Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: SIEROTA__do KLUBU__EUR/USD

greenstar / 2009-05-27 15:31 / Pogromca jeleni
o 16 dane z USA........zaczyna się gra podjazdowa na eur/usd.................

Re: SIEROTA__do KLUBU__EUR/USD

greenstar / 2009-05-27 15:51 / Pogromca jeleni

kto nie wsiadl niech zaluje

widzę, że jeszcze nic straconego")

Re: RPP zdecydowała o stopach

greenstar / 2009-05-27 16:17 / Pogromca jeleni
bo to wielka szkola Balcerowicza..............to świat się myli..............hahahah

Re:anka

greenstar / 2009-05-27 17:40 / Pogromca jeleni
lepiej już przestań....przecieram oczy ze zdumienia..... przychodzi mi na myśl, czy aby to czasem twój mężato nie dorwał się do kompa...... bo tych bzdur co piszesz nie da się czytać.......no chyba tylko jako dobry dowcip.........przeczytaj co piszesz............................

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 17:43 / Pogromca jeleni
, niech ktoś lepiej pokaże' ALFERDKOWI SLOWNIK ORTOGRAFICZNY...........HAHAHAHAH.........................JAKA SIARA................................HAHAHAHA

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 17:51 / Pogromca jeleni
anglik..................jedno ale
Jednym slowem ci co maja dolary dostana po kieszeni.

owszem,ale tylko wówczas, gdy zrealizują tę stratę..................czyli sprzedadzą taniej jak kupili..

pozdrawiam

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 17:57 / Pogromca jeleni
pejsaty.....................hahaha ty to masz łeb..........'.kupuj jak sprzedają, sprzedawaj jak kupują..................'.

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 18:05 / Pogromca jeleni
ktoś ma ochotę na kawę z Baleysem/?..............................Anglika nie pytam bo on pewnie po herbatce jest.................jola..............melisa. anka nie dostanie nic za tę słomę, co jej wylazla z butów dziś

Re: sierota

greenstar / 2009-05-27 18:18 / Pogromca jeleni
no ba.:))........jak się jest 'tysiącznikiem na forum' to można takie wymagania mieć:)

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 18:35 / Pogromca jeleni
sorry jolu..nie mam czasu teraz pisać.............zarabiam na waciki.................narka

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 19:07 / Pogromca jeleni
Aniu,.................napiszę brutalnie.na giełdzie pewnie jeszcze mniej się znasz niż na walutach..................... czy wiesz jaką chciałaś spółkę zakupić/....................ale do tematu...........każdy rozumny czlowiek ma wątpliwości, żale i wylewane smutki na forum niczego nie zmienią......podam Tobie moją metodę na przetrwanie........nie trzymam oszczędności w złotówkach...................dolary zostawię jak pejsaty w skarpecie............................. na siwuchę wymienię franki.a na waciki to wiesz..

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 19:18 / Pogromca jeleni
i nie tylko dla idiotów.....ja oduszczam..............

Re: Gdzie jest BAX ?

greenstar / 2009-05-27 19:51 / Pogromca jeleni
kara, odbierz pocztę

Re: Maks

greenstar / 2009-05-27 22:43 / Pogromca jeleni
dech mi odebralo jak przeczytalam Twoj post............................mega facet.......................mogę przeprościć za słomę, za deszcz, i za slońce też:)))

Re: Jola

greenstar / 2009-05-27 23:02 / Pogromca jeleni
chciałam strzelić klasycznego focha(((((((((( a teraz mam tylko zwykłego doła.....................................
ps nie pocieszaC......grozi agresją

Najnowsze wpisy