Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: Dynamika PKB UE

greenstar / 2009-05-15 09:24 / Pogromca jeleni
taka Finlandia...pob skorczył się o 10,8%.....................wszyscy wokłó Polski znacząco w dół.........................nie ma co się cieszyć.....do nas też dojdzie i nie będzie zmiłuj.............

Re: Dynamika PKB UE

greenstar / 2009-05-15 09:17 / Pogromca jeleni
sierotko............tyak, to a propos wczorajszych wzrostów na eur/usd...............

Re: Dynamika PKB UE

greenstar / 2009-05-15 09:14 / Pogromca jeleni
Maks w Cze chach też.w calym eurolandzie duza recesja..................o 11 tej dynamika srefy euro.........................pisalam wczoraj, ze masakra...........

Re: bax---------------zakupy

greenstar / 2009-05-15 00:52 / Pogromca jeleni
ps......na dobranoc...........caly wątek warto przeczytac jeszcze raz...........wszystko aktualne............................................miłych snów

Re:do naci

greenstar / 2009-05-15 00:10 / Pogromca jeleni
witaj w klubie banowanych na forum bankiera.........hahaha.....twój post - bez wulgaryzmow i bez przyczyny został usunięty..........wymienilas tylko nick bax.......i to był powod........................................hahahahahhaha

Re: kto jedzie na eur-dol bo ja sie wreszcie doczekalem od obiadu z 1.3570

greenstar / 2009-05-14 21:02 / Pogromca jeleni
reszta posnęla przy kompie..........takie nudy byly.......hahahaha

Re: do zespolu siedzicie na czyms?////////// czy tak jak ja

greenstar / 2009-05-14 14:04 / Pogromca jeleni
inflacja w kwietniu 4%...............aż się nie chce wierzyć

Re: do zespolu siedzicie na czyms?////////// czy tak jak ja

greenstar / 2009-05-14 14:03 / Pogromca jeleni
trochę rano zrobilam pipsów na gbp/usd - i eur/usd........teraz czekam..............o godz 14-tej jest info o inflacji w Polsce za kwiecień spodziewany poziom to 3,8 rdr i 0,5% mdm......to moze być info , które wplynie na pln.............jeżeli wyższe to pln moze się trochę umocnić......przynajmniej na moment

Re: czy ktos gra pod dane USA?

greenstar / 2009-05-14 13:57 / Pogromca jeleni
mój syn miał maturę rok temu, teraz się uczy do sesji..................to już mniejszy stres dla mnie,.......nie planuję więcej bo te wychowywanie chyba niezbyt mi wychodzi, począwszy od mężą, potem syna i nawet kocura rozpuścilam do granic możliwości.................hahaha już nie daję rady z ich zachciankami............hahaha

Re: Maniek_____Bax eur/usd

greenstar / 2009-05-14 13:35 / Pogromca jeleni
tak mysle, że wracają z lanchu angole i zaczynają mieszać, .....bo się nudno zrobiło

Re: Maniek_____Bax eur/usd

greenstar / 2009-05-14 13:29 / Pogromca jeleni
witam,.................sierotko, te optymistyczne teksty EBC to po porannej wypowiedzi Nawotnego.., ktory oswiadczył, że stopy procentowe w strefie euro mogą spaść do zera............hahahah

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-14 00:13 / Pogromca jeleni
troll..............bax już jest w rosyjskiej łazni......................i dobrze się bawi,...........................niestety mój Gruzin dojedzie jutro.........................z nerwów zjadlam twoje paluszki

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-13 23:12 / Pogromca jeleni
no to się bAX przejęzyczyłeś.......................hahahah

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-13 22:58 / Pogromca jeleni
bax.............nie wiem czy rano?.........moze ten szort eur/usd dobiero dojrzeje pozniej................a wiesz, że jezeli się zrealizuje to usd/pln wzrosnie.............ale będę obserwować i dam info..................

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-13 22:35 / Pogromca jeleni
no tak............ja już się wyspałam.................hahahaha.......................dobranoc:)

Najnowsze wpisy