Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: Maniek_____Sierotka prowadz klubowiczów

greenstar / 2009-05-12 15:52 / Pogromca jeleni
jak nie kijem to pałką.....haha jak nie chcą obligacji to dostaną akcje na górce...........hahahahha

Re: Maniek_____Sierotka prowadz klubowiczów

greenstar / 2009-05-12 15:56 / Pogromca jeleni
bax..........cos ostatnio nie gra......ja jechalam od 13690 na poludnie i zamknelam na 1,3646............choć myslę, że chyba mozna bylo na poludnie jeszcze zejść..................ale faktycznie ciężki rynek do gry

Re: Maniek_____Sierotka prowadz klubowiczów

greenstar / 2009-05-12 15:57 / Pogromca jeleni
ale na gbp/usd 90 pipsów na poludnie...................i sobie teraz popatrze

Re: Maniek_____Sierotka prowadz klubowiczów

greenstar / 2009-05-12 16:21 / Pogromca jeleni
edek. ja gralam pod dane............teraz stoje z boku........................i graj tak jak podpowiada Ci intuicja.....................bidny okreslił ramy poruszania się............

Re: zaczyna byc korekta na eur-dol moze to i lepiej bo jest szansa ze odwrotn...

greenstar / 2009-05-12 18:52 / Pogromca jeleni
Anglik dobrze mówil, spójrz na wykresy eur/pln, usd/pln po tym jak to wpisal, nie wyczuł tylko poziomu, ale nie tylko on......w tym czasie był szturm eur/usd...............i pewnie Londyn to zainicjowal wróciwszy z lanczu............

Re: EDEK WSZEDLES?

greenstar / 2009-05-12 18:58 / Pogromca jeleni
edek.....to następnym razem przedstaw ja,im więcej wariantów do przerobienia tym lepiej..................pamietam, ze porzednio tez miales te analizy dobre.i ja zagralam, a TY nie, zawsze bedzie ryzyko..............jeszcze jedno.........jak nie cczuje danego ruchu na parach walutowych to nie wchodze, chociaz inni to robią.................skazywalabym sie na ich intuicje i prowadzenie,.................to owszem pomaga, ale tylko wowczas jak sam to czujesz

Re: zaczyna byc korekta na eur-dol moze to i lepiej bo jest szansa ze odwrotn...

greenstar / 2009-05-12 19:06 / Pogromca jeleni
2009-05-12 13:33:09 | 79.185.206.* | ANGLIK
Uwaga dzisiaj mozliwa ostra jazda w dol NA USD do 3.15-3.17 !!!!! jak ktos chce niech
skorzysta wcale nie namawiam. .......................................zaraz potem kurs spadł do 3,19

Re: zaczyna byc korekta na eur-dol moze to i lepiej bo jest szansa ze odwrotn...

greenstar / 2009-05-12 19:08 / Pogromca jeleni
to był moment na kupno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: zaczyna byc korekta na eur-dol moze to i lepiej bo jest szansa ze odwrotn...

greenstar / 2009-05-12 19:17 / Pogromca jeleni
mogę napisać -co ja zrobiłabym w takim wypadku............poczekalabym na moment gdy kurs usd/pln się cofnie,....a jest taka szansa, że eur/usd będezie jeszcze testować szczyty, wowczas poziom usd/pln może osiągnąć ten poziom korzystny do kupna.................bax pewnie obróciłby, uśrednil, ale to jazda po bandzie........

Re: zaczyna byc korekta na eur-dol moze to i lepiej bo jest szansa ze odwrotn...

greenstar / 2009-05-12 19:31 / Pogromca jeleni
Aniu,teraz jjest raptem niecałe 100 pipsów mnie

Re: zaczyna byc korekta na eur-dol moze to i lepiej bo jest szansa ze odwrotn...

greenstar / 2009-05-12 19:36 / Pogromca jeleni
Aniu jeżeli kupiłaś za 3,22 to jest szansa, że sprzedaż z zyskiem jak kurs eur/usd jeszcze się obniży do 1,355......tak jak pisze Maniek.............................ale tak prawdę pisząc to juz się pogubilam i raczej nie bede się wypowiadala na ten temat.........jesteś za szybka......hahaha .....nie ogarniam tematu....

Re: Rostowski: Euro w 2012 celem, a nie dogmatem

greenstar / 2009-05-12 21:50 / Pogromca jeleni
dla pełnego obrazu sytuacji dodam tylko, ze -1,4 PKB oznacza ok 80 mld zl deficytu w budżecie państwa...a min. Rostkowski nie zaklada wzrostu deficytu.........................ktos klamie..........................hahahah

Re: Rostowski: Euro w 2012 celem, a nie dogmatem

greenstar / 2009-05-12 21:54 / Pogromca jeleni
oznacza to również ok 16% - bezrobocie

Re: Rostowski: Euro w 2012 celem, a nie dogmatem

greenstar / 2009-05-12 22:08 / Pogromca jeleni
w srodę Komisja Europejska przedstawi oficjaną decyzje w sprawie rozpoczęcia procedury nadmiernego deficytu- nie powinien przekraczać 3,5% pkb................i ambitnie - a raczej glupio pan Rudy zaklinaczem węzy przyjęli 2,5%.................a co nie mogą/......................mogą, choć już bylo wowczas wiadomo, ze to nierealne...................Rostkowski znow się nie zgadza z KE......................mówiąc, ze sięgnie 4.9%............................................a nie ok 6%....................ciekawe ile wpiszą w znowelizowany budzet.................który i tak nastepnie trzeba będzie zmieniać.....................kto tu klamie?

Re: Rostowski: Euro w 2012 celem, a nie dogmatem

greenstar / 2009-05-12 22:15 / Pogromca jeleni
taki TYGRYS EUROPY.........................

Najnowsze wpisy