-05-19 19:53 / Pogromca jeleni
taki sam scenariusz jak przy ostatniej sprzedaży obligacji, to zaden trend to ręka BGK i tyle - jutro sprzedaż, tylko otoczenie moze już nie być takie laskawe czyli eur/usd i giełdy papierów, dziś na płaskim rynku po godz 17 .................to nic trwałego...............i trudnego

Re: Maniek____Kalendarium 19.05.2009

greenstar / 2009-05-19 16:18 / Pogromca jeleni
tja........od razu lenie...................hahaha owszem jestem dziś trochę nieprzygotowana.............ale zaleglości postaram się szybko odrobić.......................witaj bidnymaniuś

Re: bax----------euro-dolar

greenstar / 2009-05-19 16:05 / Pogromca jeleni
Maks, właśnie zernęłam na kalendarium.....................prawda jest bolesna ale aż taka różnica>

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 16:02 / Pogromca jeleni
M tradycyjnie i z uporem maniaka zieje jadem, ale raczej w stosunku do sieroty, ciekawe dlaczego.................hahahahaha?

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 15:50 / Pogromca jeleni
a ja wczesnym rankiem przylapałam trolla na podszywaniu się pod mój nick na bankierze...............

Re: bax----------euro-dolar

greenstar / 2009-05-19 15:49 / Pogromca jeleni
a ja sobie spokojnie z górki na parze usd/jpy od poziomy 96,63.................i torchę pipsów na gbp/usd ale to rano.................na parze eur/usd też bylam ale trochę za wcześnie weszlam i trochę to trwało na zrobienie paru pipsów............oczywiście na południu teraz spokojnie popatrzę na NY bo jakoś im nie wierzę z tymi spadkami,.................

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 15:40 / Pogromca jeleni
nie wywołuj wilka z lasu...........ale chyba wymęczony ten troll..................hahaha

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 15:31 / Pogromca jeleni
bylam, ale nie miał za dużo czasu , bo praca - albo chciał pokazać jaki to on ważny jest..............hashahaha to wróciłam

Re: do baxa

greenstar / 2009-05-19 15:23 / Pogromca jeleni
bardzo dobry poziom zakupu, widzę, że eur/usd w dół to i usd/pln w górę....................i kontrakty terminowe w NY na czerwono to jak na dziś bingo bax.............ps....już spokojnie wracam do wykresów,,,,,,,,,haahahaha

Re: do kobiet zrobilyscie zakupy????????????????????

greenstar / 2009-05-19 11:41 / Pogromca jeleni
hej aniu, to fakt, trzeba też brać pod uwagę chciwość banków, to zawsze jest ryzyko -poziomy do zakupu są dobre..........

Re: do kobiet zrobilyscie zakupy????????????????????

greenstar / 2009-05-19 11:29 / Pogromca jeleni
edek, może jeszcze coś ugrają do środy - sprzedaż obligacji - bo przecież w tym celu były interwencje na złotym, a w kantorach moze być niżej po ogłoszeniu średniego kursu NBP na dany dzień - ok godz 13-14

Re:witam klub

greenstar / 2009-05-19 11:26 / Pogromca jeleni
to byłby wodospad, gdyby złapano kogoś na manipulacji danymi, i okazało się, że zrewidowane dane są o wiele gorsze, albo, że jakiś większy bank w celu pokazania zysku zrobił takie czary mary w zapisach księgowych, że Madoff się chowa

Najnowsze wpisy