Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 14:23 / Pogromca jeleni
faja............a jak chcesz jej pomóc...........hahahaha

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 14:24 / Pogromca jeleni
tara...to skorzystaj z odrobiny wolnego czasu i weż przyklad z mareczka.......idz na łowy................hahahaha

Re: juz niedlugo czerwiec

greenstar / 2009-05-25 14:36 / Pogromca jeleni
laik, bardzo dobrze, że kierujesz się w życiu własnymi' przemysleniami.'................tylko jedna prośba........................nie komentuj wątków i wypowiedzi baxa w oderwaniu od kontekstu

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 15:33 / Pogromca jeleni
w zapylaniu?

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 15:46 / Pogromca jeleni
raczej mialam na mysli koleżankę.....................bo jest wolna i szuka....hahahaha , jeżeli interesują cię finanse to nadawałbyś się...................jeden z wymogów.. koleżanki...............hahaha

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 15:51 / Pogromca jeleni
jeso............. co ja tu wypisuję..................hahaha...............to z nudów...................już mnie nie ma

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 16:03 / Pogromca jeleni
no może na finansach się znasz:)................ale poczekamy na baxa...................i jego rekomendacje................to a propos przyjęcia do grupy............:)))

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIEK

greenstar / 2009-05-25 21:08 / Pogromca jeleni
a ja czekam na jeden ale duży fałszywy krok, na jeden duży błąd...........np upublicznienie jakiegoś oszustwa.........i będzie po ptakach..............bo najwyrażniej wszystko jest w "zawieszeniu"..............mam wrażenie, że rynek też czeka na impuls

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIEK

greenstar / 2009-05-25 21:19 / Pogromca jeleni
te infa o próbach nuklearnych przez Koreę Północną pojawiają się co jakiś czas......wcześniej robili to sami Koreańczycy- widać chcą więcej kasy.. od USA.........zawsze tak było - a z drugiej strony to za malo....... tym bardziej, że główne rynki dziś nie pracują..............

Re: jola do Bax

greenstar / 2009-05-25 21:31 / Pogromca jeleni
faja....... za ostrzeżenie przed ubocznymi dzialaniami siwuchy dziękujesz?

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIEK

greenstar / 2009-05-25 21:33 / Pogromca jeleni
fala........przestań..................hahaha

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIEK

greenstar / 2009-05-25 21:33 / Pogromca jeleni
sorry......miala być faja

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIEK

greenstar / 2009-05-25 21:35 / Pogromca jeleni
świńska grypa nie pomogla, Korea Północna też nie, teraz czas na Iran

Re: Maniek___Cuda na eurowybory

greenstar / 2009-05-25 21:51 / Pogromca jeleni

wszyscy powoli zaczynaja opuszczac spodnie

no to porównamy, kto ma jakie argumenty...............hahaha a kto tylko glośno ryczał..............

Re: Maniek___Cuda na eurowybory

greenstar / 2009-05-25 22:03 / Pogromca jeleni
buhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. mnie dziś nakręcil tak wątek joli do baxa.............a Ciebie bidny/....................HAHAHAHAHA

Najnowsze wpisy