Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 13:18 / Pogromca jeleni
nie ma tragedii, jest parę dni na obrocenie walutą...............na drobne wydatki............hahahah

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 13:03 / Pogromca jeleni
ok - jezeli mozliwy jest ruch korekcyjny na eur/usd do poziomu 1,34 to usd/pln spadek max do poziomu 3,35 - 3,25..............niżej nie widzę......w tej chwili -bo poziom 3,18 juz był i nawet nie doszedł do oporu 3,15............i nie wcześniej niż w maju- choc piszę to bez przekonania.......................na ten tydzień mam inną wizję swiata.............hahahahah -------zobaczymy czy trafna

Re: maniek______do sierota pln/usd AT

greenstar / 2009-04-26 11:32 / Pogromca jeleni
manius ten wariant , który przedstawileś jest też możliwy ale bardziej prawdopodobny wg mnie jest inny wariant , ktory zaklada wzrost na tej parze do poziomow 3,55-60. zakladać można, że jest to koniec korekcynej 4-ki i teraz czas na ruch w górę,................za tym wariantem przemawia - juz nie at - ale tradycyjny wzrost na tej parze w końcówce miesiąca - ze znanych przyczyn. .................mozliwy jest też ruch boczny.............................. na parze eur/usd możliwy jest ruch w górę tylko do poziomu 1330-1340 - bo tam jest gorne ograniczenie kanalu spadkowego - a potem ruch w dół........ para usd/jpy spadki...................to wszystko powoduje, że dla mnie bardziej prawdopodobny jest ruch w górę na usd/pln...............................bo jak wiesz zlotówka sama w sobie nie jest w stanie się umacniać....................hahahaha

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 01:05 / Pogromca jeleni
na dobranoc cytat................'Jesteście jak owce wśród wilków, musicie być roztropni ja węże i niewinni jak gołębice"

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 00:54 / Pogromca jeleni
lew - to też ostra osobka.....trochę zaborcza, ale o rodzine potrafi walczyc jak jej patron.....................pozdrawiam

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-26 00:48 / Pogromca jeleni
to już rozumiem......................moja polowa to też panna......................hahahahahaha

Re: A to co? Kto oslabil PLN?

greenstar / 2009-04-25 21:59 / Pogromca jeleni
ma duży autorytet i może pozwolić sobie na niezależnośc, a do telewizorni przestali go zapraszać za wypowiedz o PEKAO, czarę goryczy przelala jego wypowiedz o przyszlych poziomach S&P 500- wypowiedz chyba z pażdziernika.............................

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 15:47 / Pogromca jeleni
takie są kobiety...................a teraz o Was panowie.......................jesteście prózni i łaśi na pochlebstwa. Na miejscu ani dalej bym traktowala męza jak pana i wladcę. Niech myśli , ze jest mądry, przynajmniej dla nas. Nie krytykowałabym - glośno- jego pomysłów,. O własnych pomysłach mówilabym jakby były jego np 'kochanie, miales rację, że........................ lub jak dobrze, że Ciebie posluchałam i.....................niestety na moją polowę to już nie działa - wręcz odwrotnie jak jestem zbyt mila - staje się podejżliwy......i słusznie........................hahahaha

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 15:38 / Pogromca jeleni
no dobrze napisze...............................................albo nie napiszę........to a propos najnowszej reklamu kabaretu 'MUMIO'

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 15:32 / Pogromca jeleni
nie zgadleś................jak najbardziej dobre jedzonko podać......................

Re: Szczęście mnie opuściło,pomóżcie:(

greenstar / 2009-04-25 14:51 / Pogromca jeleni
pozwolę sobie w tym przypadku z Wami nie zgodzić, takie wykorzystywanie seksu do zalatwiania spraw to nie jest godne szanujących się....nawet przeciwników.......................jest lepsza metoda...............ale chyba o niej nie napisze..................bo mnie tu panowie zjedzą zywcem.........hahahaha
greenstar / 2009-04-25 14:13 / Pogromca jeleni
Jeżeli Chiny posiadają takie rezerwy złota, to w jakim celu jeszcze skupują?................odpowiedż nasuwa się sama aby cena nie spadła...i pokierowac rynek tak aby popyt na zloto róśł a nie spadał

Re: witam w weekend--------------- nie ma sandaczy pouciekaly chyba hmmmm

greenstar / 2009-04-25 13:23 / Pogromca jeleni
bo to sezon na leszcze...............................hahahahaha
greenstar / 2009-04-25 12:53 / Pogromca jeleni
aniu, przeczytaj mój post w wątku sierotki....................a dla męża wymyśl jakieś prace remontowe aby zajął myśli czymś pożytecznym...........................

Re: SIEROTA___do___KLUBU czytanka na weekend

greenstar / 2009-04-25 12:32 / Pogromca jeleni
Warto na chwilę zatrzymać się przy piątkowej sesji na giełdach i forexie. I tak - na parze eur/usd at wskazywala na kierunek 1,27 - z mozliwośćią wzrostu do 1,33------ rynek wybrał tę drugą wesje ale nie z przyczyn np fundamentalnych................to był niezbędny element do wzrostów indeksow na gieldach światowych. W tym samym celu w Londynie selektywnie wybierano informację - lepiej bylo wybrać info o mniejszym spadku sprzedaży niż oczekiwano. Pominieto tę złą - pkb w i kw. .Te pompowanie indeksow w górę, nabiera na sile, co może świadczyć, o końcówce tego trendu. I jeszcze te selektywne wyciąganie starych informacji o chińskiej idei SDR jako alternatywy dla dolara lub info o skupie zlota...............- tu akurat zly wybor bo mógł spowodować reakcję odwrotną. Najbardziej adekwatne do tej sytuacji wydaje się hasło All hands on the desk, a cel sciągnięcie jak najwięcej kapitalu na giełdy. Dawcy kapitału pilnie poszukiwani..................

Najnowsze wpisy