Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: prognozy EURO

greenstar / 2009-04-23 19:06 / Pogromca jeleni
każdy może dostać drugą szansę...................tylko wystarczy się przyznać do błedu, wlasne ego na tym nie ucierpi,..............lepsze to niż iść w zaparte..............i tyle w tym temacie.............. A teraz do Joli.........masz rację wszystkie te przyszłe wydarzenia maja znaczenie, 4 maja i decyzja ebc.....z tym, że ja zrealizowałabym zysk przed samą decyzja................bo jak wychodzi prezes zaczyna się slinić i drapać do doslownie masara jest........parę razy już się sparzylam ...............I jescze jedno miesiąc temu ok 27 - nie jestem pewna - jednego dnia kurs usd/pln skoczył do poziomu 3,57, jak się póżniej okazalo chodzilo o opcje walutowe. Moze to banki trzymają kurs od dołu aby zarobic na opcjach,........niczego nie mozna wykluczyć.

Re: prognozy EURO

greenstar / 2009-04-23 18:53 / Pogromca jeleni
droga alu...............masz rację i kropka.............................milego dnia

Re: bax witajcie dolar 3.35- 3.45

greenstar / 2009-04-23 15:46 / Pogromca jeleni
bax - przypomne Ci twoje slowa.....zarobiłeś???????????// nie mozna rozważać co by było gdyby bylo......................jutro też jest dzień.......................na dziś kończę..................bawcie się grzeczniie......narka

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 15:42 / Pogromca jeleni
myslę, że każdy jest dziś zadowolony......................na dziś kończę, zamykam laptopa..........................czas na spotkania w realu.........milego dnia

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 15:38 / Pogromca jeleni
wyszłam na poziomie 1,3009 eur/ usd zaczyna odbijać.......................

Re: SIEROTA MARYCHA__GBP/USD__bedzie zawracac i mozna zarobic

greenstar / 2009-04-23 15:34 / Pogromca jeleni
na kursie eur/usd.....zaczyna odbijac.....ja wyszlam na poziomie 1,3009........................

Re: do dziewczat --------------- zakupy walut

greenstar / 2009-04-23 13:35 / Pogromca jeleni
tak, przestaje tam zaglądać..........................hahahahahaha
greenstar / 2009-04-23 13:20 / Pogromca jeleni
chyba dziś mam niż intelektualny..........to nie żadna M.....................sorry inna marto........i pozdrawiam.........

Re: do dziewczat --------------- zakupy walut

greenstar / 2009-04-23 12:44 / Pogromca jeleni
a moze ta inna marta......to m?

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 12:35 / Pogromca jeleni
ja faktycznie zrobilam babola.............w 2005 byla cena ok 50 zl................na co ona czekala do tej pory.......pewnie m to pokomunistyczny pomiot...............i wierzy w tzn 'wartość dodaną'.....................hahahahha

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 12:08 / Pogromca jeleni
na parze gbp/usd.. 1,4540 zamknęlam........widać, ze dziś konsolidacja............trzeba sterowac ręcznie...............w ciągu dnia uzbiera się trochę/

Re: EURO-DOLAR JEDZIE KTOS PROCZ MNIE WGORE

greenstar / 2009-04-23 11:47 / Pogromca jeleni
na parze eur/usd od poziomu 1,3065 jadę na poludnie na gpb/usd na poludnie od poziomu 1,4570.............zobaczymy...........

Re: BAX do myslacych i bedacych w temacie ZLOTEGO wazne ???????/

greenstar / 2009-04-23 01:12 / Pogromca jeleni
trochę Don namieszał mi w glowie,ale po kolei. Zastanówmy się co pomaga złotemu przy wzrostach 1/ rosnący kurs eur/usd- możemy to wykluczyć 2/ rosnący kurs na parze gbp/usd - też wykluczamy 3/ rosnący kurs usd/jpy.............jak widzimy - po krótkiej korekcie wzrostowej znów zaczyna spadać...........i tu ciekawosta jeżeli spojrzycie na wykres jpy/usd.......to wypisz wymaluj usd/pln........................dla mnie jest jasne, że złoty będzie się oslabiał, ale.......no wlaśnie co może zmniejszać ten tren 1/ wrazuty dokonywane na plaskim rynku ok 17 godz.......czyli tzw interwencje.........i bax masz rację, że kurs zaczyna być potrzymywany od dolu..................a wiesz co się dzieje.........każdy spadek po 17 godz jest wykorzystywany do kupna jak nie w ten dzień to rano......................wniosek jest taki................moze to trochę potrwać ,

Re: DOBREJ NOCY SYMPATYCZNE OSOBKI Z BANKIERA ---do kobiet czekamy za duze...

greenstar / 2009-04-22 22:52 / Pogromca jeleni
dobranoc bax.........stoję z boku.................jestem dziś usatysfakcjonowana.......................to nie była wyrafinowana uczta - raczej chlopsie żarcie..................hahaha.................

Re: SIEROTA MARYCHA___do klubu__EUR/USD

greenstar / 2009-04-22 22:17 / Pogromca jeleni
błąd gpb/usd mialo być 1,4500........................

Najnowsze wpisy