Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: Maniek___Sierota__AT__USD/PLN

greenstar / 2009-05-13 09:28 / Pogromca jeleni
edek, odwrotnie,,,,,,,,,,,,,ja też uważam, że z poziomu 3,18, 3,20 usd/pln wzrosnie do3.50 choc uwzględniam wariant do wzrostu 3.60 - 3,65.....................ale ta wersja mniej prawdopodobnai

Re: Złoty zyskuje na wartości

greenstar / 2009-05-13 10:04 / Pogromca jeleni
i wszystko na temat...............

Re: jade troszke na eur-dol po bandzie z 1.365 w gore

greenstar / 2009-05-13 12:11 / Pogromca jeleni
no nie wiem..............produkcja przem w srefie euro spadla 20,2% a oczekiwano spadku o 16,20..................................moze coś zmienić godz 13 - usa wnioski o kredyty hipotecze a bardziej 14 33 sprzedaż detaliczna za kwiecień w usa......ja jechalam sobie na poludnie i zamknęłam.

Re: Maniek____co dalej z eur/usd chetnie poczytam

greenstar / 2009-05-13 13:13 / Pogromca jeleni
a ja tak sobie mysle, że to rynek wysyla fałszywe sygnaly.......niby wszystko jest ok wskażniki i zgodnie z at , a w pewnym momencie kurs zawraca...............wyrzuca graczy z pozycji.................i chyba na ten moment trzeba się na takie zagrywki przygotować, pozostaje scalowanie ale to nie jest takie proste.......................ja wchodzę tylko na poludnie zbieram pipsy i wychodze......................na longi sie w tej chwili nie porywam...............

Re: Maniek____co dalej z eur/usd chetnie poczytam

greenstar / 2009-05-13 13:33 / Pogromca jeleni
ciekawe, czy eur.usd dojrzało do korekty ..........o ktorej pisze sierotka.......do poziomu 1,3420?.......................chyba jeszcze nie.............o godz 14 30 sprzedaż w usa za kwiecień.......................pewnie wskaznik wyznaczy kierunek na parze

Re: SIEROTA_____do KLUBU

greenstar / 2009-05-13 16:51 / Pogromca jeleni

A powiedz jeszcze dobry człowieku - czy zawieszenie ceny ropy spowodowane jest
oczekiwaniem na dane o zapasach w USA i jeśli okaże się, że zapasy (zgodnie z
przewidywaniami) wzrosną, to cena ropy gwałtownie spadnie?

zapasy ropy spadly o 0,7 mln a miały wzrosnąc o 1,2 mln........................cena ropy rosnie ale indeksy nadal spadają...............dobiły je dane z rynku nieruchomości i sprzedaż za kwiecień.........bo przecież zapasami mozna manipulowac..................zwyczajnie się ich pozbywając i nie robić zakupow, bo po co jak jeszcze cena spadnie...............logiczne

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-13 22:35 / Pogromca jeleni
no tak............ja już się wyspałam.................hahahaha.......................dobranoc:)

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-13 22:58 / Pogromca jeleni
bax.............nie wiem czy rano?.........moze ten szort eur/usd dobiero dojrzeje pozniej................a wiesz, że jezeli się zrealizuje to usd/pln wzrosnie.............ale będę obserwować i dam info..................

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-13 23:12 / Pogromca jeleni
no to się bAX przejęzyczyłeś.......................hahahah

Re: milych snow i dobrej nocki

greenstar / 2009-05-14 00:13 / Pogromca jeleni
troll..............bax już jest w rosyjskiej łazni......................i dobrze się bawi,...........................niestety mój Gruzin dojedzie jutro.........................z nerwów zjadlam twoje paluszki

Re: Maniek_____Bax eur/usd

greenstar / 2009-05-14 13:29 / Pogromca jeleni
witam,.................sierotko, te optymistyczne teksty EBC to po porannej wypowiedzi Nawotnego.., ktory oswiadczył, że stopy procentowe w strefie euro mogą spaść do zera............hahahah

Re: Maniek_____Bax eur/usd

greenstar / 2009-05-14 13:35 / Pogromca jeleni
tak mysle, że wracają z lanchu angole i zaczynają mieszać, .....bo się nudno zrobiło

Re: czy ktos gra pod dane USA?

greenstar / 2009-05-14 13:57 / Pogromca jeleni
mój syn miał maturę rok temu, teraz się uczy do sesji..................to już mniejszy stres dla mnie,.......nie planuję więcej bo te wychowywanie chyba niezbyt mi wychodzi, począwszy od mężą, potem syna i nawet kocura rozpuścilam do granic możliwości.................hahaha już nie daję rady z ich zachciankami............hahaha

Re: do zespolu siedzicie na czyms?////////// czy tak jak ja

greenstar / 2009-05-14 14:03 / Pogromca jeleni
trochę rano zrobilam pipsów na gbp/usd - i eur/usd........teraz czekam..............o godz 14-tej jest info o inflacji w Polsce za kwiecień spodziewany poziom to 3,8 rdr i 0,5% mdm......to moze być info , które wplynie na pln.............jeżeli wyższe to pln moze się trochę umocnić......przynajmniej na moment

Re: do zespolu siedzicie na czyms?////////// czy tak jak ja

greenstar / 2009-05-14 14:04 / Pogromca jeleni
inflacja w kwietniu 4%...............aż się nie chce wierzyć

Najnowsze wpisy