Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: bax do green

greenstar / 2009-05-04 18:20 / Pogromca jeleni
też tak uważam, że do 1,37 nie dojdzie..........moze trochę wyżej 1,35

Re: bax do green

greenstar / 2009-05-04 18:26 / Pogromca jeleni
nic nie maialaby przeciwko 1,34 max.....................

Re: bax

greenstar / 2009-05-04 18:38 / Pogromca jeleni
kara...........jak usd będzie kosztować trzy zlote..........to osobiście Cię przeproszę........ok/?...............hahahahahaha.............a jezeli nie................to jaka będzie twoja kara..............kara?

Re: kara

greenstar / 2009-05-04 18:50 / Pogromca jeleni
alez ja nigdy nie twierdzilam, ze wiem więcej od ciebie.................jeżeli tak to odebrałeś....................to sorry.......................ale ani z at i ze względu na trzymanie kursu od dołu przez grubasy...........................nie widze w najbliższej przyszlości 3 zeta..

Re:kara

greenstar / 2009-05-04 19:07 / Pogromca jeleni
kara...............................jestem ostoją spokoju.....................takie rozmowy nie są w stanie mnie zdenerwować.................zwyczajnie mam inne zdanie...i chcialam obrócić to w żart.............nie wyszło................nic to

Re: AUDUSD ______________do BAX / Sierotka

greenstar / 2009-05-04 19:14 / Pogromca jeleni
poczekaj na sierotę....

Re: bax

greenstar / 2009-05-04 19:15 / Pogromca jeleni
hahahahahaaaaaaaaaa dobre

Re: Do wrózbitów - Sieroty Green Bidnegomanka ,Maxia i specy :)

greenstar / 2009-05-04 21:51 / Pogromca jeleni
tak, obecne wzrosty to korekcyjna 4-ka i chyba dobiega końca - i najbardziej myląca graczy, gdyz wszyscy - no powiedzmy, że wszyscy......hahah.....myślą że teraz już będzie tylko dobrze.....a tu z cicha pojawia się 5- ta fala spadkowa i sięga dalej niż poprzednie spadki..........................takie buty..................jakby to napisał sierotka

Re: SIEROTA_________do KLUBU ECB

greenstar / 2009-05-04 21:53 / Pogromca jeleni
na rudego nie mam siły...zemdli mnie.............

Re: Do Joli prośba

greenstar / 2009-05-04 21:56 / Pogromca jeleni
aniu - to kiedyś tłumaczyła joli elka...........z tego co pamiętam trzeba wejść na platności i poszukać autodealing..........................ale dobrze jest wziąc telefon od dilera......to zawsze bezpieczniej jakby co...................mam nadzieję , że jola wytłumaczy Ci to lepiej

Re: Do Joli prośba

greenstar / 2009-05-04 22:05 / Pogromca jeleni
nie pamiętam dokladnie gdzieś w rogu.........hahahaha

Re: do trolla.............

greenstar / 2009-05-04 22:47 / Pogromca jeleni
o ile sobie przypominam - to konkretnej daty nie bylo........................dalej podtymuję że giełdy będą spadać..........................ale to jest moja opinia...............

Re: Do wrózbitów - Sieroty Green Bidnegomanka ,Maxia i specy :)

greenstar / 2009-05-04 22:48 / Pogromca jeleni
i pamiętam ,że wątpie w poziom 2000 p na wigu 20..................................

Re:do trola

greenstar / 2009-05-04 23:19 / Pogromca jeleni
to w końcu sprzedałeś czy nie............bo w poprzednim poscie piszesz, że nie...............słuchaj czlowieku - siedzisz na papierach , nie analizujesz wykresow konkretnej spółki - wsparc i oporów...........................co to jest...................niedzielna szkółka.....................a opor jest powyżej 1900 punktów..................

Re:do D

greenstar / 2009-05-04 23:39 / Pogromca jeleni
hahahhahaha....................a juz z lekka cisnienie szlo do gory................................................zapamiętam....też Ci zrobię taki numer........................hahahahha

Najnowsze wpisy