Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: SEROTA__do KLUBU_warto przeczytac

greenstar / 2009-05-29 00:10 / Pogromca jeleni
też zernęłam na moment...jeżeli jest właczone..to bez glosu................____już pisałam wcześniej...sporty ekstremalne))))

Re: SEROTA__do KLUBU_warto przeczytac

greenstar / 2009-05-29 00:20 / Pogromca jeleni
wlaśnie odpisałam

Re: SEROTA__do KLUBU_warto przeczytac

greenstar / 2009-05-29 00:40 / Pogromca jeleni

"Your central bank has worked hard to pull the economy back from the abyss,

my akutat widzimy jak cięzko))...............a tak poważnie........faktycznie recesja się kończy- bo przechodzi w depresje....................a ta może trwać latami..............niestety

Re: SEROTA__do KLUBU_warto przeczytac

greenstar / 2009-05-29 01:22 / Pogromca jeleni
taka Japonia......wiele lat walczyła z depresją. Nie dziwię się, że na szczycie wkurzyli się na Merkel - powiedziała, że Niemcy już dość kasy wlożyli i finito. Japoński min finansów nie wytrzymał napięcia i sie musiał" zresetować "Kto, jak kto ale Japonia wie co trzeba robić w takiej sytuacji. USA postępowala w ten sam sposób......tylko większy kraj...i waluta międzynarodowych rezerw i rozliczeń - to i większy niepokoj np Chin i ich pokerowe zagrywki - w celu oczywiście ratowania wlasnych rezerw. o EUROPIE strach pisać............. - z tą mocną walutą , niskim pkb, Widać, że nie tylko rudy liczy na cud..................

Re: SEROTA__do KLUBU_warto przeczytac

greenstar / 2009-05-29 02:17 / Pogromca jeleni
temat zaczyna przybierać zły kierunek....................przecież napisałam oficjalnie, ze już będę miła))..........................................chyba nie dam rady)))

Re: SEROTA__do KLUBU_warto przeczytac

greenstar / 2009-05-29 02:46 / Pogromca jeleni
ps.....................email..............
greenstar / 2009-05-29 16:11 / Pogromca jeleni
Mam dwie wiadomości: dobrą i złą.............................................zacznę od dobrej zgodnie z trendem ogolnego optymizmu
KONIEC RECESJII - to ta pierwsza

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:19 / Pogromca jeleni

a ta druga to poczatki deflacji w eurokolchozie.....

i przechodzenia w fazę depresji.........................oby nie głębokiej

ale kogo to teraz obchodzi))))................jest git

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:23 / Pogromca jeleni
jednak mialam dziś dobry dzień............................................z nawału zajęć innych ominęły mnie wizje rudego i zaklinacza węzy........................dobry dzień

Re: eur/usd

greenstar / 2009-05-29 16:32 / Pogromca jeleni
najwyżej dziś był kurs 1,415o

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:38 / Pogromca jeleni
mam radę.........żeby sobie choć dwie pary zostawili..........na gorsze czasy..................jak naciągnął takie rajtuzy na te lekkie główki.............to może nikt ich nie pozna.........i ujdą cało)))....

Re: _________________GUS

greenstar / 2009-05-29 16:48 / Pogromca jeleni
a w mach danych GUS to tylko małe ale wtrące.....po tzw odsezonowaniu wynikow to PKB nie wynosi 0,8%....A 0,4%................ale chyba się czepiam))))

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 16:50 / Pogromca jeleni
edek...................nie siej defetyzmu.....................to tylko mala korekta w trendzie spadkowym............wielkie mi halo))))

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 16:51 / Pogromca jeleni
tfu...........w trendzie wzrostowym................hahahahhaaa

Re: WIG20 chahaha

greenstar / 2009-05-29 16:55 / Pogromca jeleni
bidny nie patrz na to.....to tylko podpucha............hahahah

Najnowsze wpisy