Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: eur/usd i decyzja EBC

greenstar / 2009-05-05 20:52 / Pogromca jeleni
to tanie zakupy już chyba sie skończyły.......................czas na grę pod decyzję EBC..................ładnie leci i te pompowane euro na zaklamaną twarz.................

Re: eur/usd i decyzja EBC

greenstar / 2009-05-05 22:01 / Pogromca jeleni
009-05-05 17:21:20 | bax [ Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi) ]..........................................może troche nie na temat .........................hahahahaha....................................pracuś

Re: bax------------

greenstar / 2009-05-05 22:37 / Pogromca jeleni
tak Panie..........................hahahahahaha

Re: bax------------

greenstar / 2009-05-05 22:49 / Pogromca jeleni
bax........................to w promieniu ilu km dolec wykupiny/...........................HAAHAHAHAH
greenstar / 2009-05-05 23:53 / Pogromca jeleni
dosyć...............................Maks nie miał złych intencji.....zwyczajnie ta panika joli dziś................wszystkich zmeczyla.......................to nie znaczy , ze ktos jej zle życzy i z pewnością wielu jej pomoze...........................dobranoc
greenstar / 2009-05-06 00:02 / Pogromca jeleni
ku..,....żwa.........zmęczona jestem.....od wczoraj siedze na gbp/usd ....nie posluchalam sieroty, że ciasno i się męćzę............brakuje paru pipsów aby wyjśc na zero.................a było duzo na minus..........................hahah..a.........

Re: bax -osprzedazy i odkupie ------????/

greenstar / 2009-05-06 10:58 / Pogromca jeleni
witam, widzę, że humory dopisują..................też stoje z boku , w nocy walczylam na gpb/usd i zasnęlam - jakie bylo moje zdziwienie, gdy przebudzilam sie o 5 rano a tu sporo pipsów na plus................a bylo grubo na minus...........tak nie powinno się grac................ale tym razem się udało

Re: Maniek_________EUR/USD

greenstar / 2009-05-06 11:05 / Pogromca jeleni
to mamy murowana obnizkę stóp w eurolandzie.sprzedaż spadla bardziej niż oczekiwano - w marcu spadła o 4,2% a oczekiwano 2,6% rdr..............

Re: Maniek_________EUR/USD

greenstar / 2009-05-06 11:12 / Pogromca jeleni
pepsi...tak myslisz/.......................wg mnie eur/usd w dół............

Re: Co tak wszyscy milcza licza zyski ?????? ;-)))))

greenstar / 2009-05-06 15:02 / Pogromca jeleni
hahahaaaaaaaaaa a ja wlaśnie poszlam trochę wydac tych zysków, żeby mieć motywacje do dalszej "ciężkiej pracy'.........................najbardziej jestem zadowolona z bucików.............................

Re: eur-dol ma szanse isc na poludnie mysle ze trzeba tylko wychwycic szczyt

greenstar / 2009-05-06 15:07 / Pogromca jeleni
no właśnie kurs eur/usd i gbp/usd dojrzał chyba na południe

Re: eur-dol ma szanse isc na poludnie mysle ze trzeba tylko wychwycic szczyt

greenstar / 2009-05-06 15:08 / Pogromca jeleni
chociaż na gbp/usd jeszcze poczekam bo dala mi popalić przez ostatnie dwa dnia

Re: eur-dol ma szanse isc na poludnie mysle ze trzeba tylko wychwycic szczyt

greenstar / 2009-05-06 15:12 / Pogromca jeleni
to raczej wygląda na konsolidacje, czyli trochę w górę troche w dół, tak więc szczytów dziś chyba nie będzie >>>>"" drzewa nie rosną do nieba.....................tak bym okresliła wzrosty na parze eur/usd

Re: eur-dol ma szanse isc na poludnie mysle ze trzeba tylko wychwycic szczyt

greenstar / 2009-05-06 15:52 / Pogromca jeleni
eur/usd 40 pipsów.................i teraz chyba na północ ale moment trzeba poczekac................choć trzy fale spadkowe już były................

Re: eur-dol ma szanse isc na poludnie mysle ze trzeba tylko wychwycic szczyt

greenstar / 2009-05-06 15:54 / Pogromca jeleni
ale mnie zrobili...w ciula.......hahahah za wcześnie wyszlam

Najnowsze wpisy